Şimdi Ara

Lokal Boya Araca Değer Kaybı Yaşatırmı? FOTO EKLENDİ.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
19.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Sıfır aracıma park halinde ufak bir kamyonetin geri yanaşırken sol ön çamurluğun lastik üstündeki çerçevisine sürtüldüğü için 5 cm falan göçük oldu. İçim rahat etmediği için sanayide güvendiğim ustama verdim. Çekiçle düzeltip çamurluk ucu ve ön tamponun ucuna lokal boya yapacak. Değer kaybım çok olurmu teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa_ -- 3 Mart 2016; 22:49:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Satarken boya takıntısı olanlar ararsa yaşatır. Bunun başka açıklaması yok malesef.
  • Lokal boyadan hiçbir sıkıntı olmaz hele ki sizin işlemden böyle saçma birşeyden kesinlikle fiyat falan düşülmez...

Kafaya takmayın böyle şeyler ya keyfini çıkartın tertemiz oldu aracın... Avuç içi kadar yerden ne düşecek

• İşlem öncesi resmini mutlaka çekin. Satarken gösterirsiniz.
  • Şuan aracım ilanda.Bagaj kapağında avuçiçi kadar göçük var.Arayanlara söyliyorum aman iyiki boyatmamışım diyorlar.Bu Nasıl iş anlamadım.Aracı yapılı durumda almaktansa bu şekilde tercih ediyorlar.
    Demem oki araç yeniyse çok kötü görüntü oluşturmuyorsa boyatma.
  • Aracın vuruk hali arkadaşlar..
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasa_ -- 3 Mart 2016; 22:52:55 >
  • Yağlı çekiçle düzeltebildiği kadar onarsın.Gözün tutmazsa boyat.Bu şekilde kalması olmaz bence
  • Yamalı bohça gibi durmasından iyidir hocam. Yaptırın gitsib Zaten o kadarlık lokal boya arayan adam araba almasın zaten. Resimleri saklayın, ileride sahibine gösterirsiniz.

• Çok büyük bir sıkıntı yaşamazsınız. Ama değer kaybı cüzi miktarda da olsa olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -boyasız araba almak pişmanlıktır

-her boyasız araba boyayı tadacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasa_

Aracın vuruk hali arkadaşlar..
    Bu mesaja eklenen görseller:

boyasız düzeltilir.
  • Çamurlukta boya takıntısı olan almasın aracını yaptır bence görüntü hoş değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boyasiz duzeltin derim . Boyanirsada ben olsam fiyat kirmam . Aliciya resimleri gosteririm begenmezse kendisi bilir . Yeterki isciligi iyi yapilsin .

• vetenes kullanıcısına yanıt
    Hocam o vuruk kısmın biraz üstü olsaydı boyasız düzelirdi ama orası biraz daha hassas bir kısım o yüzden mecbur boya yapıldı..

• Belli ki bu araca yandan girmişler, taklalı, pertten toplanmış...

Biz: Boyatırsanız başınıza gelecekler.

• Cizgiyi duzeltmek zordur.Bu resmi gosterirseniz sorun olacagini sanmiyorum.

• 10 bin tl kaybettirir sana.
  • Hiçbirşey olmaz. Emsali neyse 500 tl altına verirsin en fazla. Hatta sadece o lokal boyaya bahane bulup fiyat kırmaya çalışana aracını satma derim.
    Bu arada geçmiş olsun, Allah beterinden korusun.
  • Çamurluğu lokal boyalı aracı ben hayatta almam en az 5000tl değerini kaybetti

• boya takıntısı çok sacma geliyor bana baştan aşşağı çizik gezsin ama boyasız olsun sanki boya olduğu zaman aracın gidişi değişiyor benim alcağım aracın değişeni olup olmaması önemli değil yeterki kaliteli iş yapılsın o zaman fabrikada boyanıyor araçlar onlarda boyalı sonuçta boyasız arayanlar takıntılı adamlar sanki her yer boş yol boyasız araç arıyorlar gider bi yere vurur başkası vurur ozaman kahrından ölür boyasız isteyen adam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.