- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Naviextras Toolbox ile Harita Güncellemesi Yapmak [iGO Yazılımlı Cihazlar için]
427 Cevap180189 Görüntüleme31 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4461 Mesaj
13 Nisan 2011; 10:11:21 

iGO Yazılımlı cihazlar için Naviextras Toolbox ile Cihaz Güncellemesi Yapmak.

Naviextras Sitesine Üye olmak: Arkadaşlar bu konuda seçmeniz gereken iki yol var. Bunlardan ilki Ücretsiz Güncelleme hakkına (Ömürboyu Güncelleme Ücretsiz) sahip cihazlar. Bu tip cihaz kullananların Harita Güncellemelerini alabilmeleri için siteye üye olmaları gerekmiyor. Ancak ileride ne olur bilemem; ama siz bu günden üye olun isterseniz, ki daha sonra Harita Güncellemelerini satın Almak veya Harita Kiralamak için zaten üye olmak durumundasınız.

Hazır bu hizmet ücretsizken üye olun gitsin

Bir diğeri de Eski alınmış ve güncelleme hakkı dolmuş veya dolmak üzere olan cihazlar. Bu tip cihazlar da Güncellemelerini Satın Almak veya harita Kiralamak için zaten üye olmak durumundalar.

Nasıl Üye Olacağız:

www.naviextras.com Adresine gidiyoruz.

0

Kullanıcı Profili Oluştur diyoruz.

0

Burada Cihazınızın Kaydını Doğrulama Aşamasındayız. Cihazınızın Üretici Firmasını ve Modelini seçeceksiniz. Çok yeni piyasaya sürülmüş cihazlarda ve tanımlı olmayan cihaza sahip olanlar Kayıt yaptıramıyorlar.

0

0

"*" İşaretli yerleri Muhakkak Dolduruyoruz !

0

Hayırlı Olsun!

1- Cihaz elimize ulaştı; aceleci olmuyoruz. Cihazımızı çıkartıp USB kablomuzla bir PC veya Laptop ile 6-8 saatlik ilk şarjımızı yapıyoruz. Önemli Not: Cihazımızı bilgisayara bağladığımız zamanlarda USB Bağlantı Aparatı, USB çoklayıcı gibi ek cihazlar kullanmıyoruz. Bilgisayarınızın cihazınızı tanımasını engeller veya geciktirir ve hatta yavaşlatır bu aparatlar.

2- Bu süre içinde cihazın kullanma klavuzunu (anlamasakda) baştan sona okuyoruz.

3- Naviextras Toolbox yazılımını Naviextras sitesinden indiriyoruz. https://www.naviextras.com/shop/portal/downloads

4- Naviextras Toolbox Yazılımını bilgisayarımıza kuruyoruz.Bilgisayarımızı kapatıp açıyoruz.
Cihazımız Naviextras tarafından desteklenen Cihazlar Listesine alınmış mı kontrol ediyoruz. (yeni çıkan cihazlarda bazen listeye eklenme geç olabiliyor.Güncelleme yapamazsınız !!!) https://www.naviextras....p/portal/devicessupport

5- Cihazımızın şarjı tamamlandıktan sonra cihazımızı ilk çalıştırma için dışarı çıkıyoruz. Pencere, Balkon, Teras vs.. kandırmayalım kendimizi. Tepemizde "beton" olmayacak. Resmen açık havaya çıkıyoruz. En iyisi en yakındaki çocuk parkına veya açık otoparka gidiyoruz.

6- İlk çalıştırma sırasında kişisel ayarlar sorulacaktır; bunlara uygun cevapları veriyoruz.

7- Tavsiyem en az 10 dakika bütün uydulara bağlı kalarak konumumuzu iyice belirginleşmesini bekliyoruz. Bunu yükseklik bilgisinden anlarsınız. Yaşadığınız şehrin Rakım bilgisine uygun bir değere gelir.

Haritanız sağa-sola birkaç kere dönecektir. Bu Yön bilgisini algılayıp oluşturduğunu size gösterir.

8- Cihazınızın harita yazılımını dışarıda (tercihen aracımızda) kapatıyoruz. Dikkat ! Harita yazılımını dedim, cihazı değil...

9- USB kablomuz vasıtasıyla cihazımızı bilgisayarımıza bağlıyoruz. Windows Grubu yazılımlar güncellemeleri düzenli ve tamam yapılmışsa cihazımızı görecektir. Cihaz ana belleği ve takılıysa SD kartımızın içeriğini gösteren birer pencere açacaktır. Bunlara hiç bir şey yapmıyoruz.

