Şimdi Ara

mp3 ü track dosyasına çevirme programı arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
76.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar mp3 ü tracka çevirdim bilgisayara ve cd ye yazdım.cdnin içinde başka mp3 dosyalarıda vardı.ama dvd playerda yani tvninkinde çalıştırdım.sadece track dosyasını tanımadı.ama mp3leri tanıdı.yardımcı olabilirmisiniz.acaba benmi çeviremedi.birde bana mp3 track dosyasına çevirici programı önerirmisiniz

• "Track" diye bir dosya tipi yoktur. O kelime sadece ses CD'leri otomobillerde falan dinlendiğinde "Track 1-2-3" şeklinde gösterilmesinden geliyor. Ki, o da " Parça 1" anlamına geliyor Türkçe'de. Yani ses CD'sinin şeysidir o :). Track CD için, Nero'yu kullanabilirsin. Ses CD'si yaksan, yeterli.

Ses çevirmek için de Total Video Converter ve SUPER. Benim favorim SUPER. Açık kaynak ve bedava ;) .

Super download :http://www.softpedia.com/get/Multimedia/Video/Encoders-Converter-DIVX-Related/SUPER.shtml

• neroda müzik cdsi yap bölümü var oradan yapabilirsin ayrıca

http://filehippo.com/download_dbpoweramp_music_converter/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macromedia

neroda müzik cdsi yap bölümü var oradan yapabilirsin ayrıca

http://filehippo.com/download_dbpoweramp_music_converter/
    arkadaşlar sağolun nero yu kullanayımda mp3 olarakmı oluşturuyum ordan yoksa tracka çevirip mi?yani tam anlamadım aslında track oluşturmayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardacelik90

arkadaşlar sağolun nero yu kullanayımda mp3 olarakmı oluşturuyum ordan yoksa tracka çevirip mi?yani tam anlamadım aslında track oluşturmayı

Alıntıları Göster
    bende total video converter var ama tam olarak track audi den nerden yapılıyor bilmiyorum.yaw arkadaşlar yardım.
  • quote:

bende total video converter var ama tam olarak track audi den nerden yapılıyor bilmiyorum.yaw arkadaşlar yardım.

Alıntıları Göster
    burdan yapabilirsin...

mp3'leri bu şekilde yazarsan "track" olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

burdan yapabilirsin...

mp3'leri bu şekilde yazarsan "track" olur..

Alıntıları Göster
    uzaktan kumanda kardeşim sağolasın.bu nero express ayrı bir programmı yoksa bildiğimizi neronun içinde varmı?

• quote:

uzaktan kumanda kardeşim sağolasın.bu nero express ayrı bir programmı yoksa bildiğimizi neronun içinde varmı?

Alıntıları Göster
    Bu da ashampoo için ses cd si yaratma yolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: atakan84

Bu da ashampoo için ses cd si yaratma yolu.

Alıntıları Göster
    bildiğim kadarıyla media playerdende oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: DeSiNaTöR

bildiğim kadarıyla media playerdende oluyor

Alıntıları Göster
    AudioGrabber de iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rampage

AudioGrabber de iyidir.

Alıntıları Göster
    freeripmp3 kesin sonuç hatta wmw bile olsa dönüştürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kişi

freeripmp3 kesin sonuç hatta wmw bile olsa dönüştürüyor

Alıntıları Göster
    ashampoo indirdim.ama nero var bende nero ile nasıl yaparım.
  • quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: pcworldpc

Ashampoo ve Nero'daki giriş yolunu arkadaşlar resimli bir şekilde göstermiş.Programlar Türkçe olduğu için zorlanmadan yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: retrotime

quote:

Orjinalden alıntı: pcworldpc

Ashampoo ve Nero'daki giriş yolunu arkadaşlar resimli bir şekilde göstermiş.Programlar Türkçe olduğu için zorlanmadan yapabilirsin

Alıntıları Göster
    nero ile yazdım fakat şimdide bazı parçalar bozuk yani şarkı bir süre çalıyor çalarkende ortasında veya sonuna doğru aynı şarkı yeniden başlıyor.nero ile yazdım track olarak cdye.şimdide bu problemim var

• quote:

nero ile yazdım fakat şimdide bazı parçalar bozuk yani şarkı bir süre çalıyor çalarkende ortasında veya sonuna doğru aynı şarkı yeniden başlıyor.nero ile yazdım track olarak cdye.şimdide bu problemim var

Alıntıları Göster
  • quote:

Alıntıları Göster
    Ya arkadaslar Windows Media Playerden oluyor hangi surumu oursa olsun ama mesela bir ses cdsinin hepsini atıyor. O nasıl ouyo diceksiniz 700mb atıyo normalde hepsi mp3 olarak 30-40 mb ama ses cdsinden yaptıgımızdan bole ouyo herhalde ama biz bunların boyutlarını nasıl kucultçez anlamadım. Bİr program felan tavsiye edebiler misniz acaba??????

• quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

Ya arkadaslar Windows Media Playerden oluyor hangi surumu oursa olsun ama mesela bir ses cdsinin hepsini atıyor. O nasıl ouyo diceksiniz 700mb atıyo normalde hepsi mp3 olarak 30-40 mb ama ses cdsinden yaptıgımızdan bole ouyo herhalde ama biz bunların boyutlarını nasıl kucultçez anlamadım. Bİr program felan tavsiye edebiler misniz acaba??????

Alıntıları Göster
    yaw ben track yaptım ama bbazı parçalar yukardada belirttiğim gibi düzensiz çalıyor
  • quote:

yaw ben track yaptım ama bbazı parçalar yukardada belirttiğim gibi düzensiz çalıyor

Alıntıları Göster
    yüklerken sıraya koyarsan sorun çözülür. çaldığın alet de karışık çalıyor olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan19881

yüklerken sıraya koyarsan sorun çözülür. çaldığın alet de karışık çalıyor olabilir

Alıntıları Göster
    ozan kardeş pm attım.dediğini anlamadım neyi sıraya koyacam
  • quote:

ozan kardeş pm attım.dediğini anlamadım neyi sıraya koyacam

Alıntıları Göster
    Nero 8.0 da yazdırmadan mp3 ü direk tracka çevirme özelliği var mı?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.