Şimdi Ara

Naziler : 'Türkleri fırında yakacağız' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
3.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

hepsinini suratları monkey'den daha iğrenç

• quote:

Orjinalden alıntı: OzCrash

quote:

Orjinalden alıntı: Tr_Tracy_

Ottoman

Empire

warrior of ottaman empire
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jijimm

Almanya'da Neonaziler Türk kökenli bir milletvekiline 'Türkleri toplama kamplarında yakma ve küllerini bacadan savurma zamanı geldi' diye mesajı yolladı.

Berlin Eyalet Parlamentosu Yeşiller Milletvekili Özcan Mutlu, partisinin 500'ün üzerindeki mektubu savcılığa teslim ettiğini söyledi.

BİZLER GÜNAH KEÇİSİ DEĞİLİZ

Bugün Gazetesi'nin haberine göre Özcan Mutlu, �Almanya'nın birinci kanalı ARD'de Hessen Eyalet Başbakanı Roland Koch'la birlikte seçimle ilgili, özellikle de gençlerin arasındaki yaygın şiddet eylemleriyle ilgili bir programa katıldım. Program çok sayıda insan tarafından izlenmiş. Yapımcılar 4 milyon insanın izlediğini söyledi. Göçmenleri ve gençleri günah keçisi olarak gösterip seçim malzemesi yapmamasını söyledim. Ardından üç gün içinde internetteki misafir defterime 300 mesaj bırakıldı. 500 kadar da nefret ve kin içeren e-posta aldım. Misafir defterimdeki notlarda da bu tarz ifadeler vardı� açıklaması yaptı.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/8111532.asp?gid=229&sz=5002

bu salaklarin nazi falan olduklari yok ! Anti islamci bunlar . Bakiniz hitler , Ataturke tapan bir adammis , Ataturk ona gore kendi irkindan gelme ismis ( beyaz irk ) ve dikkatinizi cekerim hitler turkiyeye 60 km kala toplarini , tanklarini , ucaklarini durdurmus ! Turkiyeyi savasta yanina almak istemis ! Hitler ozaman Turkleri yanina alsa idi , belkide yunanistan ve balkanlar ,irak , kafkasya tekrar bizim olurdu , yani bir nevi osmanli haritasi yeniden sekillenirdi ! Ek olarak hitlerin ordusunda asya kokenli Turklerde vardi . Bu arada bir resim vardi nazi askerleri bir Imami selamliyorlardi bir fotografta . herneyse bu aptal veletler bi seyden caktigi yok . Hitleri tanisalar Turklere onun gibi saygi duyarlardi !

• mikrodalga mı , davul fırın mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: isperih

quote:

Orjinalden alıntı: Jijimm

Almanya'da Neonaziler Türk kökenli bir milletvekiline 'Türkleri toplama kamplarında yakma ve küllerini bacadan savurma zamanı geldi' diye mesajı yolladı.

Berlin Eyalet Parlamentosu Yeşiller Milletvekili Özcan Mutlu, partisinin 500'ün üzerindeki mektubu savcılığa teslim ettiğini söyledi.

BİZLER GÜNAH KEÇİSİ DEĞİLİZ

Bugün Gazetesi'nin haberine göre Özcan Mutlu, �Almanya'nın birinci kanalı ARD'de Hessen Eyalet Başbakanı Roland Koch'la birlikte seçimle ilgili, özellikle de gençlerin arasındaki yaygın şiddet eylemleriyle ilgili bir programa katıldım. Program çok sayıda insan tarafından izlenmiş. Yapımcılar 4 milyon insanın izlediğini söyledi. Göçmenleri ve gençleri günah keçisi olarak gösterip seçim malzemesi yapmamasını söyledim. Ardından üç gün içinde internetteki misafir defterime 300 mesaj bırakıldı. 500 kadar da nefret ve kin içeren e-posta aldım. Misafir defterimdeki notlarda da bu tarz ifadeler vardı� açıklaması yaptı.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/8111532.asp?gid=229&sz=5002

