Teğmen
15 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 72 (Bu ay: 0)
Gönderileri
hafif.donanimhaber de Favorilere tıklayınca gelen linkler mobil.donanimhabere yönlendiriyor...

Citizen e pm attım ama geri dönmedi.
İki gün önce forumdan ikinci el olarak almış olduğum Philips 221T TV Monitör'ü dün açtım ve laptop VGA dan bağlanarak film izledim, monitor olarak kullandım vs vs.

Bu akşamda açtım, 2 dk içinde bir film açayım dedim film açıldı sonra ekran solmaya başladı ve sonra ekran karardı! VGA kablosunu çıkardım. Monitoru diger modlara geçirmeye çalıştım ama monitörde herhangi bir yazı, görüntü yok. önceden monitör boşta kalınca SİNYAL YOK yazıyordu şimdi onu da yazmıyor.

Elektrik voltajında da herhangi bir sorun olmadı. Normal izlerken kenarlardan kararmaya başladı ve sonra hiçbir kablo bağlı değilmiş gibi ses notebooktan gelmeye başladı.

Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

SS:

selamun aleykum.

arkadaşlar, Raks'ımdan memnundum ve memnunum.

Ancak cep telefonumu kılıfta değilde cebimde taşıdığım için olsa gerek, kamera lensinin önüne toz kaçmış:S ve görüntüdeki netliği engelliyor. Canım manzaralar yakalamıştım ancak o tozlanmadan dolayı berbat görünüyor fotoğraflar.. :( oysa tozlanmadan önce süperdi.

Şimdi sorum!
Lens ile cam arasındaki tozları nasıl yok edebiliriz? Kapak kısmını zorlasam açabilirmiyim yoksa kırarmıyım Yoksa elektrikli süpürge ile mi çekiyim ben daha değişik fikirler düşünmeden önce mantıklı bi fikir söyleyecek vardır eminim :)))??
Hakkında
Hakkımda:
Geziciler gitsin parkta oynasın...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.243
İkinci El Bölümü Mesajları: 357
Konularının görüntülenme sayısı: 13.082 (Bu ay: 58)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 583 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.