10- Derhal Cihaz içindeki NNG (Veya PND, MobileNavigator gibi) Klasörünü bilgisayarımızın "Farklı bir bölümüne, farklı bir isimde" klasör açarak içine kopyalıyoruz. Kopyalama işlemi için Sadece Kopyala+Yapıştır (ctrl+c ve ctrl+v) yapıyoruz. Sürükle bırak falan yapmıyoruz.

Not: Bu işlemi bazı cihazlar için önermiyoruz !! Cihazınız açılmaz hale gelebilir. Örnek; GoldMaster...

0

11- Naviextras Toolbox yazılımını çalıştırıyoruz. Yazılım açılır, önce kendi güncellemelerini kontrol eder ve sonra tamamen açıldıktan sonra (sol üst köşede yazılım versiyonu belirir ve sabitlenir) cihazımızı tanıma işlemi başlar. Bu süreç bilgisayarın hızı ile alakalı olup aceleci olmamak lazımdır.

Cihazımızı tanıtma ile ilgili problem varsa; Navigasyon cihazı içinde Ayarlarımız hatalı olabilir. Şu şekilde yapılı olması lazım kontrol ediyoruz.

0

0

0

0

Şimdi Login Oluyoruz.

0

0

12- Güncelleme sayfasını açıp Tüm Güncellemeleri yükle diyoruz. Güncellemeler içinde Önerilmeyen varsa açılan pencereden seçimi iptal ediyoruz (başındaki kutucuktaki tıkı kaldırıyoruz)

13- Tavsiyem; tüm Harita güncellemelerini yüklemeniz. Ne zaman artık güncelleme görünmeyecek, sonra eski tarihli haritaları kaldırabilirsiniz. O gün değil ama; yada kaldırmayın. Bir zararı olmayacaktır.

0

0

!! Burada Yedekleme Konusunda Tercihi Tamamen size bırakıyorum !! Ben yedek almanızdan taraftarım

0

0

0

0

0

14- Güncellemeler (uzun sürecektir) tamamen yüklendikten sonra; önce Naviextras Toolbox yazılımını Çıkış (Exit) ile kapatıyoruz.

15- Sonra cihazımızın Back (Sağ üst köşede görünen yatay "U" şeklindeki Ok işaretine dokunarak bilgisayar

bağlantısını kesiyoruz.

16- Artık cihazımızı bilgisayardan ayırıp aracımıza monte etme zamanı gelmiştir.

Hayırlı olsun; keyifli Navigasyonlar dileklerimle...

NOT: Bu anlattığım yöntemde anlaşılmayan birşeyler varsa İşte size :

https://www.naviextras....wto-guide?guide=Toolbox

-2

local://upfiles/43636/21D37C2F2C344B48AF748D2E029F1C2E.jpg

Ekteki dosya (1)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 1 Mayıs 2011; 23:17:07 >

526 Mesaj
14 Nisan 2011; 11:55:52 

Elinize sağlık :)

Ufak bir detay : Bazı maddelerde Toolbox yerine Toolbar yazmışsınız. :)

4461 Mesaj
14 Nisan 2011; 12:06:30 

quote:

Orijinalden alıntı: bodycik

Elinize sağlık :)

Ufak bir detay : Bazı maddelerde Toolbox yerine Toolbar yazmışsınız. :)

Uyarı için teşekkürler Düzeltildi...

852 Mesaj
18 Nisan 2011; 16:11:11 

burada anlatılanı yaptım ve güzelim başarsoft haritam kayboldu. cihazda hiçbişey kalmadı. geri yükleyebiliyor muyuz?

6834 Mesaj
18 Nisan 2011; 16:16:52 

cihazı toolbox'a bağlayın haritayı tekrar yükleyin gelir

Navigasyon inceleme,karşılaştırma test videolarım

PM sadece arkadaşlarıma açık!

172 Mesaj
23 Nisan 2011; 21:33:16 

cihazım pıranha infiniti. güncelleme yapalım dedim, şimdi cıhazın CPS menüsüne giremiyorum
bozduk iyicene. tüm menüler çalışıyor cps çalışmıyor.
the application failed to start last time. do you want to reset to factory defaults and lose all your poıs tracks and settings
yazıyor evet dediğimde ise
application error veriyor... yardım arkadaşlar

XXXX

4461 Mesaj
24 Nisan 2011; 0:46:23 

Geçmiş olsun,
Tamamen resetleme tuşu varsa ona basıp bir Fabrika Ayarlarına döndürmeyi deneyin.