bu salaklarin nazi falan olduklari yok ! Anti islamci bunlar . Bakiniz hitler , Ataturke tapan bir adammis , Ataturk ona gore kendi irkindan gelme ismis ( beyaz irk ) ve dikkatinizi cekerim hitler turkiyeye 60 km kala toplarini , tanklarini , ucaklarini durdurmus ! Turkiyeyi savasta yanina almak istemis ! Hitler ozaman Turkleri yanina alsa idi , belkide yunanistan ve balkanlar ,irak , kafkasya tekrar bizim olurdu , yani bir nevi osmanli haritasi yeniden sekillenirdi ! Ek olarak hitlerin ordusunda asya kokenli Turklerde vardi . Bu arada bir resim vardi nazi askerleri bir Imami selamliyorlardi bir fotografta . herneyse bu aptal veletler bi seyden caktigi yok . Hitleri tanisalar Turklere onun gibi saygi duyarlardi !

+

Belçika ' da yaptıkları bir baskında bir köyü sadece Türk köyü olduğu için köy Türk bayraklarıyla donanmış olduğu için es geçtiklerini ve her yıl bu tarihi Belçikanın TURKU köyünde kutladıklarını biliyor muydunuz?

• quote:

Orjinalden alıntı: DEJ@WU

Yakında Kurtlar Vadisi'nin bunla ilgili de bir filmi veya dizisi çıkar.

bende bunu düşünüyodum arkasındanda maskeli beşler almanya gelir

osuruk mantarlarını yıkarız yunanistanada gıucık oluyom varya ne görüyolarsa alıyolar patenti küçücük yer g..t kadr istanbul kadar nufusu var ab ye güveniyo
  • s£stavina

Belçika ' da yaptıkları bir baskında bir köyü sadece Türk köyü olduğu için köy Türk bayraklarıyla donanmış olduğu için es geçtiklerini ve her yıl bu tarihi Belçikanın TURKU köyünde kutladıklarını biliyor muydunuz?

İşte o köy dostum

http://www.milliyet.com.tr/2008/02/06/son/sonyas05.asp#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daft Punk -- 6 Şubat 2008; 11:53:35 >

• quote:

Orjinalden alıntı: sight

quote:

Orjinalden alıntı: RedStar

Bunları söyleyenler nazi mazi değil...Sümüklüler sürüsü...Kafayı yemiş hepsi....Nasyonal sosyalizm nedir, neye kaşıdır neye değildir daha bunları bilmiyor kavatlar...Nasyonal Sosyalistiz diyerek ortada dolaşıyorlar ama Adolf Hitler in hayranlık duyduğu tarihi kişilikler ve liderler kimlerdir daha bundan haberleri yok! Hiçbirinin ingiliz futbol holiganlarından farkı yok. Beyinsiz oldukları ve dışlandıkları için karşılarına ne çıkarsa saldırıyorlar. İdeoloji falan filan hikaye. Hitler bugün yaşıyor olsaydı ilk önce bu işe yaramaz eroinman kel kafalı salakları keserdi eminim.

Gerçekten çok güzel şekilde açıklamışsın olayı arkadaşım bravo, her kelimesine aynen katılıyorum.. Bugün Almanya da biz NeoNaziyiz diye geçinen dangalaklar sürüsü hiçbirşeyden haberi olmayan dışlanmış ezik kaybeden aşağılık kompleksli ve bu yüzden saldırgan zavallılar grubudur.. Hitler olsa ilk bunları keserdi..

..

• malesef forumumuzda bu barbar herifleri savunan arkadaşlarımız da var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mushmula

Türklerin orda sevilmemesinin nedeni nedir?

Oraya çoğu doğudan olmak üzere, Kürt ağırlıklı vatandaşlarımız gidiyor.

Sonra orada kültür seviyelerini aynen koruyup, orayı kendilerine benzetmeye çalışıyorlar.

Taksimdeki tacizcileri filan düşünün, kültür seviyesi düşük insanlar. Bu cahil insnalardan biz iğreniyoruz, e onlar gidince Avrupaya, Avrupalı bütün Türkler böyle demekki diye düşünüyor.

Ama Almanyaya gidenler toplumun en fakir en aşağı kesimi...

Ben yaşamak istemiyorum bu cahil insnalarla Almanlar haklı bence.

Ama bunun şeyi de, insanları yakmak olmamalı.

Nasııl insanlar böyle...

Hiç mi içleri sızlamıyor, o bebecikler filan ölürken

Nazilere ve onlar gibi düşünenlere lanet olsun....

