Şimdi Ara

Logitech Vx Nano Laser Oem Mouse 50.13 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
20.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Logitech'de ciddi fiyat düşüşleri var. Sebebi nedir acaba? yeni seriler filan mı geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

Bu ürün için fiyat süper!

Logitech'de ciddi fiyat düşüşleri var. Sebebi nedir acaba? yeni seriler filan mı geliyor?

geldi zaten... vx nano kaç senenin ürünü...
  • 1 yılı geçtı çıkalı
  • Ben Ekim 2007'de almıştım
  • İlk çıktığında HB yanlış fiyat girmişti almıştık Temmuzda gg den 89 a satmıştım.Bu fırsat iyi oldu.23 tl çek ile kargo dahil 32 tl ye geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ElectroTech

Ben Ekim 2007'de almıştım

:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aries_

İlk çıktığında HB yanlış fiyat girmişti almıştık Temmuzda gg den 89 a satmıştım.Bu fırsat iyi oldu.23 tl çek ile kargo dahil 32 tl ye geldi

Bu çek olayını anlamadım adamlar bıze 18 tl cek anca verıyo daha onun ustunu gormedım
  • Uzun süredir bu mouse'u kullanıyorum. Garanti kapsamında 3 kere değişti. Genelde nano alıcıda sorun oluyordu.

Ancak yine de son derece memnunum. Bu fiyata bence kaçırılmaz. Bir süre önce V550 kampanyası varken 4-5 tane alıp tüm ihtiyacı gidermiştim. Şimdi ihtiyaç yok, olsa düşünmeden alırdım.
  • quote:

İlk çıktığında HB yanlış fiyat girmişti almıştık Temmuzda gg den 89 a satmıştım.Bu fırsat iyi oldu.23 tl çek ile kargo dahil 32 tl ye geldi

Aynen, 39'a almıştık ve 72 gün teslimat için beklemiştik kaç yıl oldu hatırlamıyorum fakat hala kusursuz şekilde kullanıyorum verdiğim para son kuruşuna kadar helal olsun. Bi bakayım çek çuk bişeyler varsa bir tane daha yedek alırım..
  • benim de linksys odemden geen 11 tl ve daha önceki alışverişimden kalan 9 tl varmış, 20 tl indirimle 30 tl ye bunu almak mantıklı olur sanırım ?

şiddetle önerir misiniz :)

yoksa 20 tl yi değerlendirmek için 140-20 tl ye WD TV mi alsam diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 14 Eylül 2010; 21:27:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup_unsal

quote:

Bu çek olayını anlamadım adamlar bıze 18 tl cek anca verıyo daha onun ustunu gormedım

Geçenki Linkys modemin yanında verilen smart adsl paketine iyi puan vermişler :) 2 tane almıştım 1362000 gibi bir puan vermiş benim puanlarla 1500000 u aşmış bugün çeke çevirmiştim tam da

• Sinirlerim bozuldu, V550'yi satarım. Bunu alıyorum :) Netbook için en ideali bu.
  • ya şidmi ben de sipariş vericem de, bazen cod cs tarzı oyunlar oynarım diye düşünüyorum. onlarda duvara fırlatma isteği uyandırmaz dimi

quote:

Geçenki Linkys modemin yanında verilen smart adsl paketine iyi puan vermişler :) 2 tane almıştım 1362000 gibi bir puan vermiş benim puanlarla 1500000 u aşmış bugün çeke çevirmiştim tam da

2 sini de ayrı ayrı aldın sanırm ? ben 3 tane aldım 1 pket geldi dolayısıyla az puan almışım :) böyle olacağını bilsem 20 30 tane alırdım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 14 Eylül 2010; 21:27:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ya şidmi ben de sipariş vericem de, bazen cod cs tarzı oyunlar oynarım diye düşünüyorum. onlarda duvara fırlatma isteği uyandırmaz dimi

quote:

2 sini de ayrı ayrı aldın sanırm ? ben 3 tane aldım 1 pket geldi dolayısıyla az puan almışım :) böyle olacağını bilsem 20 30 tane alırdım valla

1 tane sepete attım.Sonra fiyatı çok uygun geldi 1 tane daha attım 2 tane paket eklenmiş otomatik olarak.Sepetten güncellesem demekki puanı az alıyormuşum

3 ünü de ayrı ayrı atsan 2000000 puanı aşardın .30.5 tl çek oluşturabilirdin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aries_ -- 15 Eylül 2010; 12:57:17 >

• Kesinlikle kaçırmayın 2 tane var bnde birini ikinci el 70 lira, diğerini electro world açılışından 50 liraya aldım.Tuşlarını yazılımıyla kendime göre ayarladım ses açıp kısıyorum , bi butonunu mute yaptım , sağ sola da web sayfalarında ileri geri kullanıyorum çok kullanışlı.Fazla bağımlılık yapar söyliyim işyerine alıp götürmek zorunda kalabilirsiniz diğer mouselarla uğraşmamak için.Fiyat çok iyi alanlar hayrını görsün.
  • vatandan sonra burdadamı piyasaya ucuzdan cıktı :D....iyi mousedir yanlız biraz dikkat edin optigi merkezde degil diger konuda bazıları alışamadıgını belirtmişti çünki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

vatandan sonra burdadamı piyasaya ucuzdan cıktı :D....iyi mousedir yanlız biraz dikkat edin optigi merkezde degil diger konuda bazıları alışamadıgını belirtmişti çünki...

Evet sol tarafta ve koltuk kenarında laptop başındayken alışmak bi kaç gün sürebiliyo
  • yaw bunu mu alsak, yoksa vatandaki m705' i mi?

fark yaratırmı bilmiyorum ama vatandaki kutulu, HB' deki OEM miş.
  • Bu fiyata bedava..
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.