3088 Mesaj
1 Mayıs 2011; 17:29:33 

PIRANHA TAHOE 7.0" TV'Lİ GPS NAVİGASYON CİHAZI bu cihaz war bende fakat dediginz gibi pc gormuyor aleti yani içini goruyor ama baglanti yapmiyor güncelleme için...ve şarj olmuor pc ile nedir sebebi tşkler

4461 Mesaj
1 Mayıs 2011; 18:30:18 

quote:

Orijinalden alıntı: oskis

PIRANHA TAHOE 7.0" TV'Lİ GPS NAVİGASYON CİHAZI bu cihaz war bende fakat dediginz gibi pc gormuyor aleti yani içini goruyor ama baglanti yapmiyor güncelleme için...ve şarj olmuor pc ile nedir sebebi tşkler

Cihazınız yeni bir cihazsa tanımlanmamış olabilir. Buradan kontrol edin.
https://www.naviextras..../devicessupport#Piranha

Henüz kayıtlı değilse kısa süre bekleyin, tanımlanacaktır. Zaten yakın zamanda 2011-Q1 güncellemesi yayınlanacak, bekleyin hepsini bir defada güncellersiniz.

Hayırlı olsun cihazınız, keyifli navigasyonlar

3088 Mesaj
1 Mayıs 2011; 23:24:18 

ama şöyle bi sikinti var cihazi pc bagladigimda şarj olmuyor cihazi usb ile bagladigimda içine girebiliyorm ekrandada usb modu yaziyor fakat şarj olmuyor neden acaba?

397 Mesaj
4 Mayıs 2011; 0:16:59 

Navitech b432 modeli bugün elime geçti.

Bulunduğum yer Erzurumda şehir merkezinden oldukça uzakta bir ilçe
Geldiği hali ile biraz kullanmak istedim ekranda sadece dağlar ve ok işareti vardı.

Galiba bu cihaz buralar için fazla lüks diye düşündüm. :)

Harita güncellemelerini yaptıktan sonra asfalt, toprak köy yolları dahil tüm yollar göründü.
Özellikle merkeze uzak yerlerde yaşayanların güncellemeleri mutlaka yapması lazım.

4461 Mesaj
4 Mayıs 2011; 8:12:25 

Naviextras Toolbox Köklü Güncellemeler ile Geliyor [v3.0 - BETA]

Dikkat !! :

Henüz BETA Sürüm olduğundan cihazınızla ilgili sorunlar yaşanabilir; uyarı olarak açıklamalıyım. Arzu eden indirip deneyebilir.

Tam sürüm çıktığında görsel ayrıntılı açıklamasını yayınlayacağım.

0

Önce hemen bir müjde vereyim; önceki sürümdeki gibi login olmadan/kayıt olmadan güncelleme alamıyorsunuz. Tam sürüm ne olur bilemiyorum ama BETA Sürüm şimdilik böyle.

Ana sayfa bu şekilde;

- Cihaz içeriği
- Haberler
- Güncelleme duyuruları vs...

0

Buradaki ürünleri kiralayabiliyor veya satın alabiliyorsunuz.

0

Cihazınızın içeriğine farklı bir bakış...

0

Ayarlar Penceresi detaylandırılmış. (İncelemesinde değineceğim)

0

Extras Penceresi farklı görselliğe bürünmüş.

Hayırlı olsun

Download:
https://www.naviextras.com/shop/portal/downloads

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 4 Mayıs 2011; 8:15:52 >

4461 Mesaj
4 Mayıs 2011; 8:14:29 

0

Dikkat !

Tekrar uyarıyorum; bu BETA Sürümdür.

Güncelleme veya içerik alımlarınızı bu sürüm ile yapmanız durumunda problem yaşayabilirsiniz. Cihazınız kullanılmaz hale gelebilir.

Burada anlatılanlar; sizi bilgilendirme amaçlıdır. Uygulama için değil.

0

0

0

0

Bilginize; Keyifli navigasyonlar.

3 Mesaj
7 Mayıs 2011; 20:40:29 

BEN CIHAZI ALALI 3 GUN OLDU BENDE KI PIRANHA ESCAPE 1 GUN DE KULLANDIM AMA BIR TURLU NAVİEXTRAS TOLLBOXA BAGLANMIYOR NEDENDIR CABA?

