Şimdi Ara

Navitech Ömür Boyu Harita Güncelleme(yenler) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
3
Favori
88.648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozgurss

Güncellemeler yayınlanmış. Şuan itibariyle PXB - 215 F ' ime 2011 Haritasını yüklemiş bulunmaktayım... Yükleyemeyenler varmı ?

eve gidince deneyelim balkalım. ızdırabımızın son günü herhal.
  • adamlara o kadar laf saydık ama evet güncellemeyi vermişler şimdi yükledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

adamlara o kadar laf saydık ama evet güncellemeyi vermişler şimdi yükledim

peki bir sonraki güncelleme yine sancılı olursa fikriniz ne olur , şimdi daha yeni güncellemeyi başardık sen ne diyorsun arkadaş diyenleri duyar gibiyim ,neyse gözünüz aydın deyip işin içine limon sıkmayım , yalnız yöneticilerden ricam bu konu başlığını silinmesin sanki ilerde yine lazım olacak gibi bir his var içimde

• Güncelleme yapamıyorum :) Teklifler güncellendi diyor sonra tık yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertanx -- 6 Haziran 2011; 23:10:25 >
  • px 120 cihazımı güncelleyemiyorum halen
    para istiyor yine
    free update yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnsuff

px 120 cihazımı güncelleyemiyorum halen
    para istiyor yine
    free update yok..

2 arkadaşımız yükleme yapınca sevinmiştik; bekleyelim bakalım alıştık ne de olsa..
  • Kurcaladım biraz eski mapleri kaldırıp tekrar kurdum şimdi daha da kötü oldu. Mevcut 2010.Q4 olan mapim de uçtu ,sadece 2010.Q3 var.Lisansı gözükmesine rağmen 2011.Q1 building dışında yeni mapleri çekemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: the engine

Kurcaladım biraz eski mapleri kaldırıp tekrar kurdum şimdi daha da kötü oldu. Mevcut 2010.Q4 olan mapim de uçtu ,sadece 2010.Q3 var.Lisansı gözükmesine rağmen 2011.Q1 building dışında yeni mapleri çekemiyorum.

eğer yedekleme yapmışsanız buradan yeniden yüklediğinizde düzelmesi lazım, birde ancak bir önceki toolbox'u kurup deneyin diyeceğim bunun dışında aklıma bir seçenek gelmiyor ,bunları yaptıktan sonra düzelmiyorsa servis yolu görünmüş demektir, bunlar tabi benim bildiklerim belki başka arkadaşların değişik çözümleri olabilir
  • !!! Navitech PX Serisi Cihazlar için 2011-Q1 Güncellemesi geldi !!!

Bu sabah güncelledim PX-115 Cihazımı arkadaşlar.

Navitech Ömür Boyu Harita  Güncelleme(yenler)

Navitech Ömür Boyu Harita  Güncelleme(yenler)

Bilginize ! Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: alptuğ56

quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

adamlara o kadar laf saydık ama evet güncellemeyi vermişler şimdi yükledim

peki bir sonraki güncelleme yine sancılı olursa fikriniz ne olur , şimdi daha yeni güncellemeyi başardık sen ne diyorsun arkadaş diyenleri duyar gibiyim ,neyse gözünüz aydın deyip işin içine limon sıkmayım , yalnız yöneticilerden ricam bu konu başlığını silinmesin sanki ilerde yine lazım olacak gibi bir his var içimde

Yok icine limon sıkmadınız. Sonraki guncellemenin bundan daha sıkıntılı olacagina kesin gozuyle bakiyorum. Sayfalarina yazdiklari " cok yakinda" ifadesinin bu kadar yakin olmasina sasirdim sadece.

• px-120 cihazımı güncelledim şükür. bencede bu konu ilerde lazım olur
  • Cihazım hala yeni güncellemeyi görmüyor.

Cihaz 210 f, hala yeni güncelleme görünmüyor.

210 f kullanıp güncelleyen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: didamert

Cihazım hala yeni güncellemeyi görmüyor.

Cihaz 210 f, hala yeni güncelleme görünmüyor.

210 f kullanıp güncelleyen var mı acaba?

px 120 var bende tık yok daha. günlük 10 güncelleme veriyo bu firma galiba
  • Firmaya sorsanıza yarın bir... Biz de bilgilenmiş oluruz.
  • Arkadaşlar,

Güncelleme yapabilenler 1 yıllık süresi henüz dolmayanlar sanırım..
    1 yıllık süresi dolan px 120 sahipleri benim gibi, halen güncelleme yapamıyor

Bir hevesle açtım bağladım yine yok..
  • Dün akşam Q512 cihazımla güncelleme yapmaya çalıştım.
    Bilgisayara bağladığımda, cihaz bağlanmış görünüyor ama Naviextras yazılımı cihazı görmüyor.
    Bu şekilde olan başka kimse var mı acaba? Nedeni konusunda yardımcı olabilecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpes

Dün akşam Q512 cihazımla güncelleme yapmaya çalıştım.
    Bilgisayara bağladığımda, cihaz bağlanmış görünüyor ama Naviextras yazılımı cihazı görmüyor.

1-Cihazınızı herhangi bir USB ara aparatı olmadan, kendi kablosuyla bağlayın.
    2-Cikazınızın Ana Giriş ekranı (Navigasyon yazılımı başlamadan önceki) Ayarlar->USB Ayarları altında "Depolama Alanı" seçili olmalıdır.
    2-Naviextras Toolbox v3 Sürümü indirip; eskisini tamamen kaldırdıktan sonra yeniden kurun.
    3-Harita güncellemesi yapmak için giriş yapmak gerekmiyor, bu konudaki tercih sizin.
    4-Farklı USB portlarında deneyin.

Bu 5 noktaya dikkat ederseniz güncelleme sorun olmayacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_48248201/tm.htm

• var arkadaşım naviextras toolbox kullanıcı adımı ve şifremi tanımıyor. web sitesinden aynı kullanıcı adı ve şifresi ile girebiliyorum ancak toolbox kabul etmiyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

2-Cikazınızın Ana Giriş ekranı (Navigasyon yazılımı başlamadan önceki) Ayarlar->USB Ayarları altında "Depolama Alanı" seçili olmalıdır.
    2-Naviextras Toolbox v3 Sürümü indirip; eskisini tamamen kaldırdıktan sonra yeniden kurun.
    3-Harita güncellemesi yapmak için giriş yapmak gerekmiyor, bu konudaki tercih sizin.

Teşekkür ederim, akşam tekrar deneyeceğim.
    Ama 3. şıktaki tercih meselesini anlamadım. Özel imkanlarla bulabileceğim bir harita güncellemesini kullanmamı mı kastediyorsunuz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Teşekkür ederim, akşam tekrar deneyeceğim.
    Ama 3. şıktaki tercih meselesini anlamadım. Özel imkanlarla bulabileceğim bir harita güncellemesini kullanmamı mı kastediyorsunuz?

Hayır; tecih sizin derken, ister giriş yaparsınız istemezseniz giriş yapmasınız anlamında söylemiştim. Kullanıcı adı ve şifreye gerek yok...
    Sizin sorduğunuzun zaten bu forumda konusu olmaz

Keyifli navigasyonlar.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.