Şimdi Ara

Masaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
9.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

27" güzel bir monitör gider bu sisteme :)

Alıntıları Göster
    29" aldım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Asus gl702

• an agony A kullanıcısına yanıt
    4 tane hat aktif loas balance olarak çalışıyor.

• beyler cv'lerinizi ankara pavyonlarına gönderin. inanılmaz potansiyel gördüm.

bu da benim masaüstüm; masaüstü görsel şölen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palamut987 -- 23 Aralık 2018; 21:55:1 >

• SHADOW kullanıcısına yanıt
    hocam lotto, kinetix ve nike'a göre kat kat fazlasıyla iyi şuana kadar ısınma problemi ile karşılaşmadım ama istersen birde adidası deneye biliriz.
  • Paylaşmak isterdim ama ama masayı toplamaya üşendim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Binlerce TL, onlarca güzel sistem, ışıklar masalar, ekipmanlar ... Şu monitörlere bak hele

Kurabiye masalarına yaraşır seviyede 20 - 22 - 24 inc orta alt seviye cihazlar.

Günümüz çözünürlük düzeyinde 30" altı gerek atmosfere girme, gerekse ekipmanın hakkını verme konusunda çok zavallı kalıyor.

13-15" laptoplardan söz dahi açmak istemiyorum. Nasıl atmosfere giriyorsunuz ki o ekranlarda ? Nasıl o evrenin oyunun bir parçası olunabilir ki 20" bir ekrandan.

Benim 44" hem TV hem PC için kullandığım ekranı dahi büyütesim var. 55" bir şey alsam mı diyorum.

Çok yavan kalıyor. Bir zamanlar ses konusu geri plandaydı (gerçi hala kısmen geri planda) o biraz iyileşti ama şu görüntü cihazlarının perspektifi pek gelişemedi.

Pc oyunculuğu ekran kartı+işlemci çerçevesinden kurtulamadıkça böyle kalacak sanırım. Kasada var 1080-ti, oyunun sanat yönetmeni uğraşmış 3 yıl, o güzelim görüntüyü alıyor 6+2 bit frc'li tırt bir 22" tn panelden. Mantık sıkıntılı. Sonra sabah akşam fps-rakam kavgaları.

• quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Bunlarda benimkiler.

Masaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz

Hocam tam da böyle bir masa arıyordum nereden aldınız acaba? Dekorister ve birçok siteye baktım böyle sade ve tek çekmeceli çift monitör imkanı olan sizinki gibi geniş bir masa bulamadım. Yazıcı, subwoofer ve kasa var işte. Bunları yere koyarım sanırım yine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Benim yaşam alanım da burası :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Binlerce TL, onlarca güzel sistem, ışıklar masalar, ekipmanlar ... Şu monitörlere bak hele

Kurabiye masalarına yaraşır seviyede 20 - 22 - 24 inc orta alt seviye cihazlar.

Günümüz çözünürlük düzeyinde 30" altı gerek atmosfere girme, gerekse ekipmanın hakkını verme konusunda çok zavallı kalıyor.

13-15" laptoplardan söz dahi açmak istemiyorum. Nasıl atmosfere giriyorsunuz ki o ekranlarda ? Nasıl o evrenin oyunun bir parçası olunabilir ki 20" bir ekrandan.

Benim 44" hem TV hem PC için kullandığım ekranı dahi büyütesim var. 55" bir şey alsam mı diyorum.

Çok yavan kalıyor. Bir zamanlar ses konusu geri plandaydı (gerçi hala kısmen geri planda) o biraz iyileşti ama şu görüntü cihazlarının perspektifi pek gelişemedi.

Pc oyunculuğu ekran kartı+işlemci çerçevesinden kurtulamadıkça böyle kalacak sanırım. Kasada var 1080-ti, oyunun sanat yönetmeni uğraşmış 3 yıl, o güzelim görüntüyü alıyor 6+2 bit frc'li tırt bir 22" tn panelden. Mantık sıkıntılı. Sonra sabah akşam fps-rakam kavgaları.
    Öyle bir anlatmışsınız ki sanki dediğiniz rakamlar bedava ama biz seçmiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Choqo

monitör küçük mü sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Bu mesaj silindi.
    Kaç kişi oyun oynuyor ki acaba? Şahsen en son ortaokul öğrencisiyken oyun oynamıştım, Otuz yaşına kadar da oynamadım, daha verimli kullanmak gerek zamanı, iş için 13” ekran bile yeterli geliyor ki 13” ekran bana günlük ortalama 400 TL kazandırıyor. Küçümsemeyin bence, önemli olan nasıl kullandığınızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 24 Aralık 2018; 7:51:2 >

Buda benden gelsin

• Arkadaki isik normalde o kadar parlak degil

• Toplam maliyet 3 bin TL nin altında.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.