4461 Mesaj
7 Mayıs 2011; 23:23:18 

quote:

Orijinalden alıntı: bubuk10

BEN CIHAZI ALALI 3 GUN OLDU BENDE KI PIRANHA ESCAPE 1 GUN DE KULLANDIM AMA BIR TURLU NAVİEXTRAS TOLLBOXA BAGLANMIYOR NEDENDIR CABA?

4. maddeyi tekrar okur musunuz Sayın @bubuk10

quote:

4- Naviextras Toolbox Yazılımını bilgisayarımıza kuruyoruz.Bilgisayarımızı kapatıp açıyoruz.
Cihazımız Naviextras tarafından desteklenen Cihazlar Listesine alınmış mı kontrol ediyoruz. (yeni çıkan cihazlarda bazen listeye eklenme geç olabiliyor.Güncelleme yapamazsınız !!!)
https://www.naviextras....p/portal/devicessupport

4461 Mesaj
11 Mayıs 2011; 20:57:12 

Naviextras Toolbox v3.0 Sunuldu !

Tüm arkadaşların bilgisine...

0

Download:

4461 Mesaj
12 Mayıs 2011; 19:58:16 

Hayırlı Olsun 2011-Q1 Haritalarınız.

0

0

4461 Mesaj
12 Mayıs 2011; 20:11:41 

Son durum itibariyle bir de Screen Shot ekleyelim...

0

599 Mesaj
13 Mayıs 2011; 7:16:28 

yeni yazılımı yüklemdim versiyon 8.5.11.152849 jul 29 2010 gözüküyor şimdi bu yeni halimidir. yok sa beceremedinmi ?
neden jul 29 2010 yazıyorki en azından 2011 falan yazması gerekmiyormu ?

buda programdan ekran görüntüsü

0

Ekteki dosya (1)

4461 Mesaj
13 Mayıs 2011; 7:23:31 

Sayın @umitlik

Yüklemişsiniz 2011-Q1 görünüyor. Yukarıda baktığınız cihazınızın versiyonudur. O değişmez...

599 Mesaj
13 Mayıs 2011; 8:44:54 

Anlıyorum . Peki bizim cihaz üzerinde versiyon durumunu (yani güncel harita durumunu) sorgulayabileceğimiz bir yer yokmu .
ben hep navi yazılım / yardım / hakkında kısmında yazan 8.5.11.152849 jul 29 2010 ibaresinin değişebileceğini tahmin etmiştim . zira "navitech qx .. serisi" topiğinde versiyon güncelliğini kontrol için buraya yönlendiriyorlardı.

bu arada cihaz qxb512 navitech

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umitlik -- 13 Mayıs 2011; 8:49:16 >

6834 Mesaj
13 Mayıs 2011; 8:51:32 

Cihazınızın yazılım versiyonu önemli bir hata vs olmadıkça güncellenmez.Fakat ayrıcalıklar olabiliyor mesela NEXT sattığı primo 1.0 versiyonlu cihalarını 1.1'e yükseltmişti..Sizin cihazınızda şu anda Güncellenen harita.Primo yazılımda harita detayına bakmak için Diğer/yardım/hakkında/diğer/içerik/haritalar kısmına tıklamanız lazım..

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

599 Mesaj
13 Mayıs 2011; 9:11:40 

Teşekkürler. o zaman sorun yok güncel yazılıma sahibim demektir

ilk deneyimimi söylemek istiyorum E-5 üzerinde similasyon yaptım. hız sınırı 90 görünüyor. ben hep gücel 70 km sınırını görmeyi falan düşünmüştüm ama olmadı.

599 Mesaj
13 Mayıs 2011; 9:33:51 

hızlı aramadan "marmara forum" da görünmüyor

4461 Mesaj
13 Mayıs 2011; 9:49:05 

quote:

Orijinalden alıntı: umitlik

Anlıyorum . Peki bizim cihaz üzerinde versiyon durumunu (yani güncel harita durumunu) sorgulayabileceğimiz bir yer yokmu .
ben hep navi yazılım / yardım / hakkında kısmında yazan 8.5.11.152849 jul 29 2010 ibaresinin değişebileceğini tahmin etmiştim . zira "navitech qx .. serisi" topiğinde versiyon güncelliğini kontrol için buraya yönlendiriyorlardı.

bu arada cihaz qxb512 navitech

Doğru; o ekranda "Diğer" tıklanacak; "haritalar" tıklanacak ayrıntısı orada... Konuyu dikkatice bir daha incelerseniz..

