Şimdi Ara

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
15
Favori
7.431
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de bugün aldım makine çok kaliteli motorunun çalışmasından bile kendini belli ediyor aparatları da çok kaliteli öyle uyduruk plastikten yapılmamış iyi oldu benim aldığım bimde 2 adet vardı rahat aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz acıklık getirelim konulara ..
    Sabah rutin alışverisime cıkmıstım ama süpürge ilk hedefteydi . Tuzla postahane bim in önüne geldigimde saat 10.05 di .cıkıs kapısinda girdim süpürge varmı diye soracaktım baktım önumde iki adet birini kasaya koydum ödedim cıktım .iceride alisveris yapan kisiler vardı ama kimseyi ezmedim yemedim 2 mt yakına dahi yaklasmadım aldım cıktım relax ..
    Süpürgenin kutusunda kocaman made in germany ..süpürgenin altındaki etikette made in germany ..ha bunlara ragmen çin malıysa öyle olsun nazar degmesin 😙
    4 . Seviyede calıstırıyoruz ustu betona yapışıyir .4 de ses seviyesi 79 db kesinlikle degil olsa olsa 39-49 arasidir ..sviy olcen app lar vardı yakında süpürgenin detaylı incelemeleri yayınlancaktır forumumuzda ..nacizane tavsiyem yakalarsanız kaçırmayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 27 Mart 2020; 14:44:11 >
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    Electrolux ESPC74SWT modelini hem anneme hem kendimize aldık. başkalarını bilemem ama gerek turbo başlığından, gerekse kolay temizlenmesinden dolayı çok memnunuz. sessiz ve derinden temizlik için ideal oldu. yılbaşı öncesi 599 liraya inince almıştık. şu sıralar 689 civarında geziniyor fiyatı.
    https://www.youtube.com/watch?v=6Cstp7swJT0

• reko kullanıcısına yanıt
    Miele öyle basit ürettircek bir marka değil.Çinde ayrı almanyada ayrı kalite olmaz.Zaten fiyatlarına bakarsanız daha iyi anlarsınız ömür boyu garanti veriyor adamlar.Zenginlerinde 1 numaralı markasıdır.Markanın bir itibarı var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 4 Bim gezdik bulamadık resmen herkes bunu bekliyormuş hayırlısı olsun:)
  • mytra kullanıcısına yanıt
    Sağolın cevabınız için torbasız daha mantıklı geliyor bana zaten ikisi de kalitesiz değil oyönden benzerler hatta Elektrolux te Turbo başlık bile var

• Arkadaş tabi c3 modeliyle kıyaslamak olmaz arada ciddi bir fiyat ve kalite farkı var bir tek ben mi hayal kırıklığına uğradım.daha iyi bekliyordum ama beklentimi karşılamadı
    Dün müşteri hizmetleri görevlisini aradım bimdeki ürünler standart ürün mü diye sordum evet cevabını aldım burdada Çin malı modelleri de var denilince kafam karıştı
    Evet internette en ucuzu 1090 tl olan süpürgeyi indirimli 600 tl alınca insan ister istemez neden diye soruyor indirim farkı düz 500 lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babayaro1215 -- 27 Mart 2020; 15:30:14 >
  • babayaro1215 kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlara süpürge alırsan kalitesini anlarsın. Mesela samsung ile kıyas yaptım dağlar kadar fark var.

• Ürünün her tarafında almanya üretimi olduğu yazıyor burada hala çin malı diyenler var?

• Bu arada çakallar hemen 900 TL den sahibinden e koymuşlar..
  • bayguru B kullanıcısına yanıt
    O bime yakın oturuyorum kalmış mıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Ürünün her tarafında almanya üretimi olduğu yazıyor burada hala çin malı diyenler var?
    İsterse Çin üretimi olsun. Bu fiyata böyle kaliteli makine yok.
    MediaMarkt Teknosa gibi mağazalarda parlatılan cyclone makineler bundan daha iyi değil.
    Bence her türlü alınır. İhtiyacı olan kaçırmasın.
    Miele ürünleri 20-25 yıl kullanılacak dayanımda üretilir.
    Sadece orijinal torba kullanın yeter. Torba orijinal olmazsa hem toz atar hem de performans düşer.

• Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart

• Bende Cat Dog var annemin evi temizledim. Şimdi bu modelini alıp benim turbo başlıkla kullanıcaz

• hakanberber53 H kullanıcısına yanıt
    Çok iyi yazmışsınız evde süpürge bozuk olmasa bu zahmete girmezdim 4 yeri gezdim bu çakallar yüzünden yararlanamadık
  • 1099 liraya internetten herhangi bir siteden alsan kimse çin üretimi demez. Bim getiriyor her yerinde germany yazıyor vay efendim auuuww çin üretimi. Ya birader yapmayın. Sanki aldığınız diğer 800-1000 TLlik ürünler made in USA mi?
    Marka miele, vay efendim standart model. Memnun olun bişeyden.
    Veya alma, alana da çamur atıp pişman ettirme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DönmezMustafa -- 27 Mart 2020; 16:43:16 >
  • Ben şimdi evin oradaki BİM’den aldım ama birisi bir kerelik birşeyler çekmiş. İçinde saç kılı falan vardı torbanın. Zaten bantın kesik olmasından anlamalıydım. İade etsem mi acaba.

• Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Tuzla’da yok. Eger var da bilen varsa yazsin pm’den lutfen 6 magaza gezdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanberber53 H kullanıcısına yanıt
    Bunlarla maske simsarları aynı gruptan..çektikleri nefes bile israftır..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 27 Mart 2020; 16:48:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.