Şimdi Ara

Navitech Ömür Boyu Harita Güncelleme(yenler) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
3
Favori
88.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sitede ucretsiz güncellemeler aktif değil. nasıl yapabilirim
  • Cihazlarınızın harita içerikleri ile oynamadıysanız , yani "content" kısmında bir bozukluk bulunmuyor ise , cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınızda , toolbox programı tarafından tanınacak , sonrasında tanımlaması yapılan cihaza güncelleme verilecektir. Cihazınızın modelini belirtirseniz , daha kolay yardımcı olabiliriz.

Kolay Gelsin
  • Cihazlarına 2015Q1 harita güncellemesi alamayanlar pazartesiden sonra alabilecekler.Tolga Savaş bey açıklaması linkte mevcut.Saygılar

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=106061759
  • ben ikinci el 5 inc navitech aldım.barita bozuk diye adam satmıs..kurcalarken anladım..sonra harita bulup degistirdim duseldi..harita acıyo ama cok eski yani 2009 olmadı lazım..kutusu var lisansı var..uye giris yaptım..bu forumu okuyup son harita denicem..cunku beni yanlıs yere goturuyo..bide harita dısında muzik film menuleri tasarımı degisse guzel olurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevgili Osman Bey ;

Cihazın harita dosyaları ile oynandıysa da cihazı güncelleyemezsiniz. Dilerseniz cihazı bize gönderin , yazılım ve harita güncellemelerini yapalım tarafınıza gönderelim. Böylelikle daha sağlıklı kullanırsınız

Kolay Gelsin
  • Bu gün itibariyle Navitech QXV cihazıma 2015.03 haritayı başarıyla yükledim sorun giderilmiş.İlgililere ve emeği geçenlere Teşekkürler

Navitech Ömür Boyu Harita  Güncelleme(yenler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İmkansız -- 28 Mayıs 2015; 11:28:08 >

• Sevgili arkadaşlar, yetkililer bana da bi yardimci olabilir misiniz?

Kullandigim cihaz Navitech PXB 205F
    Ben de en son 2014Q1 güncellemesini aldim ama sonrasi gelmedi. Haritalarla felan hic oynanmadi ama guncelleme gorunmuyor hatta oturum bile acilmadi gorunuyor. Ama naviextras.com sitesinden normal kullanici adımla oturum acabiliyorum sikinti yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redcock -- 3 Ağustos 2015; 16:41:54 >

• arkadaşlar bendede navitech nx 222 c modeli var araçtan sökmem mümkün değil kartı pc ye taktığımda da okumuyor uygulama naviyi başka şekilde nasıl günvellerim yada nerede hata yapıyorum illaki ücretli olarak yazılım mı yükleteyim başka yerde
  • arkadaşlar navitech maxi k280 yeni cihazım var 2010da almıştım harita ve yazılımını nasıl güncellerim başka bi yeni yazılım veya harita yükleyebilirmiyiz
  • Arkadaşlar selam.

Ekran kalibrasyonu bozuk , yada ufak kusurlu navitech qxv ve üstü seri cihazlarınız alınır.
    (yedek parça amaçlı)
    Cihazını satan var ise iletişime geçebilir.
  • 2009 da navitech NAV-PX120 cihazı almıştım.
    en son 2011 de de güncellemiştim yanılmıyorsam.
    aldığım esnada ömür boyu güncelleme garantisi vermişlerdi.
    çok inandırıcı gelmemişti.
    bugün aklıma geldi ve bi güncelleyeyim dedim.
    gerçekten de ücretsiz güncelledi.
    henüz deneme şansım olmadı ama eğer başarılı bir şekilde güncellendi ise, helal olsun adamlara.
    :D
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.