Şimdi Ara

Navitech Ömür Boyu Harita Güncelleme(yenler) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
311
Cevap
3
Favori
88.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nail40

var arkadaşım naviextras toolbox kullanıcı adımı ve şifremi tanımıyor. web sitesinden aynı kullanıcı adı ve şifresi ile girebiliyorum ancak toolbox kabul etmiyor .

Güncelleme yapmak için onlara ihtiyacınız yok. Cihazınızı bağlayın; giriş yapmadan da Harita Güncellemenizi alabilirsiniz.

Sevgiler, Saygılar
  • Evet, az önce toolbox'ı kaldırıp yeniden kurdum. Cihazı tanıdı ve 2011 Q1 güncellemesi yapıldı.
    Tekrar teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Orijinalden alıntı: sarpes

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarpes

Dün akşam Q512 cihazımla güncelleme yapmaya çalıştım.
    Bilgisayara bağladığımda, cihaz bağlanmış görünüyor ama Naviextras yazılımı cihazı görmüyor.
    Bu şekilde olan başka kimse var mı acaba? Nedeni konusunda yardımcı olabilecek?

1-Cihazınızı herhangi bir USB ara aparatı olmadan, kendi kablosuyla bağlayın.
    2-Cikazınızın Ana Giriş ekranı (Navigasyon yazılımı başlamadan önceki) Ayarlar->USB Ayarları altında "Depolama Alanı" seçili olmalıdır.
    2-Naviextras Toolbox v3 Sürümü indirip; eskisini tamamen kaldırdıktan sonra yeniden kurun.
    3-Harita güncellemesi yapmak için giriş yapmak gerekmiyor, bu konudaki tercih sizin.
    4-Farklı USB portlarında deneyin.

Bu 5 noktaya dikkat ederseniz güncelleme sorun olmayacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_48248201/tm.htm

Teşekkür ederim, akşam tekrar deneyeceğim.
    Ama 3. şıktaki tercih meselesini anlamadım. Özel imkanlarla bulabileceğim bir harita güncellemesini kullanmamı mı kastediyorsunuz?

Hayır; tecih sizin derken, ister giriş yaparsınız istemezseniz giriş yapmasınız anlamında söylemiştim. Kullanıcı adı ve şifreye gerek yok...
    Sizin sorduğunuzun zaten bu forumda konusu olmaz

Keyifli navigasyonlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: fruer

ben geçen sene bu zamanlar almıştım iki tane 210 f. o zamanlar 1 senelik ücretsiz güncelleme hakkımız vardı.gerçi şimdi 2011 Q1'i güncelleyemiyorum ama pxb serilerine verilen ömürboyu ücretsiz güncelleme bizleride kapsayacakmı, bilgi verirseniz sevinirim.

ömürboyu ücretsiz güncelleme bizleride kapsayacakmı, bilgi verirseniz sevinirim.
  • ömür boyu güncelemeler sadece px ve Q serilerinde var
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

ömür boyu güncelemeler sadece px ve Q serilerinde var

pxb 210 f te yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fruer

quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

ömür boyu güncelemeler sadece px ve Q serilerinde var

pxb 210 f te yokmu?

Başarsoft konusu altında yazılan bir ileti...

quote:

Orijinalden alıntı: mkoguz

Biraz önce naviextrastan navitech 215F i güncelledim 1 yıl sınırı kalkmış güncellemeyi yaptı

Bilginize...
  • arkadaşlar ne yaptınız öyle yorumların hepsini okudum buz gibi oldum. ben de tam gps cihazı alıcaktım araştırma yapıyordum. İstediğim önemli özellikler gps alıcısının çok iyi çalışması, 5" olması, ekranın açık havalarda rahat gözükmesi ve mp3 çalıp transmitterin olması, bunlar olmazsa olmazlar.araştırmalarım sonucu navitech QX B511 dikkatimi çekti. Gönül isterki garmin veya next alayım ama fiyat uçup gidiyor. ne dersiniz aldıktan sonra bende bu konunun müdavimi olurmuyum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esenkaya20

arkadaşlar ne yaptınız öyle yorumların hepsini okudum buz gibi oldum. ben de tam gps cihazı alıcaktım araştırma yapıyordum. İstediğim önemli özellikler gps alıcısının çok iyi çalışması, 5" olması, ekranın açık havalarda rahat gözükmesi ve mp3 çalıp transmitterin olması, bunlar olmazsa olmazlar.araştırmalarım sonucu navitech QX B511 dikkatimi çekti. Gönül isterki garmin veya next alayım ama fiyat uçup gidiyor. ne dersiniz aldıktan sonra bende bu konunun müdavimi olurmuyum.

yok o kadarda değil üstelik QX serisinde şuanda bir sorun yok ama seneye ne olur bilinmez ,navigasyon cihazlarına talebin birden bu kadar artması güncellemeleri vermekten sorumlu naviextras firması ile Türkiye'deki harita sağlayıcı arasında sebebini bilemediğimiz bir nedenden dolayı bu güncellemede sorun yaşandı ancak asıl tartışma ömür boyu güncelleme konusunda ve bu sürenin ne kadar olacağı yönde,bazı firmalar ömür boyu güncelleme diye cihaz satmalarına rağmen süre bildirmiyorlar ancak next firması en fazla 3 yıl olarak cihazı daha başta satarken bildiriyor,ancak benim kanaatim bir müddet daha navitech cihazı olanların sorun yaşayacağı yönünde,bu arada unutmadan QX serisinde kavşak görüntülerinde de bir sorun var galiba sorun derken cihazın kutusunda görüldüğü şekilde kavşak görünmediği ,aslına bakarsanız bizim bu cihazları 3 yıldan fazla elimizde tutmamız fazla gerçekçi görülmüyor,her gün değişen teknoloji yüzünden belkide biz bu cihazı atıp yerine çok daha gelişmiş olanları kullanmak isteyeceğiz ama yine de ömür boyu diyerek satış yapmaları bizi kızdırıyor ,umarım yardımcı olabilmişimdir

hatasız naviextras yazmayı hala başaramadığım için tekrar düzeltme yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal1414 -- 11 Haziran 2011; 1:48:48 >

