Şimdi Ara

MIT duyurdu: Bayraktar TB2, 2023'ün en önemli teknolojilerinden birisi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
4.789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kusura bakma ben ciddi söylüyorsun zannettim. Bir kere de forumda " Bana ayfon aldırmayan devlet batsın" diyen birini görmüştüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baykar Technologiesyoutube
    Ukrayna’nın en büyük televizyon kanallarından olan 1+1, #Baykar tarafından milli ve özgün olarak geliştirilen ve Ukrayna'nın Rusya'ya karşı direnişinin sembolü haline gelen Milli SİHA'larımız ile ilgili "Bayraktar Efsane Kanatlar" adında bir belgesel hazırladı. Ukrayna televizyonlarının çoğunda yayınlanan belgesel için ülkenin önde gelen gazetecilerinden biri olan Natalia Moseichuk ve ekibi, İstanbul'da 3 gün boyunca çekimler yaptı. Belgesel için #Baykar Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar ve Genel Müdürü Haluk Bayraktar ile özel bir söyleşi de yapıldı. Dünden bugüne #Baykar'ın hikayesi ile #BayraktarTB2 SİHA'ların geliştirilme safhaları en yetkili isimlerden dinlendi. 1+1 TV ekibi aynı zamanda Bayraktar #KIZILELMA'nın ilk teker kesme testine de şahitlik etti.
    https://www.youtube.com/watch?v=EXSo6nXVB3E&ab_channel=BaykarTechnologies
  • Dalga geçmişler.Uçan Konserve Kutusuyla.

• seyfi84 S kullanıcısına yanıt

patent konusunu bilmiyorum sen biliyormusun olmadığını? bu adamlar gerizekalı mı patent almayacak?

bak kardeşim. önemli olan ne kadar ithalat yapıldığı değil. sana tonla malzeme versek bunları bu şekilde birleştiremezsin.

adamlar yapmış. siyasi görüşlerini paylaşmasam da saygı duyuyorum yaptıklarına.

benim siyasi görüşüme ait hiçkimse bu tarz bir şey yapamadı. onların da suratına tüküreyim.

Gençlerin yetişmesi vs tabii ki önemli konular. sen baykar in çinde iha yaptırdığını nerden biliyorsn? kaynağın nedir?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.