Şimdi Ara

Miele C1 Classic 599 ₺ Bim 27 Mart (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
536
Cevap
15
Favori
7.440
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Bu ifademe özellikle takılanlar olacağını tahmin etmiştim ama başka bir anlatım tarzı bulamadım. Elbette süpürge almaktaki amacım bu ses değil..bu sesle anlatmak istediğim

İki boru veya hortumu birbirine takarken.dogrumu taktım yanlismi taktım, biraz daha mı ileri itsem yoksa geri çeksem.oturdu mu oturmadı mi.bunu anlamak bazen mümkün olmuyor.adamlarda bunu sağlamak için çok basit bir mandal ( buda bir tabir boruda mandal aramayın lütfen zira bununda tekrar açıklamak durumunda kalırım ) mekanizması ile cozmuslerdi.

Daha da önemlisi montajı tüm plastik kalitesi çok daha güzeldi diğer Miele nin.

Süpürgeyi almanı ve klik sesini paylasmani bekliyorum :)
    Bence bize kliklediler.

Alıntıları Göster
    Ben süpürgeyi aldım kurarken mandal sistemini sevdim en çok. O yüzden böyle bir tepki vermiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

https://www.supurgeavm.com/miele-classic-c1-powerline-elektrikli-supurge-toz-torbasi-a-kalite?gclid=Cj0KCQjwyPbzBRDsARIsAFh15Ja4pBO7TQrn6SYbsendXeSzr2eNV2rK__WuhTpfRNk1xpCiLyLk7Z8aAoc_EALw_wcB
    Sizin linkini. Verdiginiz 4 tanesi 30 tl olan torbalarda orjinal degil sanirim. Diger arkadaşin verdigi n11 linki 30 tanesi 40 tl. İyi fiyat ama bu kadar ucuza torba olurmu acaba.
    Orjinal olmayanlar arasinda da kalite farki olabilir.
    Orjinali 4 tanesi 93 tl ye gorsum ben en ucuz olarak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• orjinal toz torbası için link:https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_m%C4%B1ele-hyclean-3d-gn-4-l%C3%BC-toz-torbas%C4%B1-set-1025047.html

yan sanayi içinde ben süpürgemarketimden alıyorum gerçi uzun zaman oldu almayalı fiyat biraz zamlanmış olmalı. 40 lı almıştım hala bitmedi. kalitesi orjinalden bi tık altı diyebilirim ( dediğim gibi epey oldu almayalı şu an ki kalite ne durumda bilmiyorum)

ekleme: makinede toplamda 1 toz torbası 2 de filitre var. 1. filitre toz torbasının arkasındaki bölümde diğer filitre de temiz havanın çıkış yaptığı bölümde bulunuyor. (benim süpürge modelim s5 diye geçiyor eski bi model c1 i açınca incelerim tekrar farklıysa güncellerim mesajı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jorge -- 27 Mart 2020; 22:18:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Garanti belgesi sorun, bime gidip soran oldu mu? Ben yarın sorucam
    aldığım şubedeki arkadaş fişin garanti kağıdı yerine geçtiğini saklamamı söyledi. kutu içini açıp bakmadım muhtemelen benim aldığımda da garanti kağıdı yoktur. hoş garanti kağıdına bu kadar takılmamak gerektiğini düşünüyorum. bimin fişi var bir sorunda şubenin tepesine çökerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JEWJEWPIE

Merhaba ürüne dair merak ettiklerinizi şurada yanıtlamaya çalıştım ve sonrasında evi komple süpürdüm. Bence 600 lira için gayet makul bir süpürge, videoyu izledikten sonra aklınıza takılan ne varsa cevap verebilirim.
    İlgili videoyu ve atölyenin kuruluş videosunun 1. Kısmını izledim. Tek kelime ile bravo👏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ChemtraiLs kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim :)

• https://shop.miele.com.tr/miele-hyclean-3d-gn-elektrik-supurgesi-toz-torbasi
    Bu süpürgeyi özel yapan 7 katlı 3-4 ay giden özel filtresi. Orjinal kullanin.

• Kendimce yorumlarım :(dayanamadık gene iyimi )
    Miele dandik mal yapmaz yukarida klik sesini begenmeyen arkadasa yaziyorum klik olayi gayet iyi bende baska miele de var yazlikta .çin malıymış çakmaymış klik bıdı bıdı 😋

Forumda alınması tutulması begenilmesi olayı bitirir .donanım haber duayendir ve asla yanılmaz 😉

Sonuç olarak bim 1000 liralık süpürgeyi 600 e sattı ..bir arkadasın yorumu cok güzeldi bu süpürge icin corona olmaya deger (ironi) 😄

Şimdi bu süpürge buradaki toz torbası olsun filitre olsun paylaşımlarla coşar .devşirme turbo baslıkta yakında gelir ..ölücüsüyle fırsatcısıyla burası donanım haber sıcak fırsatlar uyandırayım ( ne reklam ama 😝)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 27 Mart 2020; 23:37:37 >
  • Bim miele c1 satıcam dediğinde nacizane ihtiyacı olan kesinlikle almalı diye yorum yapmış idim,
    Olumsuz düşüneneler vardı belki ,belki pahalı diyen vardı,belki bu fiyata değmez diyen vardı😀yada toz torbası maliyeti diyen vardı,
    Alan aldı ,alanlara hayırlı olsun 10 numara süpürge aldınız 600 tl ye,

Muhakkak orjinal toz torbası alın,hemde kesinlikle şiddetle orjinal torba alın,alırsanız ekstra filtreye ihtiyacınız olmaz,
    Ayrıca evde süpürme işlemini yaparken,toz harici büyük parçaları çekip süpürge içine çöpe atılcak şeylerle doldurup sonra torba neden erken doldu demeyin,toz torbasını evin çöplüğü yapmayın,toz çekmek için kullanın,
    Eğerki süpürgeyi sadece evdeki halı,parke ve ıslak zeminde kullanır ve sadece toz alırsanız aylarca kullanırsınız bir toz torbasını.