• quote:

arkadaşlar ne yaptınız öyle yorumların hepsini okudum buz gibi oldum. ben de tam gps cihazı alıcaktım araştırma yapıyordum. İstediğim önemli özellikler gps alıcısının çok iyi çalışması, 5" olması, ekranın açık havalarda rahat gözükmesi ve mp3 çalıp transmitterin olması, bunlar olmazsa olmazlar.araştırmalarım sonucu navitech QX B511 dikkatimi çekti. Gönül isterki garmin veya next alayım ama fiyat uçup gidiyor. ne dersiniz aldıktan sonra bende bu konunun müdavimi olurmuyum.

Konunun müdavimi derken, hep sorun çözülmüyor konu içerisinde. Kişisel görüşler/Tecrübeler de var. Burada her türlü cihaz hakkında yorumlar var. Hepsini değerlendireceksiniz. Her birinin artıları ve eksileri var... Harita yazılımı güzelse sorun az yaşarsınız. Bu konda da Türkiyede Başarsoft 1 numara. Buna Dikkat !

Sonra cüzdanınızı elinize alıp arzu ettiğiniz cihazı satına alacaksınız.

- (eksisi) olmayan cihaz yok; sahip olacağınız cihazın zayıf yönlerini bilirseniz; çözümü ona göre doğru biçimde ve doğru yerde ararsınız. Böyle olunca da desteği çok kolay alırsınız.

Dilerim kararınızı olumlu yönde etkilemiştir yazdıklarım.

• alptuğ56, DD252Admin: Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar sparişimi bugün, en fazla yarın vericem. b511 hala en ön sırada İNŞALLAH benzer olaylarla karşılaşmam
  • quote:

alptuğ56, DD252Admin: Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar sparişimi bugün, en fazla yarın vericem. b511 hala en ön sırada İNŞALLAH benzer olaylarla karşılaşmam

Güzel bir karar, hayırlı olsun şimdiden.
    Dahili TMC Alıcısıyla diğer bir çok cihazın önünde giden bir seride karar vermişsiniz.
  • 11 Haziran 2011 saat 09:00 pxb 210f cihazım hala güncellemeleri almıyor.

Hergün cihazı takıp kontrol etmekten yoruldum artık.

Navitech pxb 210f lara güncelleme yok dese de şu sıkıntıdan kurtulsak artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: didamert

11 Haziran 2011 saat 09:00 pxb 210f cihazım hala güncellemeleri almıyor.

aynı cihazdan 2 tane var bende ikisinide güncelledim. ama bir yılı geçmediği için güncellenebilmiştir belkide.
  • quote:

quote:

alptuğ56, DD252Admin: Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar sparişimi bugün, en fazla yarın vericem. b511 hala en ön sırada İNŞALLAH benzer olaylarla karşılaşmam

Güzel bir karar, hayırlı olsun şimdiden.
    Dahili TMC Alıcısıyla diğer bir çok cihazın önünde giden bir seride karar vermişsiniz.

Umarım TMC yurt dışında işe yarar (tabi satın almalar filan 40-50 doları bulur gibi maliyeti) çünki Türkiye'm de daha epey yol var ona Birde bu dahili olan alıcının markasını bilen varmı ? Yani chip kimin Royaltek,Locosys gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: didamert

11 Haziran 2011 saat 09:00 pxb 210f cihazım hala güncellemeleri almıyor.

En güzeli firmaya telefon açıp sormak değil mi?

http://www.navitech.com.tr/contact.asp
  • px 120 cihazımı halen güncelleyemiyorum.
    1 yıl süresi dolmuştu.
    Benim gibi hala güncelleyemeyenler var değil mi?
  • konu ile alakasız olacak ama ben gene de sorayım geçen gün dediğim gibi qx b511 aldım navigasyon kısmı fena değil ama fm transmitter olayı kalitesiz gibi sanki. Mp3 oynatırken aracın hoparlörlerinden 5-6 saniyede bir cızırtı geliyor. radyoyu ve fm transmitteri 90 mhz e ayarladım çakmaklık adaptörünü taktım Boş frekans problemi de yok. sorun neden olabilir acaba bilgisi veya tavsiyesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esenkaya20 -- 13 Haziran 2011; 22:15:18 >
  • quote:

konu ile alakasız olacak ama ben gene de sorayım geçen gün dediğim gibi qx b511 aldım navigasyon kısmı fena değil ama fm transmitter olayı kalitesiz gibi sanki. Mp3 oynatırken aracın hoparlörlerinden 5-6 saniyede bir cızırtı geliyor. radyoyu ve fm transmitteri 90 mhz e ayarladım çakmaklık adaptörünü taktım Boş frekans problemi de yok. sorun neden olabilir acaba bilgisi veya tavsiyesi olan var mı?

sizin QX serisi ile ilgili konular buradahttp://forum.donanimhaber.com/m_46505705/mpage_20//tm.htm#49895136

• sitesinde "PX Serisi 2011/Q1 Güncellemesi Yayınlandı" yazıyor, toolbox güncellendi fakat yine yüklemiyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertanx

sitesinde "PX Serisi 2011/Q1 Güncellemesi Yayınlandı" yazıyor, toolbox güncellendi fakat yine yüklemiyor...

toolbox da ücretli güncelleme seçeneği mi çıkıyor yoksa 2011 Q1 hiç mi görünmüyor
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.