Şimdi Ara

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
15
Favori
7.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alamayanlar için güzel bir ürün tavsiye edeyim.

https://www.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/electrolux-espc74swt-silent-performer-cyclonic-toz-torbasiz-elektrikli-supurge_pdp_542310491

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reko

%90 çin üretimi...forumda var aşağıyada ekledim.. almanyada 550-890w dısında motor üretilmiyormuş..
    aşağıdaki tabloya göre mielenın hangi ülke üretimi oldugunu bakabilirsiniz..o fiyattan satıldıgına göre bana göre de %90 çin üretimi..neredeyse 80-85 euroya geliyor ki almanya üretimi olsa bu fiyattan satılmaz..
    https://forum.donanimhaber.com/miele-nilfisk-electrolux-usorigindb-philips-9194-elektrikli-supurge-testi--104996658#&gid=1&pid=0250d07dca836d33e704087b97348e14-104996658
    Şimdi birisi Türkiyede bir tablo yapmış bi modeller çinde üretiliyor yazıyor inanıyoruz. Miele firması Bu Made in Germany yazıyor inanmıyoruz.

Şaşıyorum açıkcası

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aç gözlü doymaz milletiz.

• Ankara'da yaşıyorum. Kızılay, maltepe, altınpark civarını saat 10.00 gibi taradım fakat bulamadım. Samsun yolundan boğaziçine girişte sağdaki ilk Bim'e 11.00 civarı girdiğimde 3 tane vardı. Çalışan, kimsenin henüz almadığını söyledi. Bir tanesini aldım. Mağaza çalışanı ben alınca meraklandı çok mu iyi falan dedi forumdan sizlerin tavsiyeleri ölçüsünde bildiklerimi aktardım. Mağaza çalışanı kendine de bir tane aldı. En son 1 tane kalmıştı. Bu arada altınpark'ın yakınında bir Bim' de kavga çıkmış çalışanın söylediği kadarıyla 2 kişi aynı anda tutmuş süpürgenin kutusunu yarım saat falan sürmüş olay. Süpürgeye gelince şu an 1600 TL'lik Rowenta kullanıyorum toz torbasız memnun olmadigim için bu ürünü aldım. Miele'nin ilk performansı gerçekten göz doldurucuydu. Ses konusu merak eden arkadaşlar çok sesi yok bilginiz olsun. Alan arkadaşlara hayırlı olsun ancak Forum yönetimine tavsiyem Misafir kullanıcılara acilen forumun kapatılması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atespare -- 27 Mart 2020; 17:1:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tsmsk kullanıcısına yanıt
    Etme hocam bir şey olmaz iyice incele hata yoksa tabi

• Alamayan arkadaşlar ürünü kötülemeyi bırakırlarsa seviniriz. Alana hayırlı olsun alamayana kısmet olsun denilir. Biz pert kayıtlı araba alan arkadaşlarımıza bile hayırlı olsun çok güzel araba diyoruz neticesinde.

• farang kullanıcısına yanıt
    Hata göremedim ama toz torbası kirlenmiş. Bende kardeşime aldım evlilik hazırlığındalar diye. İşte kullanmayacaklar bir müddet o halde kullanılmış olması aklımı karıştırdı. Bakalım en kötü ihtimal üzerindeki torbayı atıp yeni takacağız.

• Arkadaşlar şimdi miele müşteri hizmetlerini aradım. Kesinlikle hiçbir ürünümüz Çin'de üretilmiyor ekstradan firmamıza ait bir üretim şeması yoktur, itibar etmeyiniz dedi. Bilginiz olsun. Made in Deutschland yani. İtibar etmeyiniz. Geçiniz.

• Öğleden uğradım aldım. Bir adet.

• https://m.miele.com.tr/domestic/orijinal-miele-toz-torbasi-1836.htm?mat=10408410&name=SB_SET_GN_XXL_Pack_3D

Daha uyguna bulabilir miyiz?
    İçinde bir tane torba vardı zaten.

Torba (tahmini) ve Filtreler kaç ayda bir değişmeli?

Bu set uygun fiyatlı gibi, 16 torba 4er tane filtre

• vindobona V kullanıcısına yanıt
    Hem süpürgenin altında hemde kutuda kocaman made in germany yazıyor. Yani almanyada üretilmiştir demek. Köln de üretilse ne olur wolsburg da?

• Hb de 899 949 tl gibi satıcılar var sabahtan toplamışlar aletleri

• atespare A kullanıcısına yanıt
    Kaç bim gezdiniz peki?

• djkubi kullanıcısına yanıt
    Bence sıkıntı yok, birine cevap vermiştim, çin diyordu..
    Benim için marka önemli üretim yeri sıkıntı değil ama Almanya imiş.. Super, zaten marka ve ürünleri çok iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

https://m.miele.com.tr/domestic/orijinal-miele-toz-torbasi-1836.htm?mat=10408410&name=SB_SET_GN_XXL_Pack_3D

Daha uyguna bulabilir miyiz?
    İçinde bir tane torba vardı zaten.

Torba (tahmini) ve Filtreler kaç ayda bir değişmeli?

Bu set uygun fiyatlı gibi, 16 torba 4er tane filtre
    miele süpürgeyi 5 yıldan fazladır kullanıyorum.
    orjinal torbası yastık gibidir ve çok sağlamdır.
    kolay kolay dolmaz dolsa da süpürmeye devam eder.
    kendim denedim ne kadar toz alır diye en son ben pes ettim yenisini

• vincent5555 V kullanıcısına yanıt
    Öyle güzel alınırki sorma

• Ürün alman malı ve bu fiyata bu ekonomide fiyat ve kalite olarak çok iyi

• Bursa'da kalan mağaza var mıdır? 8 9 yer gezdim. Hiçbir yerde kalmamış.

• Herkes birgün tıo torbalı miele süpürge kullanacak,
    Kullanınca süpürge kullandığını anlıyacak,
    10 yıldır miele cat and dog kullanıcısıyım ,ailemdede ekstra var,10 larca insanada aldırdım yıllardır,dyson kullananlar çoktu ,hepsi memnun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leventsr -- 27 Mart 2020; 20:24:19 >
  • https://urun.n11.com/toz-torbasi/miele-classic-c1-powerline-supurge-toz-torbasi-adet-secenekli-P335156030

Toz torbası olarak yukarıdaki linkteki üründen aldım arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.