• leventsr L kullanıcısına yanıt
    Foruma gercek katkısı olan üyelerden birisiniz ..tesekkür ederim verdiginiz bilgiler için.

• maltepe köprüsünün yanında 1 bim. döndüm iskitlerde 2 bim. altinparkin çevresinde ki 2 bim. altinci bim bogazicindeydi 3 tane vardi kimse almamıştı. sanırım kısmet oldu biraz.

• Yıllarca kullanıcam diye aldınız amma o orjinal ve ateş pahası torbalarıa verdiğiniz rakamlarbir süre sonra makine fiyatına gelecek ve hatta geçecek de...torbalar ucuz olsa ben de alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dekareme

Sen satıcı olsan, sattığın malı müşterinn tepe tepe bir hafta kullansa ve sonra daha çok beğendiği bir malı alıp, senden aldığını getirip önüne koysa ve iade ediyorum dese, tepenin atacağını ve bunun onur kırıcı bir davranış olacağını ikimiz de biliyoruz.

Bu iade hakkı böyle keyfi iadeler için getirilmemiş.. Suistimale açık hale getirildiğinde bunun önüne geçilmez...

Alıntıları Göster
    Mağaza böyle bir hak vermiş, adam da hakkını kullanmış. Gereksiz vicdan yapmaya gerek yok bence.

• Mielenin kendi sitesinde 4 lü toz torbalarının 2.si %40 indirimli satılıyor.yani 8 adet toz torbası 149 TL' ye geliyor ihtiyacı olana.

• Malesef aynı mantık hatası ile kandırıldık toz torbalı makinaları bırakırken ..yoksa siklon veya toz torbasız hepa filitreleli vs makinaları nasıl satacaklardi .heleki toz torbalı makinaların ömürleri 10 senelerin üzerine cıkmışken ..vallahi brawo nasıl bir emperyalizm liberal pazar ekonomisidir reklamlar ile beyinlerimizi yutmuş

Edit : dekareme cevap olarak attim ama.mini sürümde bazan hata veriyor cevaplama cikmadi ..sözün özü 4 adet toz torbası 1 sene gider 70-90 tl ye maledilir .toz torbasızda senede bir hepa filitre vs ister bazan bu fiyata bazan da fazlasına cıkar ..bunda torbayi at toz yutma oteki turlu yazık o makinayı temizleyene suludur toz torbasızdır bunlar temizlenirken toz banyosu bedava hele o sulunun kusturan kokusu hayat görüşün değisir hic evlenmeseydim keşke dedirtir ..(ev işlerini fazlasıyla yaptıgım ortaya cıktı ) Filitreleri degismem dersen koku ve motor ömrü biter onu hic deme . Ha bu makinayı aldın cimrilik yapıcam dersen o zaman yan sanayi toz torbası kullanirsin iste sana ucuzluk ..belli mi olur buradaki paylasımlardan belki orjinala yakın bir muadil bile bulunur ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bayguru -- 28 Mart 2020; 0:49:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dartanyan30

Mielenin kendi sitesinde 4 lü toz torbalarının 2.si %40 indirimli satılıyor.yani 8 adet toz torbası 149 TL' ye geliyor ihtiyacı olana.
    8 li alırsanız indirim kodu benden olsun o zaman ..
    WLCMVGTR18
    Biraz daha uyguna gelir ..malesef diger kod ile birlesmiyor birlesse bir sicak firsatlar bombası da ben patlaticaktım kısmet olmadi

• Konu takip

• quote:

Orijinalden alıntı: viktory..

Hocam ona bakacağım o zaman.
    Toz torbası için orjinal sanırım pahalı, uygun alternatif var mıdır İnternette?
    Ben hep bu satıcıdan bunu alıyorum. C1 de var c3 de var bende. C3 torbayıda bu satıcıdan alıyorum. Genelde 11.11 zamanı kuponlarla alıp daha uyguna getiriyorum .

n11.com’dan Miele Compact C1 Orjinal Toz Torbası ve Motor Koruma Filtresi seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi’nde milyonlarca ürün, harika fiyatlarla!
    https://urun.n11.com/toz-torbasi/miele-compact-c1-orjinal-toz-torbasi-ve-motor-koruma-filtresi-P202212172

• bayguru B kullanıcısına yanıt
    kodu kullandım, paylaşımınız için teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

Ben hep bu satıcıdan bunu alıyorum. C1 de var c3 de var bende. C3 torbayıda bu satıcıdan alıyorum. Genelde 11.11 zamanı kuponlarla alıp daha uyguna getiriyorum .

n11.com’dan Miele Compact C1 Orjinal Toz Torbası ve Motor Koruma Filtresi seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi’nde milyonlarca ürün, harika fiyatlarla!
    https://urun.n11.com/toz-torbasi/miele-compact-c1-orjinal-toz-torbasi-ve-motor-koruma-filtresi-P202212172

Alıntıları Göster
    Menalux marka orjinal miele torba değilki

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.