Şimdi Ara

MIT duyurdu: Bayraktar TB2, 2023'ün en önemli teknolojilerinden birisi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
4.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çapulcularda böyle konular nasıl alerji yapıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Helal olsun be bayraktar tb bilmemne sayesinde et süt peynir hepsi ucuzlamış artık insanlar ev araba alabilecek sonunda şükürler olsun

Halkın %95’i hükümet tarafından fakirleştirildikleri için yoksulluktan kırılıyor aktroller ve utangaç akpliler de halkın refahına %0.0001 etkisi olmayan iha siha bilmemnelerle hükümeti övüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dolcia kullanıcısına yanıt

Huzur icinde uyumana faydasi var...

İster ironi olarak alin..ister düz anlayin.

• yaki83 kullanıcısına yanıt

Aynen hocam bundan 10 sene önce huzur içinde uyuyamıyorduk çünkü. Huzur içinde uyumaktan daha önemli önceliklerim var şu an. Ev tutamıyorum mesela, köpek gibi çalışsam da 1+1 ev tutamıyorum. Marketten süt, yoğurt alırken 10 kez düşünüyorum. Geçinemiyorum ve bunun tek müsebbibi Erdoğan. Hani şu milletini dibine kadar sefilleştirmesini görmezden gelip sadece savunma sanayisiyle ilgili halkın umrunda bile olmayan gelişmeleri görüp övdüğünüz Erdoğan.

• Ama çivisi yerli diyilmiş yağğğğğh .s .s s.sss

• ŞAKACI kullanıcısına yanıt

güzel abiciğim senin yaptığın işi dh editörleri yapıyor 

• bundan 1 tane ukranyayılara versek adamlar milli marşlarını değiştirirler lakin bizim burada halen damat denir 

• Cerade kullanıcısına yanıt

İnşallah ben yanlış anlamışımdır İroniye ironi yapmışsındır. Çoğu kişi mesajımı yanlış anlamış. Troll (terör yada maaşlı parti trollerine) söylemlerini tiye almıştım. Böyle saçma argümanlarla Selçuk Bayraktarı eleştiren terör yada bir gözüdönmüş parti sempatizanı yada trollüdur. İnternette beyin vıcıklaması geçirmiş genç asosyal adam olma ihtimali en iyi ihtimaldir. Bakın bu ülkede T.C. vatandaşı olup T.C. ile tarihi ve geçmişiyle ,bu ülkenin insanlarıyla sorunu olan tipler, kesimler, gruplar var. Bu da azımsancak bir rakam değil yüzde 30-35 bulur. Bu partizanlığı, ideolojik körlüğü meydana getirir. Toplumun 3 de1 ine denk gelir. Burada bu adamlara bişey anlatmaya çalışmayın. toplumun bir 3 de 1i de çıkarına bakar. Hiç bir ideoloji vs umrunda değildir. Bu adamında bir paritden beklentisi varsa onun da ağır saçmalayabileceğini görürsün. Bu toplumda makul tarışılcak insan 1/3 oranındadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-26E6B5369 -- 24 Ocak 2023; 10:54:24 >

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

ingilizcen var mı senin? bak yazının orjinali şu

https://www.technologyreview.com/2023/01/09/1064892/mass-market-military-drones-tb2-10-breakthrough-technologies-2023

haberde övgü falan yok, Türk ordusu bunları 2016'da Kürtlere karşı kullandı diyor (PKK demiyor, dikkat), Libya Suriye Etiyopa'da kullanıldı diyor, Ukrayna kullandı diyor, ve yazıyı şu cümleyle bitiriyor "it is sadly clear that these weapons will take an increasingly horrible toll on civilian populations around the world."

Bu bayraktarı, TB2'yi öven bir yazı değil, ama ingilizcen yoksa, Google translate kullanıp ingilizce bilirim diyen AKboylardansan ne desem boş tabii...

• seyfi84 S kullanıcısına yanıt
    Haberin başlığı bkz:

"Every year, we pick the 10 technologies that matter the most right now. You’ll recognize some; others might surprise you.

We look for advances that will have a big impact on our lives and then break down why they matter."

Burada esas dikkate alınması gereken kısım CRISPR, AI ve RISC-V ın ardından 4. Sıraya yerleşmiş olması.

4. Sıranın altındakileri gözden geçirirseniz önemini daha bet idrak edebilirsiniz.

80lerde bilgisayar dediğiniz zaman akan sular dururdu. Şimdi akıllı telefon diye herkes bir cep bilgisayarına sahip olma konumuna geldi. Şimdi alın bu senaryoyu sihalara uygulayın, belki bu sayede yazıda ne demek istediklerini daha net anlarsınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Bu yolu Çin de açmış olsa, her ne olursa olsun, Bayraktarın yaptığı iş oldukça faydalı. şimdi jet iha da yapılıyor. o da sarf malzemelerden yapılmıyor herhalde.

eğer bu kadar basit ise size de para verelim siz de hemen malzemeleri alıp başlayın. bu iş bu kadar kolay değil, yılların çalışması var, bazen bu yılların çalışması işe de yaramayabilir.

neyse ki bu işe yaradı ve tuttu.

iktidar buna dört elle sarılmış vs.. bu konu da var elbette ancak Bayraktar ı siyaset üstü düşünmek lazım.

Milli bakmak lazım

• Üniversiteye ne kadar !!bağış!! yapmışlar bu haber için acaba? koskoca dünyada ilk 10 u bırak ilk 50 ye girecek bir teknoloji bile değil.

İngilizce var ile yok arası. translate işimi kolaylaştırıyor sadece.

sanırım abd de artık pkk = ypg ve bildiğim kadarıyla ypg terör örgütü sayılmıyor(bir ara abd bunlara silah yardımı yapmıştı falan...)

trol falan değilim.

bir şeyi eleştirirken "yok oyuncak uçakmış yok maket uçakmış ..." diye saçma argümanlarla konuşmamak lazım. damat olduktan sonra inanılmaz sıçrama yaptılar.

• kardeşim kuzey kore de antin kuntin füze yapıyor ama millet açlıktan kırılıyor,ülkede bırak demokrasiyi internet yok . dün bim kıymasını 175 lira etiketli gördüm. yani çüş ben kardeşim günlük 2 kilo kıymaya çalışıyorum desen amerikada m.i.t ,n memleketinde insanlar sana acıyarak bakar.

• akp nin seçim çalışmaları başladı

MIT in bilmem ne dergisine bayraktar ı haber yaptırmalar

İslam düşmanına türk elçiliği önünde kuran yaktırmalar

erdogan kuklasını direkte sallandırmalar

filan yemezler beyler yemezler. :D

bakalım ironiyi kaç kişi yiyecek
  • crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Açlıktan kırıldığını nerden biliyorsun kapalı kutu bir ülke.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.