Şimdi Ara

nargile sevenler buraya gelin (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
214
Cevap
6
Favori
17.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Heyea

Tütüncüye gidip 500 gr love 66'yı tanıdık indirimiyle 120 liraya aldım. Lady killer olsa onu alacaktım ama yoktu. Nargile takımı közlük vs yarın kargodan gelir herhalde, ilk başlangıcı da bilmediğim tütünle yapmak istemediğim için bildiğim tütünü aldım. Ama love 66 bittikten sonra rosanna, jibiar gibi tütünleri denemeyi düşünüyorum. Cam takımlarda tütün tam oturmadığı için farklı farklı tütünleri denemek pek sıkıntı olmuyor. Yarın akşam keyif yapmaya başlarım herhalde.  

Alıntıları Göster

Cam yerine keşke çelik alsaydınız camın en iyisini dilex cam yapar amerikaya ihraç eder ama cam da nargile içilmiyor kardeşim arkadaşım bana bedava verdi bir köşede duruyor love 66da nane var sevseniz bile naneden uzak durmak lazım bir haltı olsa marlboro üretmeyi bırakmazdı kesin bir zararı var bu nanenin vücuda

• quote:

Orijinalden alıntı: sadays

Cam yerine keşke çelik alsaydınız camın en iyisini dilex cam yapar amerikaya ihraç eder ama cam da nargile içilmiyor kardeşim arkadaşım bana bedava verdi bir köşede duruyor love 66da nane var sevseniz bile naneden uzak durmak lazım bir haltı olsa marlboro üretmeyi bırakmazdı kesin bir zararı var bu nanenin vücuda

Alıntıları Göster

Hocam bütçe çok fazla olmadığı için ortalama bi takım aldım. 170 liralık takımdan bahsediyoruz sonuç olarak.  

Nane olayına gelirsek, mentollü sigaraların yasaklanma sebebi kolay satılıyor olmasıydı bence. Yani mentollü olduğu için gençler tarafından daha sık tüketiliyor, sigara içmeyen insanın bile deneyesi geliyor diye yasaklandı bence. Vücuda zararından dolayı vs olduğunu sanmıyorum. Zaten sigara başlı başına zarar, nanenin ne kadar zararı olabilir ki?  

• quote:

Hocam bütçe çok fazla olmadığı için ortalama bi takım aldım. 170 liralık takımdan bahsediyoruz sonuç olarak.  

Nane olayına gelirsek, mentollü sigaraların yasaklanma sebebi kolay satılıyor olmasıydı bence. Yani mentollü olduğu için gençler tarafından daha sık tüketiliyor, sigara içmeyen insanın bile deneyesi geliyor diye yasaklandı bence. Vücuda zararından dolayı vs olduğunu sanmıyorum. Zaten sigara başlı başına zarar, nanenin ne kadar zararı olabilir ki?  

Alıntıları Göster

Vallahi bilemem bu sigara tröstleri bir şey durduk yerde üretmeyi bırakmaz

bir de şöyle düşün daha çok nefesin açılıyor gibi hissedip daha fazla çekmiyor musun zaten zararlı olan bir şeyi

ben de kavun karpuz ve çilek var karıştırıp içiyorum işte nanesiz love 66

• sadays S kullanıcısına yanıt

Love66 çok sevdiğim bir tütün değil zaten, nanesi fazla geliyor bana. Önceliğim lady killer'dı yok dediler izmir romantik ve love66 arasında kaldım, love66 aldım. Dediğim gibi bu bittikten sonra jibiar ve rosanna gibi tütünleri deneyeceğim.