Ama bir de şuradan yakın , şimdi DTP liler toplanmış canlı kalkan olmak için dağlara çıkmış;

Kaçınız onları diri diri yakmak istemez ki???

Ha bana sorarsanız, teröristi savunan da bence teröristtir, askerin onları vurması gerekir

• quote:

Orjinalden alıntı: mexmo

quote:

Orjinalden alıntı: DEJ@WU

Yakında Kurtlar Vadisi'nin bunla ilgili de bir filmi veya dizisi çıkar.

bende bunu düşünüyodum arkasındanda maskeli beşler almanya gelir

osuruk mantarlarını yıkarız yunanistanada gıucık oluyom varya ne görüyolarsa alıyolar patenti küçücük yer g..t kadr istanbul kadar nufusu var ab ye güveniyo

Yunanistan'ın güvendiği tek şey sahip olduğu yüksek yalakalık özelliği...

• quote:

Orjinalden alıntı: mad_men

malesef forumumuzda bu barbar herifleri savunan arkadaşlarımız da var

Barbar demek yalnış olur ve diyim ben ce o kadar büyük ve vahşice bir soykırım olmamıştır olmuştur tamam ama bence Yahudiler bunu ayni Ermeniler gibi çok fazla büyütüyo.Ben Hitler'i severim neden çünkü çok zeki bir insanmış ileriyi görmeyi bilen ne olacakları ta o zman görmeyi başarmış bir insan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cndstrn

quote:

Orjinalden alıntı: @lperen

quote:

Orjinalden alıntı: CARNIVALE

quote:

Orjinalden alıntı: Mushmula

Türklerin orda sevilmemesinin nedeni nedir?

Türkler nerede seviliyor ki orada sevilsin.

belkide senin gibilerin yüzündendir ne dersin ?

Asıl senin gibiler yüzünden.Bu nasıl imzadır nasıl zihniyettir anlamadım sen diğer ırkları sevmezsen onlar seni niye sevsin

valla ben dizeleri çok beğendim
    ama içeriğinden ötürü değil edebi açıdan güzel yazılmış hoşuma gitti...
    ırkları sevmek konsuna gelince kürt diye bir millet yoktur ki sevelim, kürtlerde türktür.Türk mete hanın tabiriyle "bozkırda ata binip ok atan" millettir. kürtlük olsa olsa oğuz, tatar, özbek, kazak gibi bir boy adı olur...

• @ : Onlyone !
    Bir İnsan Kürtleri Türk Boyları Arasında Gösterecek kadar Cahil Olamaz.

Kürtler: Mezopotamya'nın yerlilerinden olup batıda Zagros dağlarından doğuda Toros dağlarına kadar güneyde Himrin dağlarından kuzeyde Kaçkar dağlarına kadar uzanan coğrafyada yoğun şekilde yaşamış olan 20-30 milyon kişiden oluşan etnik gruba mensup ve Hint-Avrupa dili konuşan halklardan biridir...

Ne Dilimiz Aynı , Ne Boyumuz Aynı Ne de Anavatanımız !

Bir Daha böyle Cahil Cahil Konuşma ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kül Tigin -- 6 Şubat 2008; 17:38:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: m4hs3r

Gelsinler bakalim Biz yahudilere benzemeyiz.Naziler önce donunu ceksin

valla biz elin yahudisine benzemeyiz adamın feleğini ......
  • quote:

Orjinalden alıntı: thompson

quote:

Orjinalden alıntı: OzCrash

quote:

Orjinalden alıntı: Tr_Tracy_

Ottoman

Empire

warrior of ottaman empire

Age of empires

• Her Zaman bekLeriz
  • Almanyada son vatandaşlarımıza karşı olan olaylar karşısında bizim devlet büyüklerimiz el atmalı,yoksa olaylar çok büyür hiçte iyi olmaz.

avrupa birliği insan hakları mahkemeside mutlak suretle bu olaya tarafsız yaklaşmalı bu olayı gerçekleşrirenlere çok büyük cezalar vermeli.kınıyorum

ALLAH'A havale ediyorum.insanlık dışı olaylara karışan insan sıfatındaki yaratıkların bir an önce yakalanmasını temenni ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.