Sevgiler ve saygılarımla

3 Mesaj
13 Mayıs 2011; 19:51:56 

ücretsiz güncelleme dimi

4461 Mesaj
14 Mayıs 2011; 9:15:40 

Görülen Lüzum üzerine !

Bazı kullanıcı arkadaşlarımın güncelleme yaparken "Gelişmiş" seçeneği aldında seçim yaparken kararsız kaldığını gözlemledim. Bu açıklama sebebi budur.

NAVIEXTRAS TOOLBOX İLE STANDART GÜNCELLEME (Harita Güncellemelerinde Tavsiye Edilen Yöntemdir.)

0

Anasayfa: Cihazınızı bağladığınızda; içerik, Haberler gibi detayların göründüğü penceredir.

Update: Güncelleme sayfası.

Yükle: Standart Yükleme yapılır. Cihazınızdaki eksik içerik tamamlanır. (Tavsiye edilen yöntemdir)

Yükleme tamamlandıktan sonra Bitti veya Tamam deyip çıkıyoruz.

Hayırlı olsun, Keyifli Navigasyonlar.

4461 Mesaj
19 Mayıs 2011; 19:24:57 

quote:

Orijinalden alıntı: Jake LaMotta

@DD252Admin

Elimdeki cihazın markası Oblio Nav Plus.

Yalnız sitede Oblio markası yok, haritayı güncelleme imkanım yok mu?

"No-name" seçenek tarzı bir şey yok mu?

Cihazınız için gereken Teknik Desteği kendi sitesinden istemelisiniz. Bu cihazı satıyorlarsa mutlaka bir güncelleme yolu vardır.

http://store.oblio.com.tr/iletisim_formu.asp

Cihazın üzerindeki marka Oblio olabilir ancak tabanda çalışan sistem başka bir markanın tabanını kullanıyordur; bunu firmaya sorun.

294 Mesaj
20 Mayıs 2011; 16:06:29 

Merhaba arkadaşlar QX-B512 Primo navitech navigasyonum var 2011 Q1 güncellemesini kısmi olarak yaptım ama 6 mb glabal_cfg dosyasını günceleyemedim. Ayrıca DİĞER/YARDIM/HAKKINDA/DİĞER/İÇERİK/ Kısmındaki KAVŞAK GÖRÜNÜMü yok oldu
nasıl güncelleme yaparım yardımcı olurmusunuz.
0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinerji_hasan -- 20 Mayıs 2011; 16:25:10 >

Opel Astra Enjoy Elegance

4461 Mesaj
20 Mayıs 2011; 16:33:32 

quote:

Orijinalden alıntı: sinerji_hasan

Merhaba arkadaşlar QX-B512 Primo navitech navigasyonum var 2011 Q1 güncellemesini kısmi olarak yaptım ama 6 mb glabal_cfg dosyasını günceleyemedim. Ayrıca DİĞER/YARDIM/HAKKINDA/DİĞER/İÇERİK/ Kısmındaki KAVŞAK GÖRÜNÜMü yok oldu
nasıl güncelleme yaparım yardımcı olurmusunuz.
.....

Bilgisayarınızı kapatıp açın; önce Naviextras Toolbox güncellemenizi yapın. Sonra cihazınızı bağlayıp Login olun (giriş yapın) sonra güncellemeleri tekrar yapmayı deneyin.

İçerik kısmında KAVŞAK GÖRÜNÜMÜ yok olmamıştır. Yoktu zaten... Burada da onun kavgasını veriyoruz

http://forum.donanimhab...r_mi?/m_47875099/tm.htm

294 Mesaj
20 Mayıs 2011; 16:45:09 

2 gün uğraştım olmadı TOOLBOX 3.0 kurdum yaptım olmadı bugün yeni yayınlanan TOOLBOX 3.0.1 ile denedim olmadı. Kavşak olayını bilmiyordum. Halen global_cfg.zip dosyası güncelenemedi. Nasıl olcak çözemedim.

