Şimdi Ara

Masaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
9.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Masaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz

Not:Razer mamba mouse harici razer ürünlerinden memnun değilim.Zamaninda arkadaş gazıyla aldik yoksa corsair set alacaktik ama maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Penanggalan

Hitap şeklinizi görünce vay be dedim
    Birbirimize saygı duymalıyız. Birbirimizle iyi geçinmeliyiz :) teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YOURMOVE -- 23 Aralık 2018; 15:30:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroNos

Twitch yapacak kadar kendimi düşürmem hocam.

Modem fetişin mi var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Masaüstülerimizi [Ss] Olarak PaylaşıyoruzMasaüstülerimizi [Ss] Olarak PaylaşıyoruzMasaüstülerimizi [Ss] Olarak PaylaşıyoruzMasaüstülerimizi [Ss] Olarak PaylaşıyoruzMasaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

İş münasebetiyle taşınabilir olması avantaj, ve farklı işletim sistemleri yüklü. Aynı anda hepsi de aktif kullanılıyor. Linux, MacOs ve Windows, uygulama geliştirme, Grafik tasarım ve multimedya ihtiyaçlarına yetişmeye çalışıyorlar.

Ne mutlu ki SSD teknolojisi gelişti ve ucuzladı, bu sayede tüm bilgisayarların performansları bibirine yakın derecede arttı bu da çoklu platform kullanmayı kolaylaştırıyor.

Dört bilgisayar için tek klavye fare kullanıyorum.

Windows bilgisayarlar arasında Stardock Multiplicty, Windows ve MacOs arasında sharemouse. Şiddetle öneririm.

Ayrıca tüm sesleri tek bilgisayarda toplaması da yani Audio Stream avantajı da var.

Alıntıları Göster
    size toplam maliyeti ne oldu o düzenin?

galiba bazilari pek yeni pc ler degil tabi ssd ile kullanilabilir duzeye geliyorlar genelde

• quote:

Orijinalden alıntı: SHADOW

galiba bazilari pek yeni pc ler degil tabi ssd ile kullanilabilir duzeye geliyorlar genelde

MacBook pro Ssd ile birlikte ücretsiz aldım Almanya'dan :) (Sıcak fırsat olarak yakaladığım Samsung Note 12.2 tabletin üstüne para alıp takas edince bedavaya gelmiş oldu)

Dell Latitude i5 ve 8GB Ram + Ssd ile birlikte 120 Euro yine Almanya'dan.

Asus 7. Nesil i5 3500 TL civarı SSD ile birlikte piyasada ama 1500 TL'ye aldım.

Lenovo SSD dahil 300 TL sadece Linux kullanmak için fazlasıyla ideal.

Klavye Microsoft 5000 serisi 40 TL sıfır şekilde aldım bir DH sıcak fırsatçısı olarak piyasada en son 524 TL'ydi.

Logitech Z213 2+1 Ses sistemini 30 TL'ye aldım sıfır olarak Teknosa'dan yine iyi bir sıcak fırsatçı olarak :) (Piyasa fiyatı 220 TL)

İpad 2018 sıfır şekilde 1000 TL'ye aldım piyasada 2000 TL

iPod Touch 6 yine sıfır şekilde 350 TL'ye aldım piyasda 1500 TL

Kısaca sistem 3700 TL'ye mal oldu benim harcamamla.... ama piyasa değeri 11344 TL aşağı yukarı.

NOT: Dört yıl önce Teknosa sıcak fırsat akımını başlatmıştım forumda belki hatırlayan çıkar :) Bunlar da konulardan birkaçının linkleri

Lütfen kullandığınız cihaza göre giriş yapınız, kotalılar girmesin linklere :)

https://forum.donanimhaber.com/yuksek-indirim-yuksek-kalite-guncel-90-99-taktikler--85950661
    https://forum.donanimhaber.com/logitech-h230-20tl-60tl-indirim--85558576
    https://forum.donanimhaber.com/(X(1)S(yignhpwmcsqy5jljcxulhtpy))/logitech-canta-m235-mouse-70-1tl-apple-standi-280-20-tl-98-5-indirimler--99417552

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 23 Aralık 2018; 16:17:59 >

• Benim masaüstü: boş.☹️

• _Warknife_ _ kullanıcısına yanıt
    Öyle tabi dostum. şuan ki monitörler yaramaz ledmiş lcdmiş yaramaz bunlar.İstersen monitörümü sana 10T'ye kargo senden satabilirim.
  • Asus gl702 kullanıcısına yanıt
    Evet 8750H stream da hic denemedim onu birak 5 aydir internete bile bağlanmadi garibim :D modeli msi GF62 8rd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SS ekran görüntüsüdür, SCREEN SHOT. Doğrusu, "masaüstülerimizin fotoğrafını atıyoruz".

