Şimdi Ara

Rar dosyalarını sırayla açabileceim bir yazılım var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internetten oyun indirdim toplu rar dosyaları şeklinde. Birini açtıktan sonra ikinciyi açarak devam etmemi istiyor yani sıralı açmalıyım anladığım kadarıyla. Açılmalarında uzun sürüyor tek tek kontrol etmek istemiyorum her seferinde. Bunları sırayla otomatik açtırabileceğim bir program var mı ?

• Bilmiyorum ama bence o oyunu yükleme.

• Hayır, birinci dosyayı açıp içindekileri dışarı çekeceksin.

Ziplenmiş ve bölünmüş dosyada hepsini tek tek açmana gerek yok.

Sen en iyisi birinci yada sıfırıncı dosyayı sağ tıkla, \XXX klasörüne çıkar de, buraya çıkart yapma her şeyi olduğu yere boşaltır.

Öbür türlü zip dosyası adında klasör açıp içine çıkarır temiz olur.

tek tek açmanı gerektiren bir durum varsa zip zincirinde crc hatası vardır.

24-25 yıldır winzip winrar 7zip vs kullandım, başka şekilde olması doğru değil.

Zaten git 7zip kur bedava ve mükemmel.

Kimse tutup da bu zamanda bir içeriği parça parça ziplemez, anca böyle bir durumda tek tek bir klasöre atman lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 1 Kasım 2023; 19:8:59 >
  • Rindaman kullanıcısına yanıt

Konuyu açarken birinci partı klasöre ayıklamıştım. Klasör 36 gb olarak görünüyor. Partların toplam boyutları da 36. Ne eksik ne fazla. Anladığım kadarıyla ben seçmeden hepsini çıkartmış. İlk denememde, part 1 i çıkartırken part 2 başka dizindeydi, o yüzden istedi sanırım ikinci partı. Teşekkür ederim 🙏

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.