4461 Mesaj
20 Mayıs 2011; 16:56:42 

quote:

Orijinalden alıntı: sinerji_hasan

2 gün uğraştım olmadı TOOLBOX 3.0 kurdum yaptım olmadı bugün yeni yayınlanan TOOLBOX 3.0.1 ile denedim olmadı. Kavşak olayını bilmiyordum. Halen global_cfg.zip dosyası güncelenemedi. Nasıl olcak çözemedim.

global cfg dosyasını tek başına bulamazsınız. Navitech Türkiye'yi arayıp yardım isteyin...
http://www.navitech.com.tr/contact.asp

294 Mesaj
20 Mayıs 2011; 17:23:27 

Teknik servisle Telefonla konuştum . Bişi olmaz dediler. Bende iletişim formunu doldurdum sitelerinden. onlarda gönderin bakalım dediler. Karşı ödemeli Aras kargo ile göndercem bakalım ne olacak.

51 Mesaj
22 Mayıs 2011; 15:47:34 

primoyu güncelleyebiliyo muyuz

4461 Mesaj
22 Mayıs 2011; 20:51:43 

quote:

Orijinalden alıntı: night_vision

primoyu güncelleyebiliyo muyuz

Primo güncellenemiyor, sadece Harita Güncellemesi yapabiliyoruz.

1204 Mesaj
28 Mayıs 2011; 16:41:53 

arkadaşlar ben bu igo primoyu iphone için satın aldım.
ancak içindeki harita 2010Q4

haritayı güncellemek için naviextras toolbox kurdum ancak telefonu kabloyla bağlamama rağmen hiç bir şekilde görmüyor

yardımcı olabilecek var mıdır?

4461 Mesaj
28 Mayıs 2011; 21:35:47 

quote:

Orijinalden alıntı: anilozler

arkadaşlar ben bu igo primoyu iphone için satın aldım.
ancak içindeki harita 2010Q4

haritayı güncellemek için naviextras toolbox kurdum ancak telefonu kabloyla bağlamama rağmen hiç bir şekilde görmüyor

yardımcı olabilecek var mıdır?

İgo'nun desteklediği Marka/Modeller burada listelenmiş. Bir bakınız.

https://www.naviextras....p/portal/devicessupport

4461 Mesaj
7 Haziran 2011; 9:53:39 

!!! Navitech PX Serisi Cihazlar için 2011-Q1 Güncellemesi geldi !!!

Bu sabah güncelledim PX-115 Cihazımı arkadaşlar.

0

0

Bilginize !

35 Mesaj
7 Haziran 2011; 18:14:00 

qx cihazları içinde geldi mi acaba , cihazdan uzağımda

4461 Mesaj
7 Haziran 2011; 20:10:47 

quote:

Orijinalden alıntı: nail40

qx cihazları içinde geldi mi acaba , cihazdan uzağımda

Bulunduğunuz konu onunla ilgili; güncelleme çıkalı 2 hafta civarında oldu. PX Serisi sonradan geldi. Anlatıldığı şekilde güncellemenizi yapınız.

Keyifli navigasyonlar

7066 Mesaj
11 Haziran 2011; 1:19:58 

güzel bir anlatım olmuş emeğinize sağlık hatta o kadar iyi olmuş ki bir ara yığın depolama aygıtı seçme yaptım mı diye cihazı açıp baktım ,olmasa bugüne kadar nasıl güncelleyecektimse ,ancak ben hala eski toolboxu arıyorum kullanımı ve anlaması çok basitti gerçi son zamanlarda ne kadar güncellemeyi yüklesende her seferine 4 adet yeni güncelleme var diyordu ama artık alışmıştık

3128 Mesaj
27 Haziran 2011; 23:53:13 

Eline sağlık şuanda güncelliyorum , son durumunu bittiğinde anlatıcam. Emeğine sağlık =)

- SoTe - W7K2D -

Katılım zamanı: 23 Şubat 2006
Paylaşımlarım : One Outs ( Anime ) - Ko | Şerif atamaları - One Piece çizimlerim - Iphone ile Uydu bulmak - Dreambox Dm800HD se - Assassin's Creed Embers 2011

4461 Mesaj
25 Temmuz 2011; 21:18:47 

! GÜNCEL !

Navitech QX Serisi cihaz kullananlar için Kritik Güncelleme vardır. Bunlara ek olarak; 3D Kavşak Görüntüsü (Junction View) Paketi yüklenecektir cihazınıza, bilginiz olsun.

