Yüzbaşı
15 Eylül 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
16 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri

merhaba arkadaşlar ürün şu, https://www.google.com/search?q=Philips+HC7460&oq=Philips+HC7460&aqs=chrome..69i57j0l2j0i22i30l2j69i60l3.656j0j4&sourceid=chrome&ie=UTF-8

haftalardır amazon almanya'da indirimdeydi. tr'ye 500 lira civarına geliyordu. tam alabileceğim sırada ürünün tükendiğini gördüm. amerika amazonda yok, ingiltere ve fransada pahalı.

sizden ricam bana, şu siteden bu siteden arat türkiye'ye gönderim yapıyor diye. bildiğiniz siteleri yazar mısınız?

merhaba, cep telefonu için uyumlu olan yani mikrofon ve ses açıp kısma özelliklerini taşıyan, ucuz ama kaliteli bir kulaklık arıyorum. var mı?

önceliklerim, bass denilen şeyden nefret ediyorum. vivaldi chopin dinleyeceğim. temiz ses vermesi gerek.

10 euro gibi komik bir fiyata satılıp temiz ses veren kulaklık arama gafletimi bağışlayın ama param yok diye sanatsız estetiksiz kalmak istemiyorum.tiksiz kalmak istemiyorum.

Merhaba, bilgisayarımın donanım özelliklerini Speccy ile tarattığımda, kullandığım rami şu şekilde gösteriyor;
8,00GB Single-Channel Unknown @ 1197MHz (17-17-17-39)

Oysa ki benim kullandığım ram şu;
Kingston HyperX 8GB DDR4 3000MHz Ram HX430C15PB3/8

gecikme süresi de farklı, CL15 yazıyor teknik bilgisinde ama benim sistemdeki gecikme değeri, (17-17-17-39)
ramin distribitör ürünü olduğuna eminim. bizzat Denge'den satın almıştım.
bios ayarında mı sorun var? Yardımcı olur musunuz?
bu konularda bilgisi olan arkadaşalardan yardım bekliyorum.
günde ortalama 50 sayfa çıktı olmam gerekiyor. elimdeki on yıllık yazıcı bozuldu ama hangi yazıcıyı seçeceğim hakkında kararsızım. kuzenim bir kaç hafta önce elektronik market çalışanının kandırmasıyla, kağıt üstünde çok kaliteli görünen bir "hp" yazıcı aldı. günde yüz kadar çıktı alması gerekiyor ve her seferinde lanet ediyor hp'ye.
bu durum korkuttu beni çünkü çok param yok. alır da memnun kalmazsam zor olur bu durum benim için.

sizden ricam max 600-750 lira limitle alabileceğim en iyi yazıcıyı önermeniz. yardımlarınızı bekliyorum.
merhaba, klavyeden kullanmadığım bir tuşa görev atamam gerek. işyerinde skype yasak ama kullanmam gerekiyor. bana yardımcı olur musunuz, misal numpad altındaki noktaya bu görevi atayayım, basınca skype komple kapansın. kendim 5 sene uğraşsam yapamam.
Var mı Elinde Olan?
hangi psu markasını tercih ederdiniz?
şimdilik apu sistem ile idare edeyim. bir kaç ay sonra ekran kartı alayım diyorum. sizce çift kanal 2x8gb 3000mhz ram alsam pubg rahat oynatır mı bu sistem? yani 40 60 fps alsam yeterli. bu sistemi kullanan veya inceleyen var mı aranızda. 2400g içindeki vega 11 gpu ram mhz'si ile beslenince 1050 ti ile benzer performans gösterir diye yazıyor incelemelerde.
Tavsiyelerinizi istiyorum. şunu ekle şunu çıkar, şu parçayı kullan diye, tüm önerilerinze ihtiyacım var.
limit 70 bin lira. fiyatlar piyasa fiyatları. bu parçaları toptancılara gönderip fiyat alacağım. 1 2 tane daha üzerine eklenir sanıyorum toptancı fiyatlarıyla. klavye fare kulaklık değişebilir. illa o yazan modelleri almayacağım.
merhaba, çeşitli media oynatıcılarda altyazı senkron ayar kısayolları var. herhangi birini kullanırken altyazıyı 1 saniye geri aldım ve mutlu mesut filmi izliyorum diyelim, filmin devamında, misal yarım saat sonra, bu sefer 0.5 saniye ileri almam gerekti. pc başında bu bir kaç müdahele ile sorunsuz filmi izledim, diyelim.
aylar sonra o filmi açtığımda yaptığım ayar kalıyor mu? düzenleme altyazı üzerinde kalıcı bir düzenleme mi oluyor? filmi hdd'ye atıp tv'den izlemek istersem, altyazı ayarı başa mı sarıyor?
hayat neden böyle zor ve bu kadar güzel?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Oyun Platformu
PS4
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 839
İkinci El Bölümü Mesajları: 58
Konularının görüntülenme sayısı: 77.450 (Bu ay: 1.053)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 234 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.