Şimdi Ara

Logitech Vx Nano Laser Oem Mouse 50.13 lira

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
246
Cevap
0
Favori
19.635
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Logitech Vx Nano Laser Oem Mouse 50.13 lira
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    471 Mesaj
    Hani balamadim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 16 Mart 2013; 21:59:02 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: tcreis

Logitech turkiye ye ulassak ne soruyorlar urun ile ilgili. Faturalar kayip . ancak 6 ay kullanabilmistim. Konunun hortlamasi hayirli oldu bu arada
    Tesekkurler

Valla ben durumu anlattım.Sonra benden garanti belgesi ve fatura yı göndermemi istediler.Tarattım ve mail olarak attım.Ondan sonra Hollanda'dan çıkışlı Anywhere mx i gönderdiler.Hemde 2günde gelmişti.

@TiRaNTx

Aynen yukarıda anlattığım gibi.Ben Vatan'dan almıştım.İsterseniz benim garanti belgesini göndereyim.Herhalde her kutuda aynıdır.

Oneplus 5T & 3 Graphite | Bq Aquaris E4.5 Ubuntu Edition

• Yüzbaşı
    288 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: №7

quote:

Logitech turkiye ye ulassak ne soruyorlar urun ile ilgili. Faturalar kayip . ancak 6 ay kullanabilmistim. Konunun hortlamasi hayirli oldu bu arada
    Tesekkurler

Valla ben durumu anlattım.Sonra benden garanti belgesi ve fatura yı göndermemi istediler.Tarattım ve mail olarak attım.Ondan sonra Hollanda'dan çıkışlı Anywhere mx i gönderdiler.Hemde 2günde gelmişti.

@TiRaNTx

Aynen yukarıda anlattığım gibi.Ben Vatan'dan almıştım.İsterseniz benim garanti belgesini göndereyim.Herhalde her kutuda aynıdır.

şimdi eve gidiyorum çantamı bi karıştırayim bakalım. bulamazsam deneriz. teşekkürler.

|
    |

• Binbaşı
    1945 Mesaj
    bende var kullaniyorum. yedek olsun diye bende veririm. her kurusunu hak ediyor.

|
    |
    İntel İ7 4790 Asus STRİX GTX 1070 HAFX ADV. Corsair Pro CL 9 2133 2x4, Asus Z97 Maxsimus HERO, Benq XL2420Z, 240 gb Corsair SSD, 2 TB Baracuda, Cooler Master 212x, Steelseries RİVAL, Logitech G930, Kingston Hyperx Could 2, Steelseries GCK+...
  • Binbaşı
    1116 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: №7

quote:

Tesekkurler

@TiRaNTx

hocam garanti belgesini gönderirsen bende bir daha bakarım durumaiyi hatırlıyorum garanti belgesini falan ayırmıştım ama bundan yaklaşık 3 ay önce bir temizlik yaptım o ara kaybolmuş olabilir başımıza iş açtık anlıcan :)
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
SEO
üniversite
haberler
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.