Şimdi Ara

nargile sevenler buraya gelin (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
6
Favori
18.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önerebileceğiniz bi nargile var mıdır? Bende glu glu yapayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Gençler başka forumlarda 70 80 sayfa olmuş nargile sevenler topicleri bizim donanımhaber çok bitik canlandıralım biraz pandemi sonrası nargile cafeler kapanınca eskiye bir arayış başladı bende eskiden evde içerdim capuccino veya elma sonra zamanla üşengeçlikten dışarıda içmeye başladım geçen gün tekrar depreşti nargile sevgim eve 2 takım adlım birisi çelik birisi alüminyum mısırdan gelen arkadaşım da al fakher getirmiş kavun çilek mango portakal almış karpuz şeftali istemiştim unutmuş tüm meyve karışımlarında da şeftali var Türkiyede el fakher hep merdiven altı çakma diyorlar nereden bulacağım şeftali köz matik olarak çift katlı

nargile sevenler buraya gelin

All fire güzel tarafı nargile cafelerdeki gibi üstünü alıp nargilelere servis yapabilirsiniz

çok zor buldum stok filan yok

Nargilemin resmini de koyayım

Aha da tütünler

Üstat konuyu hortlatalım. Arkadaşınız yurtdışına sık sık çıkıyorsa tütün konusunda yardımcı olur mu?

• Kardeş ben bile bir daha sipariş etmeye utandım adam ateşe yahuu
  • İçmeyin şöyle şeyler biri sadece arada nargile içerek koah olmuştu
  • quote:

Kardeş ben bile bir daha sipariş etmeye utandım adam ateşe yahuu

Yurt dışından getirmenin Zorluğunu ve tütün rica ederken mahçubiyeti de bilirim, bizimki bi umut .

• Çok severim de kafa arkadaş yok benle içmeye gelecek
  • senin sorun çözülmez  

• kanser olmak gırtlağını delmek keyifliiiiiiiiii

• Bi nargilemiz var Allahını seven karışmasın
  • demin söylediklerime ek olarak erken öleceksiniz bilginiz olsun. hiçbir keyifi de yok. teknik olarak fare zehiridir nikotin. ve böcek ilacı endüstrisinde kullanılır. çok çok fazla bağımlılığı var. seçim sizin. sigara nargile puro hepsi aynı b.k

• quote:

Kardeş ben bile bir daha sipariş etmeye utandım adam ateşe yahuu

Hocam nargileye ara vermiştim 4-5 senedir eve koyayım arada içerim diyorum tütünde al fakher nerden bulcaz orjinal

• kafelerde nargile veriyorlar mı şuan hala yasak mı yoksa

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt

Hocam hangi şehirde siniz?

Ah ah, yarama tuz bastın.Şu plastik kutu Strabuzz'lardan dolu her yerde.Teneke kutu bulamıyoruz.Bulsa da nereden emin olacağız orjinal olduğundan...

• Alsancakweb A kullanıcısına yanıt
    Sahra nargile bulursun orda var eminönüde orda beni soyle zahit yönlendirdi beni de sana indirimde yapar nakit okursa indirim yapar
  • xdddddddddddd X kullanıcısına yanıt
    Heryerde veriyorlar istanbulda yaşiyorsun yönlendirme yaparim orjinel tutun veren yere yönlendirebilir im dark tutun mu iciyorsun ona gore yönlendircemm
    Bana özelden yaz orjinel satan arkadaşima yönlendireyim kefilim ben kendisine ben ordan aliyorum anason nahkla capi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.