Şimdi Ara

nargile sevenler buraya gelin (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
214
Cevap
6
Favori
17.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nargilemi kargoda bir sıkıntı olmadıysa bugün teslim alacağım. Dün bir tobacco shopa uğramıştım pls markalı tütün vardı. Nasıldır kullandınız mı? Ekşi sözlükte başlığında 2 tane iyi yorum var bandollüler arasıdna tercih edilebilir mi? Bir de fiyatlar hakkında bilginiz var mı?

• içmedim hiç kardeşim bilemiyorum tek tek alıp deneyin gerçi hiç içmediğiniz için damak tadınız yok ki kötü tütünle başarsanız felaket olabilir

el fakher ayarında diyen de var hiç sevmedim diyen de beğenmezseniz diye az almakta fayda var atarsanız üzülmezsiniz

Bir de aman diyeyim naneden uzak durun

kaç tl dediler kaç gramına

bir de bahrin nargile varmış internette bakın Ankarada tütün için olmazsa bir uğrayın

közmatik işini hallettiniz mi?

lüle nasıl? hangisini aldınız phunnel lüle alyasdınız alışkın değilsiniz normal lülede nargile aroması ağzınıza gelip sizi rahatsız edebilir

• sadays S kullanıcısına yanıt

Aslında damak tadım var 8 yıldır aralıklı olarak dışarda içiyordum. Genelde el fakir ve bahreyn tüketiyordum yerine göre. Kavun nane favorimdi. Yurtdışından getirene kadar pls falan tatmin eder umarım. Köz ocağı olarak kefonunkini sipariş ettim henüz gelmediği için deneyemedim. Kömür one nation aldım bir kilo. Dünkü gittiğim tobacco shopta 50 gramlık küçük pakete 15 tl yazmıştı. Avm'de bir shop olduğu için dışarda büyük bir ihtimalle daha uyguna bulunabiliyordur. Toprak lüle gelecek şu nada nargilenin üstünde beğenmezsem değiştircem.

• quote:

Orijinalden alıntı: ano16

Aslında damak tadım var 8 yıldır aralıklı olarak dışarda içiyordum. Genelde el fakir ve bahreyn tüketiyordum yerine göre. Kavun nane favorimdi. Yurtdışından getirene kadar pls falan tatmin eder umarım. Köz ocağı olarak kefonunkini sipariş ettim henüz gelmediği için deneyemedim. Kömür one nation aldım bir kilo. Dünkü gittiğim tobacco shopta 50 gramlık küçük pakete 15 tl yazmıştı. Avm'de bir shop olduğu için dışarda büyük bir ihtimalle daha uyguna bulunabiliyordur. Toprak lüle gelecek şu nada nargilenin üstünde beğenmezsem değiştircem.

naneden vazgeç kardeşim sigara tröstü bile naneden vazgeçti neden?

• şerbetli diye bir türk tütün markası var ihracat çalışıyor ama bir tane istanbulda bayisi var diyorlar aroması bol tütünü biraz azdır onun kavun çilek şeftalisinde lime limon var nane gibi fresh olur onu deneyebilirsin bulabilirsen

• Neredeyse her marka tütünü içtim. Bandrollü olarak revoshi, şerbetli ve pls'den daha çok tatmin eder. Pls alacaksanız limonlu turta, white russian favorim. Revoshi'de ise kapi, çikolata-nane ve tarçın sakız haricinde beğendiğiniz ne varsa deneyebilirsin. Panço villa, eskimo candy, thanks angel, sakız, çilek ve ananası çok iyidir. Şerbetlinin ise narenciye ürünleri güzeldir. Şimdi bandrollü ona tobacco, mitya gibi iki marka var. Onların da iddialı ürünleri var.

• Arkadaşımız 2 haftadır yazmamış demek ki bayağı beğendi tütünü de nargileyi de keyiften yazmaya vakit bulamıyornargile sevenler buraya gelin 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 30 Ağustos 2020; 0:8:25 >
  • Üstte kararsız olan arkadaşları görünce az çok bildiklerimi paylaşayım. Anason, üzüm, kapi gibi tek çeşit tütün içecekseniz oturtma yapacağınız tadın sineceği takımlar almalısınız. Konya, elmas , klasik takımları gibi.

Bu çeşit takım alacaksanız deri marpuç , toprak lüle kullansanız daha güzel olur.

Meyveli, her seferinde farklı aromalar deneyeceğim diyorsanız çelik takım almalısınız. Çünkü tat oturması olmuyor.

Çelik takım kullanacaksanız da silikon marpuç ve sırlı lüle kullanmanız gerekir ki tat oturmasın.

En önemli iş güzel bir lüle , güzel bir kömür kullanmanızdır. çünkü kötü lüle tütünü haşlar ve hemen yakar. O yüzden paradan kaçmayacağınız tek şey lüle olmalı. Tütün kalitesine göre lüle almalısınız.

