Şimdi Ara

nargile sevenler buraya gelin (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
214
Cevap
6
Favori
18.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş

İhtiyar delikanlı özür dileriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1905x

İhtiyar delikanlı özür dileriz.

😂

Artık haftada bir ya da 15 de bir bayağı etkiliyor beni artık o yüzden gençken benim yaptığımı yapmayın fazla yüklenmeyin azaltın diye uyarayım dedim keyifli ama zararlı bir alışkanlık

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Alfakher elma iciyorum
    nargile sevenler buraya gelin

Dubai den geldi

Yorumlari alalim

Bi nane eksik ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 9 Aralık 2023; 13:45:1 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yanlış elma sipariş etmişsin çift elma alacaktın anason ve nane olur onda ama bu da güzel elmadır haa

Ben de tam tersi elma istemiştim arkadaş bana çift elma almıştı içemeden ziyan oldu gitti sen de arkadaş kurbanı olmuşsun seyrek iç tadında bırak buradan hepinize sesleniyorum ağzınızla için😂😂😂

Sonra benim gibi 55 yaşınıza gelince yaz yaz yediğim hurmalar kış kış tırmalar durumu olmasın ben hep ölçülü içtim bu mereti hala keyifle içiyorum ama abartan arkadaşlar sağlık sorunları v.s. bırakmak zorunda kaldı

• Naruto45 N kullanıcısına yanıt

Var hocam af de elmanın çok çeşidi var. 1 klasik çift elma anason, 2 Gold çift elma anason klasik anasına göre biraz daha tatlı, 3 Eskandarini Gold elma yeşil elma olarak bilinir tatlı ekşi tadı vardır, klasik kırmızı elma piyasada 5 elma olarak bilinir, 4 Eskandarini çift elma klasik çift elma ya benzer anasonu daha az tatlı ve suyu çekilmiş ağızda dağılan elmaya benzer tadı vardır.

Ben Gold çift elma tavsiye ederim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ltrg kullanıcısına yanıt

Nargile Osmanlı da çok tüketilmişdir sadece Arap kültürü değil hatta natgileye cam şişeyi Türkler kazandırmıştır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Çift elma gibi tatlar aeon ile tad vermez dostum tok takımla içeceksin. Ferro Maklaud skytech gibi. yada kahveci. zevk tabi :)

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    Bakalim hocam ilk defa eve anasonsuz elma aldim

Karsida bi mekanda celik takimda vermislerdi bende oyle yaptim kadikoyde baska bi mekan var orda sizin dediginiz gibi kahveci takimi kullaniyorlar

Az tat veriyor aynen evde

Heryerde bahren elma var tek tuk mekanda alfakher tek elma var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 12 Aralık 2023; 21:53:35 >

Çelik vb malzemeden değil çekimden dolayı dedim. Aeon çok rahat nefes alır gibi çekim bunlarda klasik tatlar çok gitmez. üzüm nane anason vb tatlar daha tok içimlerde daha keyifli olur ondan dedim.

• mert1905x kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam tesekkurler bilgi icin

• Merhaba arkadaşlar, öneri ile Mr eds funny boss kiti ni aldım, sanırım lüle'den dolayı yeterli doyu mu alamıyorum. Tavsiyeniz varmıdır ?

• deluxx kullanıcısına yanıt

Lüle olarak ben EDS nin tek delikli phunnel lülesini aldım. İçimi çok değişti. Tabi biçok etken var; tütün koyma şekli, kömür, su miktarı, takım kalitesi..

nargile sevenler buraya gelinmr.eds professional production
    L1 PARS - COLLECTION SERIES - R122125
    https://mreds.com.tr/urun/l1-pars-collection-series-r122125
  • Orijinal üretim Nakhla Cappuccino geldi mi bilgisi olan var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.