Şimdi Ara

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
15
Favori
7.438
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha pahalıya gelmiyor mu kod ile? İkili alım daha uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vindobona V kullanıcısına yanıt
    kodla 142 oldu, ikili alımda 149 oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    C3 parquet için hangi poşet var satıcıda

• bayguru B kullanıcısına yanıt
    üye olmak gerekiyormuş
    olduk kullandık teşekkürler

8 adet torba+4 filtre 132 tlye geldi
  • Beyler orjinal toz torbasını uzun süre kullanmak adına dışarda boşaltılıp tekrar kullanılabilirmi acaba aslında kullanılmaması lazımda bence 2 kere kullanılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: bayguru

Malesef aynı mantık hatası ile kandırıldık toz torbalı makinaları bırakırken ..yoksa siklon veya toz torbasız hepa filitreleli vs makinaları nasıl satacaklardi .heleki toz torbalı makinaların ömürleri 10 senelerin üzerine cıkmışken ..vallahi brawo nasıl bir emperyalizm liberal pazar ekonomisidir reklamlar ile beyinlerimizi yutmuş

Edit : dekareme cevap olarak attim ama.mini sürümde bazan hata veriyor cevaplama cikmadi ..sözün özü 4 adet toz torbası 1 sene gider 70-90 tl ye maledilir .toz torbasızda senede bir hepa filitre vs ister bazan bu fiyata bazan da fazlasına cıkar ..bunda torbayi at toz yutma oteki turlu yazık o makinayı temizleyene suludur toz torbasızdır bunlar temizlenirken toz banyosu bedava hele o sulunun kusturan kokusu hayat görüşün değisir hic evlenmeseydim keşke dedirtir ..(ev işlerini fazlasıyla yaptıgım ortaya cıktı ) Filitreleri degismem dersen koku ve motor ömrü biter onu hic deme . Ha bu makinayı aldın cimrilik yapıcam dersen o zaman yan sanayi toz torbası kullanirsin iste sana ucuzluk ..belli mi olur buradaki paylasımlardan belki orjinala yakın bir muadil bile bulunur ..
    4 torba 1 sene yeter diyorsun da neye göre kime göre yeter? herkesin evi ve temizlik anlayıışı bir değil.. o torbalar bakarsın 6 ay dayanır ve bu kişiden kişiye değişir..

yıkanabilen hepa filtreli makine aldığında bu maliyet de ortadan kalkmış olur...

buna dikkat ederek makine aldım; innanılmaz sessiz... 79 d lin kulaklara ilerde vereceği zararı da bi kenara makinenin olumsuz özelliklerinden biri olarak kaydetmek lazım

• Cicekten toprak döküldü,elinden mısır döküldü vs eve dökülen herseyi süpürge ile cekenler toz torbasını cabuk doldurur bu toz torbasını kısa sürede doldurur dezanvantaja dönüşür maliyet olarak ..mantıklı olan bir tane ucuz el supurgesi almak bu tip dökulen cer cöpü onunla almak .her seferinde süpürge acmak zaten mantıksızdır (el süpürgesi icat oldu hanııım )..sadece toz cekerseniz torbanın dolması sık kullanımda ortalama 120 mt bir evde 1-6 ay arasıdır (evde ayakkabı ile gezmek --camlari acmadan klima kullanmak gibi kadar bircok faktör artı,eksi etki edicektir ) ..bu sıklıkta kullanılan toz torbasız 1 sene de komple filitre seti ister ..oyle yan sanayi falan takarsaniz evinizde sünger kesip koyun dah iyi .orjinal torbalarımızın yaninda gelen filitre lerde bizde bedava .:)

• Eee süpürgeyi aldık şimdi yok mu uygun fiyata turbo başlık

• Cengaver1 kullanıcısına yanıt
    Siz hangi seti aldiniz. Ben simdi deniyorum 167 tl den 25 tl dusuyor. 142 tl oldu.

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart

• 79db çok fazla gürültü demek
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Rolex'i de görürüz umarım
  • Gürültüden kafamız şişti geçici sağırlık yaşıyoruz ..toz torbasi maliyetinden ocagımız söndü ...bim bitmiş ....biz bittik ....

...😉...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 28 Mart 2020; 16:55:45 >
  • Makineyi bugün kullandım çok iyi, gayet memnun kaldım. Sesi de hiç fazla değil çekim gücü mükemmel (3 ve 4 . Kademede kullandım).

• fagala kullanıcısına yanıt
    Arkadaş sanırım 157 TL olan kırmızı FJM modeli almış.
    https://shop.miele.com.tr/miele-hyclean-3d-toz-torbasi-fjm-sekizli-paket

Sizin sepete eklediğiniz makinede takılı olarak gelen mavi GN model. Bildiğim kadarıyla her ikiside uyumlu fakat GN olan hacim olarak daha büyük. Tercih sizin

• Bu süpürgeyi kaçıranlar için süpürge tavsiyesi olan var mıdır?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı marketlerde olabilir, en azindan forumda raslayan olursa size pm atabilir .

• Ankara da gören varsa haber verebilirse sevinirim.

• Bugün adıyamandan ankara ya gelirken pazarcık ilçesinde bir bim de durdum su almak için, konuda süpürge o kadar olay olmuş ki bir etrafa bakınayım dedim, 2 süpürge mevcuttu hiç dokunmamışlar bile:)

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.