Buraya kadar tamamsa lülenin üzerine folyo ile içim yaparsanız aroma daha iyi gelir ama daha çabuk biter. Lüleyi hmd dediğimiz közlüklerle kullanırsanız daha uzun içim sağlarsınız.

Kömür olarak da one nation, coco pearls, black coco's, kefo xl gold alabilirsiniz.

• ben de naçizane folyodan uzak durun diyeyim kadınların meme kanseri olmak için dokunması yetiyormuş tamam bizde meme yok ama kanser olmayacağız diye bir şey yok vesselam

• Bir aralar ne içerdim.. günde 3 şişe sonra bıraktım artık iğreniyorum.. kusasım geliyor iyi oldu nefes alamaz olmuştum..

• kardeş sen de ne abartmışsın günde 3 şişe ne yaa

haftada 1 ya da 2 bunu tadında içeceksin

• Lady killer ve love 66 gibi tatlımsı aromalar hoşuma gidiyor. Buzlu marpuçla da hoş oluyor da pandemiden dolayı 6 aydır uzağız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben dayanamadım eve aldım allahtan bahçe var dairede balkon hariç içilmez

• Haftada 5 gün garanti içiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapma kardeşim azalt biraz ciğerlerine yazık

• https://artofhookah.blogspot.com/search?q=golden

bu arkadaş kim bilmiyorum ama bayağı emek vermiş bloğa desteklemek lazım

• Kafede çalışıyordum barista olarak, yeri geldi nargile yaptığımız da oldu. Severim de nargile içmeyi. Şimdi işi gücü bıraktım, askerlik öncesi evde tatil yapıyorum. Aklıma nargile geldi internetten sipariş verdim ancak tütün sıkıntısı var. Cam lüle, közlük, köz makinesi, sipsi, nargile takımı ve kömür siparişi verdim. Ama tütün nereden almalıyım bilmiyorum. Buradaki nargilecilere soracağım yarın, internetten satış yapan bir kaç site buldum ama güvenilir mi değil mi bilmiyorum. 500 gr adalya love66, lady killer, şerbetlinin bodrum mandalinası vs hep 130 lira. 500 gr tütün için normal fiyat, ama orijinal mi, güvenilir mi ona karar veremedim. Bakalım burada bulamazsam internetten alacağım mecbur. Var mı tavsiyesi olan?

• Merhaba,

Bende haftada 1 gün içiyorum özellikle cuma günleri malum ertesi gün yatış kafa rahat oluyor... Buda benim techizat lüle fiyatı ortalama bi nargile parası kadar 😂

2-3 sene önce güzel tütünler vardı şimdi çoğu sahte dikkat edin. Mesela 3 sene önce adalya lemon pie vardı boğaza vururdu ama mükemmel aroması vardı keşke bulabilsem... Genelde folyo üstü lotus kullanıyorum öyle 2 saat içmem 40 45 dakika anca içiyorum. Sorunuz olur ise yanıtlarım nargile hakkında bilgim fazla sayılır.

nargile sevenler buraya gelin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PoseidoN- -- 3 Eylül 2020; 9:10:46 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • folyodan vazgeç bir şekilde kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

Kafede çalışıyordum barista olarak, yeri geldi nargile yaptığımız da oldu. Severim de nargile içmeyi. Şimdi işi gücü bıraktım, askerlik öncesi evde tatil yapıyorum. Aklıma nargile geldi internetten sipariş verdim ancak tütün sıkıntısı var. Cam lüle, közlük, köz makinesi, sipsi, nargile takımı ve kömür siparişi verdim. Ama tütün nereden almalıyım bilmiyorum. Buradaki nargilecilere soracağım yarın, internetten satış yapan bir kaç site buldum ama güvenilir mi değil mi bilmiyorum. 500 gr adalya love66, lady killer, şerbetlinin bodrum mandalinası vs hep 130 lira. 500 gr tütün için normal fiyat, ama orijinal mi, güvenilir mi ona karar veremedim. Bakalım burada bulamazsam internetten alacağım mecbur. Var mı tavsiyesi olan?

Tütüncüye gidip 500 gr love 66'yı tanıdık indirimiyle 120 liraya aldım. Lady killer olsa onu alacaktım ama yoktu. Nargile takımı közlük vs yarın kargodan gelir herhalde, ilk başlangıcı da bilmediğim tütünle yapmak istemediğim için bildiğim tütünü aldım. Ama love 66 bittikten sonra rosanna, jibiar gibi tütünleri denemeyi düşünüyorum. Cam takımlarda tütün tam oturmadığı için farklı farklı tütünleri denemek pek sıkıntı olmuyor. Yarın akşam keyif yapmaya başlarım herhalde. nargile sevenler buraya gelin 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.