Şimdi Ara

Mercedes CLA 1,5lt Dizel Motor Satılmaya Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
1
Favori
6.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mercedes-Benz CLA dizel motor satılmaya başlandı. 1,5cc 109HP günücünde ve başlangıç fiyatı 121bin.

109HP 260Nm
    0-100 => 11,7sn
    Max. 205km/h
    3,9lt/100km ortalama tüketim
    102gr/km emisyon değeri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powermoon -- 6 Ocak 2014; 16:22:31 >

• Pahalı ama sıra olacaktır.. Teknik verileri nasıl acaba
  • aerodınamıgı ıle 109 hp yetmese de cok da basarısız olacagını dusunmuyorum,cgı formatından cok daha ekonomık ve talepkar olacaktır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • style a 121.000 heralde 1.6 dci gelirse 150.000 olur
  • O değilde a180 cdi style iyiymiş aslında. Golf, focus, megane falan düşünülünce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shellci

Pahalı ama sıra olacaktır.. Teknik verileri nasıl acaba

ekledim
  • Dizel+otm satar abi. Her turlu gideri var. 1.6dci getirsinler hele o zaman gorun.

• Çok aşırı pahalı bence bu kadar olmamalı tamam Mercedes adı üstünde ama benim altımda 1.5 dCi Renault motoru olan hiçbir araç 121.000TL gibi büyük bir rakamı hak etmez etmemeli. Otobüs mü alıyoruz?
  • Çok pahalı ama yine de çok satacaktır eminim.
  • cla 121 bin çok para.
  • Benzin-dizel farkı 9 bin tl. Focustaki 13 bin tl farktan sonra gayet normal geldi açıkçası. Ha 121 bin tl çok para orası ayrı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dacia Logan ile aynı motor sanırım. İlginç
  • Yeni C disel bekliyordum bende.Vergi değişikliği olursa c220 olmazsa .1.5 dizeli alırım diye düşünüyordumda.Ama cla fiyatlandırması bu seviyediyse c serisi uçuk olacak demektir.

En fazla 1 sene kullanacağım araç için bu kadar kararsız kalacaksın deseler inanmazdım.

• C serisinin dizeli ne olur onu siz düşünün diyorlar resmen.

• Dizel otomatik vergiden avantajlıda sıra vardır şimdi bunda
  • şu fiyat farklarıyla a serisi varken cla almanın mantığını biri bana açıklayabilir mi?
  • ben nedense bu arabanın tasrımını fazlaca süslü buluyorum. ilk zamanlar çok beğeniyordum ama son zamanlarda kalitesiz izlenim bıraktı üzerimde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel ulkemin vergi sistemi Mercedes'i bile dize getirdi.

• Bu araba normalde cok satar.Ama su an sanssiz bir donemdeyiz, euro cok yuksek.Euro 2.5 tl olsaydi bu arac 100.000 tlolacakti ve bu fiyatla cok alan olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atom239 -- 6 Ocak 2014; 17:21:11 >
  • Fiyat zaten uçukta, MB artık DCİ lere kendi otomatik vites kutusunu koydu bakalım neler olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rdiesel -- 6 Ocak 2014; 17:19:19 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.