Keyifli Navigasyonlar

97 Mesaj
31 Temmuz 2011; 12:47:59 

toolbox daki Ekstralar sekmesi kafama takıldı. bunu da cihaza atmamız lazım mı?
eğer gerekiyorsa nereye atıcaz?

[ link]http://www.325donem.com/[/link]

283 Mesaj
3 Ağustos 2011; 22:07:12 

programı indirdim fakat güncelleme başarısız oldu, yeni sürüm var yüklemek istiyormusun diyor ve karşıma 9.6 mb bir dosya çıkarıyor yüklede dediğimde installer yükleme dili seçiyor türkçe otomatik çıkıyor evet dediğimde ise zaten aynı sürüm yüklü diyor tekrar yüklemek istiyormusun diyor... yani güncelleme başarısız oluyor. bir kaç kere denedim ve bir keresinde sunucu bağlantısı başarız yazısı geldi...

bu arda qx 512 aldım şu an ilk uzun şarz ediyorum.. bu sırada da bu yazılım işlerini halletmek istemiştim..

Galaxy Note 2,VELVET KIRMIZI CRUZE LS PLUS SUNROOF LPG (PRİNS),PROJEKSİYON: ACER 5260E(HD),TX-P42V20E,AVR: SONY STR-DE 697,CPU Q9550, 4 GB OCZ RAM, G.CARD ATİ4850, WİN7 64 BİT, xbox 360 250 gb kinect, inca imp-56hd media player

4461 Mesaj
3 Ağustos 2011; 23:50:57 

Arkadaşlar, Toolbox'da bir sorun var. Güncelleme uyarısı veriyor ancak son sürüm günllemesini tekrar kurmaya çalışıyor. Bir kez deneyin, ikinci de uyarıyı dikkate almayın...

4461 Mesaj
8 Ağustos 2011; 20:07:50 

Toolbox Güncellemesi var arkadaşlar, hatalar çözülmüş gibi görünüyor. Bilginize !

277 Mesaj
14 Ağustos 2011; 19:55:50 

toolbox ı kurdum piranha evoque aleti tanıttım güncellemeyi de kurdum haritanın şuan ki versiyonunu nasıl öğrenebilirim?

BU VATANI ASLA BÖLEMEZSİNİZ!

6834 Mesaj
14 Ağustos 2011; 20:20:39 

quote:

Orijinalden alıntı: gunay34

toolbox ı kurdum piranha evoque aleti tanıttım güncellemeyi de kurdum haritanın şuan ki versiyonunu nasıl öğrenebilirim?

sanırım cihazınız IGO8 yazılım kullanıyor buna göre Menüden Ayarlar-Hakkında-Haritalar'a giriniz Türkiye 2011.03 olmalı

7066 Mesaj
27 Ağustos 2011; 23:38:57 

Naviextras Toolbox 3.1.0 BETA çıkmış ancak adından da anlaşılacağı gibi henüz beta aşamasında ben denemedim ancak denemek isteyen arkadaşlar verdiğim linkten indirip deneyebilirler, tabiki sorumluluk size ait

4461 Mesaj
28 Ağustos 2011; 8:32:24 

BETA Sürüm ile güncelleme ve Harita Satın Alma yapmayınız arkadaşlar. Hafta içi duyuruldu, önümüzdeki hafta kararlı sürüme geçerler.
O zaman güncellemeler de yayınlanır, kullanırsınız.

Keyifli Navigasyonlar

4461 Mesaj
1 Eylül 2011; 8:39:02 

2011 - Q2 harita güncellemeleri için son hafta arkadaşlar

7066 Mesaj
2 Eylül 2011; 20:39:42 

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

2011 - Q2 harita güncellemeleri için son hafta arkadaşlar

yine merakla bekliyoruz

1 Mesaj
11 Eylül 2011; 21:14:07 

Bu gün infiniti HD aldım Öncelikle naviextras.com dan indirdiğim yazılıma bağlanamadın. Dosyalarımı yedekleyeyim dedim kaopyalanamıyor. sonra piranha sitesinden hız kameraları dosyasını indirdim ama onun kopyalanması gereken MobileNavigator/content/speedcam dosyasını cihazımda göremiyorum. Bunlar için piranhanın sitesinde çare ararken orada Seri Numarası P369, P381 ve P382 ile Başlayan Navigasyon Cihazları Hakkında!27.06.2011 05:55

Değerli Piranha Navigasyon Kullanıcıları;

Seri numarası P369, P381 ve P382 ile başlaya