Şimdi Ara

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
15
Favori
7.441
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orjinal değilse pahalı almışsın hocam süpergemarkette daha ucuz ordan alaudın keşke ben ilk etapta orjinalini uugun fiyata bulmaya çalışacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Hocam bunu 550 ye almadım, şimdi bu paraları vermek de istemiyorum :) Kullanımı da klasik toz torbalılar gibi olmuyor, sürekli temiz tutmak gerekiyor. Forumda alan bir arkadaş bir ay içinde filtresini temizlemedigi için bozduğunu yazmıştı, biraz daha soğudum. Kendi filtresini kendi temizleyen modeller yaygınlaşmadan yoğun kullanan aileler bence toz torbalılara bakmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Orjinal değilse pahalı almışsın hocam süpergemarkette daha ucuz ordan alaudın keşke ben ilk etapta orjinalini uugun fiyata bulmaya çalışacağım
    Hocam 30 tanesi 40 TL

Tanesi 1,33 liraya geliyor.

Süpürgemarket internet sitesinde, bundan daha ucuz olan bahsettiğiniz ürünü bulamadım, rica etsem linkini paylaşabilir misiniz?

Teşekkürler.
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    Bunun turbosuzunu kardeşime almıştım yorumlar üzerine. Memnun kendisi.

Ama ben kendim nilfiskçiyim. Evlendiğimde almıştım. Coupe parquet modelini. 10 yılı geçti. Maşaallah diyeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sariduru kullanıcısına yanıt
    Hocam bence iptal edin 1 liralık torba kesinlikle bu makineye konmamalı orjinalini ya da daha kaliteli muadillerini almaya bakın

• Bu makinayı bugün aldım. Bu makinaya iyi diyenler daha önce Miele kullanmamış olanlardır sanırım. Özellikle malzeme kalitesini iyi bulanlar.sanki yan sanayi parçalar gibi geldi bana. Eski Miele ( ki 7 yıl evvel almıştım ) tüm boru ekipmanlarını takarken çok basit yumuşak ve kolay oturur birbirine takılırdı.her bir parçasını taktiginizdan emin olurdunuz çünkü bir klik sesi çok net gelirdi. Özellikle süpürme yere temas eden kısmı tam çin işi.bu süpürge sanki imitasyon sanki bir taklit. En fazla bu fiyat eder zaten. Garanti belgesi yok kimin mali belli değil. Alman üretimi olmadığına eminim ama üstünde anlam üretimi yazıyor. Bence güzel bir imitasyon..umarım ortaya çıkarırız ben garanti belgesi için şikâyette bulunacağım. Garanti belgesi olması yasal bir zorunluluktur. Ticaret bakanligidir sanırım muhatap

• https://www.youtube.com/watch?v=dAXZ69pg0LY&feature=youtu.be

Birebir aynısı incelemeye göz atın

• quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Bu makinayı bugün aldım. Bu makinaya iyi diyenler daha önce Miele kullanmamış olanlardır sanırım. Özellikle malzeme kalitesini iyi bulanlar.sanki yan sanayi parçalar gibi geldi bana. Eski Miele ( ki 7 yıl evvel almıştım ) tüm boru ekipmanlarını takarken çok basit yumuşak ve kolay oturur birbirine takılırdı.her bir parçasını taktiginizdan emin olurdunuz çünkü bir klik sesi çok net gelirdi. Özellikle süpürme yere temas eden kısmı tam çin işi.bu süpürge sanki imitasyon sanki bir taklit. En fazla bu fiyat eder zaten. Garanti belgesi yok kimin mali belli değil. Alman üretimi olmadığına eminim ama üstünde anlam üretimi yazıyor. Bence güzel bir imitasyon..umarım ortaya çıkarırız ben garanti belgesi için şikâyette bulunacağım. Garanti belgesi olması yasal bir zorunluluktur. Ticaret bakanligidir sanırım muhatap
    Tekrar gelirse size klik sesini duyurmak için alacağım, videoda bol bol klik seslerini duyuracağım.

• Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    Evet sonunda benimle aynı fikirde olan birini buldum
    Daha önce miele almadım ama çekişi hoşuma gitmedi .

• quote:

Orijinalden alıntı: phatgit

Tekrar gelirse size klik sesini duyurmak için alacağım, videoda bol bol klik seslerini duyuracağım.

Alıntıları Göster
    Bu ifademe özellikle takılanlar olacağını tahmin etmiştim ama başka bir anlatım tarzı bulamadım. Elbette süpürge almaktaki amacım bu ses değil..bu sesle anlatmak istediğim

İki boru veya hortumu birbirine takarken.dogrumu taktım yanlismi taktım, biraz daha mı ileri itsem yoksa geri çeksem.oturdu mu oturmadı mi.bunu anlamak bazen mümkün olmuyor.adamlarda bunu sağlamak için çok basit bir mandal ( buda bir tabir boruda mandal aramayın lütfen zira bununda tekrar açıklamak durumunda kalırım ) mekanizması ile cozmuslerdi.

Daha da önemlisi montajı tüm plastik kalitesi çok daha güzeldi diğer Miele nin.

Süpürgeyi almanı ve klik sesini paylasmani bekliyorum :)
    Bence bize kliklediler.

• press-tij kullanıcısına yanıt
    Leş gibi makine. Her seferinde suyu boşaltmak gerekiyor. Öyle bırakırsan kokuyor. Emiş gücü çok düşük. Suya hapsediyor da yalan dolan. Niye arkasında hepa filtreye ihtiyaç var o zaman. Suya çekme saçmalığını kullanan başka makine de görmedim zaten. Toz torbası hala en kullanışlı sistem. 8-10 lira torbalar. Tek bir torba da bayağı gidiyor.

• Mitrovic kullanıcısına yanıt
    Hocam ona bakacağım o zaman.
    Toz torbası için orjinal sanırım pahalı, uygun alternatif var mıdır İnternette?

• Garanti belgesi sorun, bime gidip soran oldu mu? Ben yarın sorucam

• viktory.. V kullanıcısına yanıt
    16 torba, 4er tane filtre 299 tl..

• Merhaba ürüne dair merak ettiklerinizi şurada yanıtlamaya çalıştım ve sonrasında evi komple süpürdüm. Bence 600 lira için gayet makul bir süpürge, videoyu izledikten sonra aklınıza takılan ne varsa cevap verebilirim.
  • Ürünü bugün aldım yarın deneyip yazacağım. Daha önce bimden elektronik eşya almadım, garanti olayı nasıl oluyor? Bimden aldığımız fiş yeterli mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

https://www.youtube.com/watch?v=dAXZ69pg0LY&feature=youtu.be

Birebir aynısı incelemeye göz atın
    Aynısı değil
    Bu linkteki üründe limited edition diyor.bizdekinde başka bir şey classic mi ne diyor.
    Hortum yere temas eden ayağı felan hep farklı.
    Kasa aynı gibi ama bence güç farkida vardir

• Garanti olayini bende merak ediyorum. Garanti belgesi de kutudan cikmiyor. Bilgi sahibi olan var mi bu konuda ?

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.