Şimdi Ara

Navitech Ömür Boyu Harita Güncelleme(yenler) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
3
Favori
88.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır madem böyle olacaktı neden ömür boyu ücretsiz güncelleme diye bas bas reklam yapıldı heryerde. Oturup gelirini giderini maliyeti hesaplarsın ona göre kampanyaya girersin.Ticarette birşeyi yapmaya söz veripte cayıyorsan bu firmayı lekelemekten başka birşeye yaramaz. Çevremdeki kimseyede navitech önermeyeceğim bundan sonra. Cİhazları almak için harita vaadiyle kandırıldık resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

hayır madem böyle olacaktı neden ömür boyu ücretsiz güncelleme diye bas bas reklam yapıldı heryerde. Oturup gelirini giderini maliyeti hesaplarsın ona göre kampanyaya girersin.Ticarette birşeyi yapmaya söz veripte cayıyorsan bu firmayı lekelemekten başka birşeye yaramaz. Çevremdeki kimseyede navitech önermeyeceğim bundan sonra. Cİhazları almak için harita vaadiyle kandırıldık resmen.

Zaten buna haksız kazanç denir ve suçtur
  • @didamert in dediği gibi hazırlıklar tamam, belgeler elimde, dilekçem hazır, biraz daha bekleyip firmayla görüşeceğim olumlu yanıt alamaz isem vaad edilen özelliklerden yararlanamadığım gerekçesi ile Tüketici Hakem Heyetine baş vurur alırım paramı geriye.
  • bende hepsiburadadan almıştım. dedikleri süreyi bekliyeceğim. sitenin sipariş sayfasında yazıyor. çıktsını aldım bekliyorum.
  • eğer dediğiniz gibi şikayet edeceksek ben de varım. yapmam gerekn haksız kazanç şikayetimle ömür boyu güncelleme yazan sayfanın bir örneğini vermek yeterli olacak mı?
  • Sayın imkansız
    Navitech QX B-513 cihazımı Toolbox ile update yaptığımı düşünüyorum. Diğer-yardım-hakkında-diğer-içerik- haritalar yoluyla girdiğimde Temel haritalar 2009.09, Türkiye 2011.03 görünüyor. Harita güncellemesi gerçekleşmişmidir. Saygılarımla.
  • evet cihazınızda en güncel harita yüklü Türkiye 2011.03
  • quote:

Orijinalden alıntı: drserk

eğer dediğiniz gibi şikayet edeceksek ben de varım. yapmam gerekn haksız kazanç şikayetimle ömür boyu güncelleme yazan sayfanın bir örneğini vermek yeterli olacak mı?

evet o örnekler ve ilgili yasalara göre düzenlenmiş bir dilekçe yeterli olacaktır. tükoder veya tüketiciyi koruma derneklerinin websitelerinden dilekçe örneklerine ve hangi yasanın bu durumu kapsadığını öğrenebilirsin.
  • Navitech'in web sitesinde haberler bölümünde güncelleme yapamayanlarla ilgili hiçbir bilgi yok.

Navigasyon cihazımı görerek bilgi isteyenlere şunu diyorum;

Navigasyon iyidir, ama sakın asla Navitech cihazı almayın diyorum.
    Firma sözünde durmuyor, müşteri memnuniyeti gibi bir durum umurlarında değil diyorum.
    Bugün güncelleme yapabilen QX serisi müşterilerde eminim ki firmanın bu politikasıyla seneye
    bizim yaşadığımız sorunu aynen yaşayacaklar.