• quote:

quote:

MacBook pro Ssd ile birlikte ücretsiz aldım Almanya'dan :) (Sıcak fırsat olarak yakaladığım Samsung Note 12.2 tabletin üstüne para alıp takas edince bedavaya gelmiş oldu)

Dell Latitude i5 ve 8GB Ram + Ssd ile birlikte 120 Euro yine Almanya'dan.

Asus 7. Nesil i5 3500 TL civarı SSD ile birlikte piyasada ama 1500 TL'ye aldım.

Lenovo SSD dahil 300 TL sadece Linux kullanmak için fazlasıyla ideal.

Klavye Microsoft 5000 serisi 40 TL sıfır şekilde aldım bir DH sıcak fırsatçısı olarak piyasada en son 524 TL'ydi.

Logitech Z213 2+1 Ses sistemini 30 TL'ye aldım sıfır olarak Teknosa'dan yine iyi bir sıcak fırsatçı olarak :) (Piyasa fiyatı 220 TL)

İpad 2018 sıfır şekilde 1000 TL'ye aldım piyasada 2000 TL

iPod Touch 6 yine sıfır şekilde 350 TL'ye aldım piyasda 1500 TL

Kısaca sistem 3700 TL'ye mal oldu benim harcamamla.... ama piyasa değeri 11344 TL aşağı yukarı.

NOT: Dört yıl önce Teknosa sıcak fırsat akımını başlatmıştım forumda belki hatırlayan çıkar :) Bunlar da konulardan birkaçının linkleri

Lütfen kullandığınız cihaza göre giriş yapınız, kotalılar girmesin linklere :)

https://forum.donanimhaber.com/yuksek-indirim-yuksek-kalite-guncel-90-99-taktikler--85950661
    https://forum.donanimhaber.com/logitech-h230-20tl-60tl-indirim--85558576
    https://forum.donanimhaber.com/(X(1)S(yignhpwmcsqy5jljcxulhtpy))/logitech-canta-m235-mouse-70-1tl-apple-standi-280-20-tl-98-5-indirimler--99417552

Alıntıları Göster
    lenovo hangisi ,en alttaki mi fotoda

valla 300 liraya varsa bi tane de bana bul aynisindan benim de linux makineye ihtiyacim var

• quote:

valla 300 liraya varsa bi tane de bana bul aynisindan benim de linux makineye ihtiyacim var

Evet en alttaki Lenovo B570e, piyasada HDD çilesinden ucuza PC satan çok, SSD mucizesini keşfetmemiş bilinçsiz kullanıcı çok fazla. O nedenle ağırlaşmış Laptop'ları hesaplı bir şekilde bulup alıp SSD takıp canavara dönüştürmek mümkün.

Zaten oldukça hafif olan Linux sistemi SSD ile ışık hızında çalışıyor, üstündeki Ram isterse 2GB, Ekran kartı Onboard olsun fark etmiyor. :)

Bulunca bildirim gönderirim ama siz de rahatlıkla bulabilirsiniz araştırınca.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxcix96

Biraz eski ama tehlikeli bir makinam
    hocam kasa iyiymis, isinma sorunu oluyor mu bunlarda?

Ben nike ve kinetix kullaniyorum bazen isinmadan dolayi pc kapaniyo

• quote:

quote:

Evet en alttaki Lenovo B570e, piyasada HDD çilesinden ucuza PC satan çok, SSD mucizesini keşfetmemiş bilinçsiz kullanıcı çok fazla. O nedenle ağırlaşmış Laptop'ları hesaplı bir şekilde bulup alıp SSD takıp canavara dönüştürmek mümkün.

Zaten oldukça hafif olan Linux sistemi SSD ile ışık hızında çalışıyor, üstündeki Ram isterse 2GB, Ekran kartı Onboard olsun fark etmiyor. :)

Bulunca bildirim gönderirim ama siz de rahatlıkla bulabilirsiniz araştırınca.

Alıntıları Göster
    zaten bulamazsam dual boot ile win + linux yapicam

simdilik sanal makinede ubuntu var da boyle olmuyo

• Yanlışınız var Ss hem ekran görüntüsü hem fotoğraf hemde ses anlamına gelir en azından dh için.

• İyimiş hocam işlemci çok önemli bazı oyunlarda ekran kartın yetse bile işlemci darboğaz yapabiliyor.

• Masaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz Masaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz Masaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yeni monitör aldım ama yeni fotoğraf çekmedim bunu atim bari bende

Masaüstülerimizi [Ss] Olarak Paylaşıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Emperor Karl Franz

Yeni monitör aldım ama yeni fotoğraf çekmedim bunu atim bari bende

27" güzel bir monitör gider bu sisteme :)

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    27" monitörle oyun oynanmaz ama hem 1080p de çok kalitesiz olur görüntüsü 1440p olanlarda hem pahalı hemde yüksek sistem gereksinimi ister.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.