Şimdi Ara

nargile sevenler buraya gelin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
214
Cevap
6
Favori
18.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar burda nargile icenler kimler
    sevenler nele icer
  • İçtikten sonra miğdem şişiyor bulanıyor. Neden acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eskiden cok iciyordum her gun 1 kafa icerdim. 3.5 sene once biraktim onun yerine sigaraya basladim.
    Bir yere falan oturursam yine icerim ama pek bir hevesim yok.
    Anasonlu elma tutunu, cift elma guzeldir.
    Asagi yukari butun tutunleri denedim zamaninda ama iclerinde en guzeli bu.
    Marka olarak naqla ve el faqir iyi ama naqla daha iyi bana gore.
    Iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cift elma candir ama son zamanlarda adalya love 66ya sardim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sonöysmbükücü

İçtikten sonra miğdem şişiyor bulanıyor. Neden acaba
    ne iciyorsun kardeşim peki acaba cakma tutun vermesinler sana ben evde iciyorum sevk aliyorum cafede ictim zevk alamiyorum malesef
  • scorpionnn kullanıcısına yanıt
    Bir kaç farklı yerde içtim hepsinde aynı oldu. Önceleri bir şey olmuyordu ama son bir senedir dokunuyor bana. Her türlüsü dokunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Baryum Karbonat

Eskiden cok iciyordum her gun 1 kafa icerdim. 3.5 sene once biraktim onun yerine sigaraya basladim.
    Bir yere falan oturursam yine icerim ama pek bir hevesim yok.
    Anasonlu elma tutunu, cift elma guzeldir.
    Asagi yukari butun tutunleri denedim zamaninda ama iclerinde en guzeli bu.
    Marka olarak naqla ve el faqir iyi ama naqla daha iyi bana gore.
    Iyi forumlar.
    bende leyd killer icerim adalya jibia dejavu alistim premium tutun
    genelde ictikelrim premium oluyor tek sorunu onlarin kiloluk yok
    ve normal toprak lule icemiyorsun malesef bence bulasma bana aliskanlik yapti gunde 3 kafa iciyorum
  • quote:

Bir kaç farklı yerde içtim hepsinde aynı oldu. Önceleri bir şey olmuyordu ama son bir senedir dokunuyor bana. Her türlüsü dokunuyor
    benim dusuncem hocam sana cakma veriyorlar bir gun oturup birlikte icel,m seni guzel mekana goturayimö istanbul bahcelievlerde yer
    Adalya Love 66 Tavsiyemdir. Lady Killer ve Love 66 Favorilerimdir.
    Ayrıca yıllarca Bahçelievlerde oturdum nerede bu nargilesi güzel mekan bir türlü denk gelememiştim :)
    Adanadayım hocam. Çok teşekkürler. kendime aldığımda nargile marka olarak size pm atacağım👍

• quote:

Orijinalden alıntı: _Suspect_

Adalya Love 66 Tavsiyemdir. Lady Killer ve Love 66 Favorilerimdir.
    Ayrıca yıllarca Bahçelievlerde oturdum nerede bu nargilesi güzel mekan bir türlü denk gelememiştim :)
    moskova berlin night baku nargiht swit bombom bunlar cok iyi
    cool cafe ismi buyuk biyer zaten
    kardeşim
    neresinde bilmiyorum inan bek bilmem ama adresi su

bahçelievler Mahallesi No: No:1, İstanbul Şehitleri Cd., 34180 Bahçelievler/İstanbul, Türkiye
  • quote:

Adanadayım hocam. Çok teşekkürler. kendime aldığımda nargile marka olarak size pm atacağım👍
    tabi at olmadi seni birine yollandire bilirim adana dukkani var
    Olur olur çok teşekkürler hocam👍

• quote:

Olur olur çok teşekkürler hocam👍
    rica ederim kolay gelsin
  • Arkadaşlar bilindiği gibi fp olarak Nakhla ve al Fakher markaları çok gözde. Maalesef ki bunların %90 nı sahte merdiven altı üretim. Orjinal 250 g lık paketini satan varmı yada bulunabilirliği kolay fp ürünü markalar hangisi. Genelde çift elma, üzün, yoğun şeftali yaban mersini türevleri içiyorum, name ve mentol türevi ve bunların karışımlarını da pek içmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: tunc52

Arkadaşlar bilindiği gibi fp olarak Nakhla ve al Fakher markaları çok gözde. Maalesef ki bunların %90 nı sahte merdiven altı üretim. Orjinal 250 g lık paketini satan varmı yada bulunabilirliği kolay fp ürünü markalar hangisi. Genelde çift elma, üzün, yoğun şeftali yaban mersini türevleri içiyorum, name ve mentol türevi ve bunların karışımlarını da pek içmem.
    al fahker sevmem begenmiyorum bende kanal var orjinal hepsi
    Al Fakher, dunya'nin en cok satan markasidir. 2020 icinde ulkemizde ic piyasaya girecekler buyuk ihtimalle. Evet shan piyasadakilerin %95'i cakma. Ayrica; Al Fakher'in cift elma, üzüm(üzüm-nane, gold üzüm), yaban mersini(yaban-nane), vivident(vivident-nane), fresh(okyanus bizim ulke adiyla) bögürtlen, greyfurt, portakal, nane, gül, vanilya, bal gibi aromalari efsanedir. Yani tek tadlarda Al Fakher gayet basarili bir markadir. Her tutunden max verim alabilmek icin, dogru lule ve dolum sekli onemlidir.

• Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    Al Fakher tütünü alışılmışın aksine sır kaplı kil lülede bastırarak dolun yapıp 5,7 dakika demleyerek içiyorum hem içim süresi uzuyor yanma geç açılma tat değişmesi gibi olumsuzluklarla hiç karşılaşmadım.

• tunc52 kullanıcısına yanıt
    Maalesef Al Fakher kesim olarak basma teknigine uygun degil. Genelde dark leaf tutunler basilarak doluma uygundur. Denemediyseniz tavsiye ederim. Fluff pack (serperek, açarak) dolum yapabilirsiniz. Lule seciminize katiliyorum. Stone bosl, Mason Bowl, HookahJohn ve Alpaca gibi luleler tercihiniz olsun..

• Rodimus01 kullanıcısına yanıt
    Dolumdan önce tütünü güzelce açıp makas ile ince ince kıyıldıkdan sonra dolum yapıyorum. Kullandığım lülede marka amlem vs yok Suriyeli birimden aldım. Phunnel tipi lüle cezve ile pek randıman vermesede folyo +cezvenin elek kısmı ile kullanıyorum çok memnunum. Tek aroma konusunda size sonuna kadar katılıyorum Şu an üzüm içiyorum enfes tadı var.

Edit: Web de Al Fakher Tekirdağ Çerkezköy ‘de üretim tesisi olduğunu gördüm nekadar doğru bilmiyorum. Konu halkında sizin bileğiniz varmı?

Al Fakher Tobacco Factory Tütün Mamülleri A.Ş

Veliköy, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
    (0282) 746 10 18

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc52 -- 17 Kasım 2019; 23:21:40 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.