• nargile sevenler buraya gelin

Kargodan gelir gelmez takımı güzelce yıkayıp kurdum direkt. 10 numara 5 yıldız oldu. Bana afiyet olsun. Tütünü takımı köz makinesi her şeyi dahil 450 liraya patladı bana. Alacak arkadaşlara fikir verir belki.
  • quote:

nargile sevenler buraya gelin

Kargodan gelir gelmez takımı güzelce yıkayıp kurdum direkt. 10 numara 5 yıldız oldu. Bana afiyet olsun. Tütünü takımı köz makinesi her şeyi dahil 450 liraya patladı bana. Alacak arkadaşlara fikir verir belki.

sen cam takım demedin mi neresi cam bunun

Cam ağız alışkanlığı ya pardon. nargile sevenler buraya gelin Komple cam olan takımlar zaten hem çok pahalı, hem de en ufak bi kırılmada takım komple pert oluyor. Bu pirinç takım sanırım. İçimi güzel ama mutluyum. nargile sevenler buraya gelin 

• güzel güzel az iç öyle her gün dayanma 

Akşamları yemekten sonra yapıyorum genelde. Tütünü az koyuyorum çünkü 2 közden sonra köz yenileyince sıkıyor bazen. Közü atmışken de nargile bitesiye kadar içeyim diyorum. Eğer kardeşim ya da babam içmeyecekse tütünü az koyup 2 közle içip köz bitince topluyorum takımı.

• her akşam çok ama olur böyle ilk alınca 1 hafta 10 günden sonra düzelir haftada 2 filan iç aman kardeşim tütün tütündür ciğer de ciğer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 6 Eylül 2020; 19:11:50 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Oduman N2 travel nargile takımım vardı fakat hediye etmek zorunda kaldım :) Şimdi yeni nargile takımı kurmam gerekiyor. Tavsiye edebileceğiniz bir nargile takımı var mı ?

• Tobacco shopa gittiğimde bandrolsuz adalya istanbul geceleri önerdi almıştım. Tütünün içinde sert büyük parçalar var.Tütün ayıklarken çöp nasıl anlaşılıyor tam olarak anlayamıyorum var mı pratik bir yöntemi.

Bir de köz ocağı kullanıyorum ocak güçlü köz olunca alev alev oluyor. Onu nargileye koymadan bekletmek mi gerekiyor yoksa koyarsam cos sesiyle yanma oluyor folyoda.
  • mKisaca kullanıcısına yanıt
    Ben şöyle birşey aldım yorumları da iyiydi fiyatına göre gayet başarılı bence.

Nargilex Kelepçeli Konya Nargile Takımıhttps://www.hepsiburada.com/nargilex-kelepceli-konya-nargile-takimi-p-HBV00000IO205?magaza=siirt%c3%bcr%c3%bcnleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: ano16

Tobacco shopa gittiğimde bandrolsuz adalya istanbul geceleri önerdi almıştım. Tütünün içinde sert büyük parçalar var.Tütün ayıklarken çöp nasıl anlaşılıyor tam olarak anlayamıyorum var mı pratik bir yöntemi.

Bir de köz ocağı kullanıyorum ocak güçlü köz olunca alev alev oluyor. Onu nargileye koymadan bekletmek mi gerekiyor yoksa koyarsam cos sesiyle yanma oluyor folyoda.

çok kötü bence leyali bandrolu alabilirsin eminönüde mercan var red gold

daim önerebilriim

• quote:

Orijinalden alıntı: ano16

Tobacco shopa gittiğimde bandrolsuz adalya istanbul geceleri önerdi almıştım. Tütünün içinde sert büyük parçalar var.Tütün ayıklarken çöp nasıl anlaşılıyor tam olarak anlayamıyorum var mı pratik bir yöntemi.

kor olunca alıp koy alevlenmesini bekleme ya da alevlenmişse beklet biraz

Belki de alüminyum folyon ince nargile için olanlar biraz daha kalın olur

Folyom nargile folyosu aslında kalın. Kullandığım köz ocağı kefonun bayağı güçlü alev yapıyor ya da ben ço kbekletiyorum hızlı çevirmek lazım

• O zaman kor haline gelir gelmez kaldır alevlenmeden bir de ilk başlarda köşelere yerleştir 2 max 3 tane tütün yandıktan sonra ve kömür küçülünce ortalarsın
  • istanbulda nargile tütünü satan yer önerebilecek varmıdır*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonbalıklı -- 18 Ekim 2020; 1:43:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonbalıklı

istanbulda nargile tütünü satan yer önerebilecek varmıdır*

Ne tür nargile tütünü içiyorsunuz marka aroma

• Aga beee nargile mi kaldı :(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.