Şimdi Ara

Makyajlı Toyota Coralla D4D M/M

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Corolla forumuna da sordum, belki oraya bakmayanlar vardır birde burada sorayım.
    Corolla 1.4 D-4D Comfort Extra M/M almaya karar verdik fakat anlamadığım birşey var, bu aracın makyajsız hali 45,600 den satılırken yenisi 49,450 den satılıyor. Bu farkın mantıklı bir sebebi var mıdır, yoksa ilk partide millete giydiriyorlar mı?
    Satış yetkilisi araçta esp var dedi makyajsız comfortlarda esp var mıydı yok muydu bilen var mı?

Teşekkürler.

• Eskilerde ESP, VSC diye geçiyordu opsiyonel olarak vardı sanırım yenilerinde de durum aynı. Genelde makyajla birlikte araçtaki ufak tefek sorunlarda giderilir. Ve makyajlı kasa daha üst modelmiş gibi olduğundan farklı fiyata satarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosbaga_tosbaga

arkadaşlar selam,

Corolla forumuna da sordum, belki oraya bakmayanlar vardır birde burada sorayım.
    Corolla 1.4 D-4D Comfort Extra M/M almaya karar verdik fakat anlamadığım birşey var, bu aracın makyajsız hali 45,600 den satılırken yenisi 49,450 den satılıyor. Bu farkın mantıklı bir sebebi var mıdır, yoksa ilk partide millete giydiriyorlar mı?
    Satış yetkilisi araçta esp var dedi makyajsız comfortlarda esp var mıydı yok muydu bilen var mı?

Teşekkürler.

VSC eskide yok makyajlıda var ayrıca VSC ye ek olarak TRC anti patinaj sistemi var
    Katlanabilir yan aynalar eskide yok makyajlıda var
    yan analarda sinyal eskide yok makyajlıda var
    bluetooth eskide yok makyajlıda var
    far yıkama eskide yok makyajlıda var
    USB bağlantısı eskide yok makyajlıda var
    dijital klima eskide yok makyajlıda var
    kumandadan bagaj açma eskide yok makyajlıda var
    dizelde bej iç döşeme eskide yok makyajlıda var

benim bildiklerim bunlar!!!

bence bukadar fiyat farkı u özelliklere normal!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 17 Ağustos 2010; 12:32:37 >

• Multimode şanzımandan şikayetçi olanlar var.Geri kaçırma sorunu varmış yokuşlarda.M/M olmayanı tavsiye ederim.Bu arada Toyotalar'daki ESP,VSC olarak geçiyor sanırım
  • corollaya o kadar para verilmez resmen kazık fiyatlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

corollaya o kadar para verilmez resmen kazık fiyatlar

Tabi o da bir tercih, bende olsam şu an kampanyada olan avensis alırdım üstelik daha ucuza 47bin TL...
  • geriye kaçırma çok problem değil bizim için, dizel ekonomik, otomatik ve sorunsuz bir araç arıyoruz. garantisi de 5 yıla uzayabiliryormuş ek ücret ile o nedenle tercih şimdilik toyota.

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

Multimode şanzımandan şikayetçi olanlar var.Geri kaçırma sorunu varmış yokuşlarda.M/M olmayanı tavsiye ederim.Bu arada Toyotalar'daki ESP,VSC olarak geçiyor sanırım
  • para konusunda kesinlikle katılıyorum. 49500 tl lik bir araç kesinlikle değil, o nedenle bu makyaj işi soğuyunca ucuzlar mı diye düşünüyorum.
    dizel ve otomatik arayınca tercih çok fazla yok malesef.

quote:

Orijinalden alıntı: Performance.

corollaya o kadar para verilmez resmen kazık fiyatlar
  • quote:

geriye kaçırma çok problem değil bizim için, dizel ekonomik, otomatik ve sorunsuz bir araç arıyoruz. garantisi de 5 yıla uzayabiliryormuş ek ücret ile o nedenle tercih şimdilik toyota.

quote:

Orijinalden alıntı: Ali Dogukan

Multimode şanzımandan şikayetçi olanlar var.Geri kaçırma sorunu varmış yokuşlarda.M/M olmayanı tavsiye ederim.Bu arada Toyotalar'daki ESP,VSC olarak geçiyor sanırım

Dizel manuelini kullanıyorum güncel kasadan bir önceki kasasını.Memnunum tavsiye ederim.2. elde en az zarar ettirecek araçlardan biridir.
  • Ya bu insanlar zengin mi, fakir mi anlamıyorum.C sınıfı normal bi araca 50 bin tl verecek kadar zenginler ama aynı zamanda, 2-3 kuruş için 1.4 dizele biniyorlar.Nolur yanlış anlamayın hani benim arabada 1.2 tüplü ona bakarsanızda ne bileyim 50 bin lirada az para değil.