Şimdi ben asla para vererek bu cihazı güncellemeyeceğim. Bu sene bu cihazla idare edip seneye
    başka bir firmanın cihazını alacağım. Çocuklarım videosuyla ve MP3 ü ile oynasınlar.l
    Üyesi olduğum her forumda Navitech'in bu üçkağıdını anlatıyorum. İnsanlar bilgilensin. Navitech'de müşterilerin kendi canını ne kadar yakabileceğini görsün.
    Dürüst ol Navitech dürüst isen sitende bu konuda bilgilendirme yap. Ki yapmıyorsan, güncellemede yaptırmayacaksın. Ama şunu bil ki uzun vadede sen kaybedeceksin. Bu yazıları herkes okuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi didamert -- 3 Haziran 2011; 18:50:48 >

• Firmanın Web Sahifesinde bir açıklama gördüm bu gün; ne zaman yayınlandığı konusunda bilgim yok.

Navitech Ömür Boyu Harita  Güncelleme(yenler)

PX Serisi olarak belirtilmiş, ayrıntısı yok, tarih/süre yok, cihaz tipi belirtilmemiş. Ucu bucağı belli olmayan bir açıklama
  • Cihaz resminin altına birde ''Navitech PX serisi Benzerlerinden çok ileride'' yazmışlar.
    Yanlış yazdılar herâlde
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _imkansız_

Cihaz resminin altına birde ''Navitech PX serisiBenzerlerinden çok ileride'' yazmışlar.
    Yanlış yazdılar herâlde

Aşmış adamlar; güncellemeye falan gerek yok; bizim cihazlar her türlü götürür vatandaşı diye düşünüyorlar herhalde.
  • ben geçen sene bu zamanlar almıştım iki tane 210 f. o zamanlar 1 senelik ücretsiz güncelleme hakkımız vardı.gerçi şimdi 2011 Q1'i güncelleyemiyorum ama pxb serilerine verilen ömürboyu ücretsiz güncelleme bizleride kapsayacakmı, bilgi verirseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

Firmanın Web Sahifesinde bir açıklama gördüm bu gün; ne zaman yayınlandığı konusunda bilgim yok.

PX Serisi olarak belirtilmiş, ayrıntısı yok, tarih/süre yok, cihaz tipi belirtilmemiş. Ucu bucağı belli olmayan bir açıklama

diyorum başkada birşey demiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguzhan61 -- 5 Haziran 2011; 6:54:00 >

• quote:

Firmanın Web Sahifesinde bir açıklama gördüm bu gün; ne zaman yayınlandığı konusunda bilgim yok.

İşlerini ne kadar ciddiyetle yaptıkları çok aşikar deilmi

• yapmazlarsa müracatımızı hemen yaparız.
  • eski pxb kullanıcılarıda ömür boyu güncellemeden faydalanabileceklermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fruer -- 6 Haziran 2011; 0:45:43 >
  • cihazı hb dan almıştım ve siparişlerim kısmından detaylara bakınca "ömürboyu harita güncelleme" diye yanında yazıyor artı sitenin sayfasınında çıktısını aldım ki benim cihazın 1 yılı bu ayın 22 sinde doluyormuş yani 2011 q1 i güncellemesini seve seve yayınlayacaklar. Tüketici Hakem heyetinden yana baya tecrübem var 1 tane daha eklenir o olur yani.
  • quote:

nasıl yakında yayınlanacakmış ? ben daha 2011 Q1 çıktığı gün px-120 cihazımı güncelleyebildim ? ya ben hayal görüyorum ya başka bir durum var ,cihazdan bakıyorum güncelleme olmuş,toolbox dan bakıyorum olmuş, o halde nasıl yani ben yayınlanmayan güncellemeyi hokus pokusla mı almışım

ayrıca Delko Shop sitesinde " Tüm portatif navigasyon cihazlarımız "Ömür Boyu Bedelsiz Güncelleme" statüsündedir." yazıyor

http://www.delcoshop.com/haberler.asp?nws=4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal1414 -- 6 Haziran 2011; 1:55:40 >

• Güncellemeler yayınlanmış. Şuan itibariyle PXB - 215 F ' ime 2011 Haritasını yüklemiş bulunmaktayım... Yükleyemeyenler varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.