Şimdi Ara

Mercedes CLA 1,5lt Dizel Motor Satılmaya Başladı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
1
Favori
6.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Dacia Logan ile aynı motor sanırım. İlginç

+1 ayrıca bu araç tokat manyağı olacak yazık oldu
  • Motor tamamen ekonomi icin yapilmis ama fiyat 121000 nerde kaldi ekonomi simdi. 100000 e temiz ikinci el benzinli al kalan parayla 1000 depo benzin al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 140000 küsür, hadi sigorta plaka da ekle düz hesap 150.000 tl verip 0-100 12 sn olabiliyor. vay arkadaş yıldız olsun çamurdan olsun. bu şekliyle satılırsa cidden bolca ne demeli. 1.6 insignia 170,bmw 170hp lerde iken bu kombin saçmalık olmuş.

neyse bekleyip göreceğiz
  • quote:

Hakikaten böyle mi yoksa geliştirilmiş motor mu?

Hemen yurtdışı sitelerini tavaf edip geri dönücem.

Eğer böyleyse.Göz göre göre 2000 CC üstü ÖTV ödüyor gibi bir şey ler olacak mı ne anlamadım.
  • bunun yerine Audi A5 Sline alırım gerçi fiyatda artar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

Motor tamamen ekonomi icin yapilmis ama fiyat 121000 nerde kaldi ekonomi simdi. 100000 e temiz ikinci el benzinli al kalan parayla 1000 depo benzin al

1000 depo benzin ne yapar ??

venezuelladamı yaşıyoruz.
  • Oyea dızel otm a200 121 bın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

quote:

Orijinalden alıntı: ncap

cla 1.5 dizel otm oluyorda a180 neden 1.5 dizel otm olmuyor demeden edemedim

O da gelicek büyük ihtimal

Gelmiş bile
     Mercedes CLA 1,5lt Dizel Motor Satılmaya Başladı

• quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

quote:

quote:

Gelmiş bile

İyi o zaman.

Yalnız fiyat çok kötü.

• Türkiye şartlarında ne yazikki ucuz araba kalmadi Micra 55bine satılıyor Premiumlar bence su andaki piyasaya gore hic pahalı degil,

Konu
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=84296247&p=1#84296247

Teknik resim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoLY.oNE -- 6 Ocak 2014; 22:53:33 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: deeplord

quote:

Hakikaten böyle mi yoksa geliştirilmiş motor mu?

Hemen yurtdışı sitelerini tavaf edip geri dönücem.

Eğer böyleyse.Göz göre göre 2000 CC üstü ÖTV ödüyor gibi bir şey ler olacak mı ne anlamadım.

bi ihtimal 1.5 dci energy

eğer energy ise dacia kullanmıyor demektir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Abstraction

quote:

quote:

Gelmiş bile

İyi o zaman.

Yalnız fiyat çok kötü.

Evet maalesef. Urban donanımı yerine S60 D2 Advance PS çok daha mantıklı bir tercih bence fiyat farkı sadece 1500 lira. Ama yine de çok talep olacaktır düşüncesindeyim.

• quote:

ışıklarda yanyanayken ikisinden verilen aragazının sesi aynı olacak ne güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: lexus

quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

Motor tamamen ekonomi icin yapilmis ama fiyat 121000 nerde kaldi ekonomi simdi. 100000 e temiz ikinci el benzinli al kalan parayla 1000 depo benzin al

1000 depo benzin ne yapar ??

venezuelladamı yaşıyoruz.

fazla sıfır yazmısım :)
  • jehan J kullanıcısına yanıt
    hahahahaaa
  • 121 Bin'den değil 80 Bin'den başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLY.oNE

quote:

Orijinalden alıntı: algebraic

Hangi kriterde 121 bin liranın hakkını veriyor siz onu yazın, bi ona bakalım.

Neredeyse premium D Segmenti parasına C Segmenti araç satılıyor.Neredeyse demeyim 120 bin liraya binilebilecek donanımda 3.16i mevcut.

CLA'nın yol tutuşu mu daha iyi, performansı mı, kalitesi mi, konforu mu, iç hacmi mi?

Bu otomobil albenili bir tasarım dışında neye sahip de karşıt görüşte bulunan herkese karşı cephe aldırıyor?

Bu arabanın Almanya'da baz donanımı 31bineuro buna gore konuşalım bizdeki %45 ile beraber ki donanım olarak Türkiye'deki versiyonu Almanya'daki bosundan cok daha dolu fiyat uçuk degil Euro bu sviyedeyken.

Evet yol tutusu cok iyi kotu diyen bir kaynak bile gösteremezsin.
    Evet performansı cok cok iyi muadillerine gore hatta kendinden 14hp fazla olan 316i yi tokatliyor cla180 122hp lik olan versiyonu verilere açıp bakabilirsin.
    156hp lik bir yaklaşık 1.5 tonluk araç icin adamlar 230km son hız vadediyorlar cunku sürtünme katsayısı seri üretim araçlar arasındakiler arasında en iyisi.daha ne istersin ?

Az yakıyor sanzimani çift kavramalı ve cok başarılı .

Tasarımına gelirsek 100bin liralık araç gibi durmuyor çerçevesiz camlariyla coupe formuyla mükemmel tasarımiyla yeni bir segment oluşturdu mercedes o yuzden mi bmw audi tutuştular hemen rakip çıkarmak icin hazırlıklara koyuldular sence

Ic mekanına gelirsek tasarımını beğenmiyor olabilirsiniz ama internette gördüğünüz bir kac video ile kalitesiz damgasını yapistirqmazsiniz .cunku mercedes kalitesinde bir araç bu standartları o kalitesini beğenmeyen neyine gore beğenmiyor acaba.
    Konfora gelicek olursak konfor konusunda bir C yada 3 etmez ama onlar gibi degil farklı duran bir araç.
    Hacim demissin 3 le. C Dede hacme dair birsey yok zaten hacim isteyen adam gidipte CLA almaz,hacim istiyorsan cok ucuza baska araçlar da bulursun hacimle fiyat iliskisi kurmak cok dogru degil.

5 para etmez bir araba için kendini neden bu kadar hırpalıyorsun anlayamıyorum, üstelik eurodan fiyat farkının az olduğu tespitine hayran kaldım

• bende bu arabayı çok beğenenlerdenim ancak bu araba a serisinin sedanı. Bunu alana kadar bmw 3 alırsın yeni kasa. Bu araç gerçekten çok güzel ancak ben bidahaki aracımı bmw 3 almayı düşünüyorum bunu önerenlerde oluyor ama ben bu paraları vermişken gidip a serisinin sedanını C sınıfı bir aracı almayı mantıklı bulmuyorum sizce haksız mıyım?
  • "3,9lt/100km ortalama tüketim"
    beyler ben bu kısıma inanamıyorum bir yanlışlık olmasın ?
  • ulan bende arkadan gelen her mercedese yol veriyordum bundan sonra bi bakarım yol vermeden önce. 109 beygirlik mercedes mi olur la!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.