Belki diyeceksiniz para zor kazanılıyor vs hakkınızdır ama benimde aklım bunu almıyor.C sınıfı arabaya 50 bin lira bağlayıp ekonomimi düşünülür Allah aşkına.Zaten performansta rezalet 0-100 nerdeyse 15 sn.Şanzıman desen felaket çoğu kişi şikayetçi.Adam utanmadan benzinli modelinden 7000 lira pahalıya satıyor.O eski teknoloji 4 ileri otomatiği alırım daha iyi.En azından daha dayanıklı.Nerdeyse 2011 e geldik adamlar esp li araç getirdik diye hava yapıyorlar birde.

Herkesin parasını dilediği gibi harcar ona bi şey diyememde o kadar parayı bu arabaya vermem doğrusu.Gider 3008 falan alırım daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: webcin

quote:

arkadaşlar selam,

Teşekkürler.

VSC eskide yok makyajlıda var ayrıca VSC ye ek olarak TRC anti patinaj sistemi var

Abimde 2008 model dizel mm elegant (makjaysız kasanın en donanımlı modeli) var, yukarıda saydıklarınızdan vsc (esp) ve dijital klima araçta mevcut, ama diğerleri yok.

• makyajsız comfort ta esp ( vsc ) yok makyajlı kasada var comfort extra diye satılıyor birde webcin in yazdığı özellikler var

genellikle alan ve kullananlar memnundur ama forum ahalisinin toyota deyince tüyleri diken diken olur
  • Marka iyi,ama o felaket arka tasarım yüzünden beş kuruş vermem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sg83

quote:

quote:

arkadaşlar selam,

Teşekkürler.

Abimde 2008 model dizel mm elegant (makjaysız kasanın en donanımlı modeli) var, yukarıda saydıklarınızdan vsc (esp) ve dijital klima araçta mevcut, ama diğerleri yok.

Comfort Extra ya göre yazdım ben, zaten makyajsız kasada benzinli elegantlarda yukarıdakiler var ek olarak anahtarsız giriş&çalıştırma sistemi de var...

Fiyat konusu tabi zevk ve tercih meselesi, günümüzde insanlar yol bilgisayarı bile olmayan b sınıfı VW poloya bile 37 bin TL verebiliyorlarsa bu özelliklerdeki corolla hayda hayda 49bin TL eder....

Ama yinede daha önce dediğim gibi 49 bin az para değil, bu fiyata hatta 47 bine avensis alınabiliyor şu anda...
    Acak arkadaşın otomatik ve dizel istemesi seçenekleri daraltıyor... Bu durumda bu fiyata corolla iyi bir seçenek, sorunsuz, güvenli, konforlu bir araç...

Bu arada sayın tosbaga_tosbaga aracın garantisini sanıyorum 500TL gibi farkla 5 yıl, 600 TL gibi bir farkla 6 yıla kadar uzatabiliyorsunuz!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webcin -- 17 Ağustos 2010; 13:49:04 >

• Corolla da premöğüm olmuş galiba fiyata bak 50 bin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Corolla da premöğüm olmuş galiba fiyata bak 50 bin.

Arz talep meselesi.50 bine satabiliyor ki 50 bin yazmış
  • quote:

Yok canım premöğüm VW polo dururken corollanın ne haddine premöğüm!!!
  • hocam c segmenti benim kafada hep 40000 tl idi, ama haftasonu biraz gezdim de piyasadan baya uzak kalmışım. Golf manuel 1.6 dizel i yanılmıorsam 52000 den başlatıyorlar. şu makyaj gazının geçmesini bekleyelim bakalım belki insafa gelir toyota

quote:

quote:

• quote:

hocam c segmenti benim kafada hep 40000 tl idi, ama haftasonu biraz gezdim de piyasadan baya uzak kalmışım. Golf manuel 1.6 dizel i yanılmıorsam 52000 den başlatıyorlar. şu makyaj gazının geçmesini bekleyelim bakalım belki insafa gelir toyota

quote:

quote:

toyota da 2000 tl civarında indirim yapıyorlar sıkı pazarlık edersen her bayi 2 bin hatta 2500 aşağı iniyor

astra nın 40 binden başladığı golfun 50 civarında gezdiği piyasada bundan sonra zannetmiyorum ki indirim gelsin keşke gelse ama adam akıllı bir c sınıf için 40 bin alt limit oldu

• Çooook pahalı yav. 1.4 dizel arabaya 50.000 TL.
    43-44 bine 1,6 120 hplik dualogic Fiat Bravo alırdım. Motor ve şanzıman olarak kesinlikle daha iyi bir araba. 400 lt bagaj var. tasarım konusunu açmıyorum bile.

ben yeni kasa dizel corolla kullandım. kesinlikle vermezdim 50 bin lira.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.