Şimdi Ara

Logitech Vx Nano Laser Oem Mouse 50.13 lira (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
0
Favori
20.146
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende hb den ilk alanlardanım hala kullanıyorum tık yok hiç sorun yaşamadım pil süresi çok iyi gidiyor kesinlikle tavsiye ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

quote:

Orijinalden alıntı: TWiST_oF_FaCe

logitech teknik servis nasıl?

mouse bozulunca kullanıcı hatası diyorlarmı :)

Ben bir keresinde aynı mouse bozulduğu için yurtdışından Türkiye'ye teknik destek sağlayan bir numarayla görüşmüştüm. Mousenin resmini çekip, içindeki seri numaralarını falan belli edecek bir resim göndermemi istediler. Ardından çekiçle elimdeki bozuk mouseyi kırıp onun da resmini çekmemi ve göndermemi istediler. 4 gün sonra sıfır ürün tarafıma gönderildi. Hasta oldum bu hizmete :))

teşekkürler.

harbiden hasta olunacak bir hizmet..

• logitech servisi Türkiye için Fazla geliyor
    4 yıllık Z5500 sigotası yandı. TR den aldığım sigortalarda fazla dayanmıyordu. Servisi aradım nerden hangi sigorta alırsam
    sorun olmaz dedim (garanti bitti dediğim halde) Biz yolluyalım dediler. 4-5 gün içinde Yurtdışından gönderdiler (üçretsiz)
  • kargoya verilmiş maus, ama beni bi pişmanlık tuttu :D aldığım fiyata satsam mı napsam gelince
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: leon kennedy

Vatandan aldığım Vx nano hala gelmedi siparişi iptal edicem.. burdan alırım daha iyi ..

muhtemelen bu da gelmeyecek, hızlı gönderi yazmasına rağmen sipariş detayında tedarikçi firmadan bekleniyor yazıyo :)

Benimki kargoya sipariş verdiğim gün verildi. Umarım sizinkiler de yeni parti ürün beklemeden gönderilir.

ben kendi siparişim için yazmıştım :) ben hepsiburadadan aldım, sen vatandan aldın sanırım. ?

Hepsiburada.com'dan aldım. Yarın elimde.

• bu mouse u alıp divan, koltuk vb yerlerde kullanan var mı? memnun musunuz sonuctan?
  • bu hediye çeki herkese mi veriliyor yoksa alışverişten falan mı kazandınız ?

23 lira falan olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liberty Citizen

bu mouse u alıp divan, koltuk vb yerlerde kullanan var mı? memnun musunuz sonuctan?

benimki çalınmadan önce kullanıyordum her yerde oldukçada memnundum. şimdi başka bir marka mouse var çok zor oluyor.
    o yüzden alacam bundan bir tane
  • quote:

Ben bir keresinde aynı mouse bozulduğu için yurtdışından Türkiye'ye teknik destek sağlayan bir numarayla görüşmüştüm.
    Mousenin resmini çekip, içindeki seri numaralarını falan belli edecek bir resim göndermemi istediler.
    Ardından çekiçle elimdeki bozuk mouseyi kırıp onun da resmini çekmemi ve göndermemi istediler.
    4 gün sonra sıfır ürün tarafıma gönderildi. Hasta oldum bu hizmete :))

Bu dediğini ben de bu sene başlarında denemiştim,
    Bana gelen cevap TR servisine mürcaat ediniz.
    Emiştim ama cevap alamadım
    Servise yolladım hallettim
    aldığım yer tanıdık olunca servis işim kolay olmuştu.
    Tamir ediyorlar

quote:

Orijinalden alıntı: Liberty Citizen

bu mouse u alıp divan, koltuk vb yerlerde kullanan var mı? memnun musunuz sonuctan?

Notebook TV ye bağlatıp çekyata geçiyorum
    Ordan kullanıyorum yani biraz düz zemin istiyor ama kullanabiliyorsun zor değil
    Mesafe sorunu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 17 Eylül 2010; 8:34:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MaDMaxiBo

bu hediye çeki herkese mi veriliyor yoksa alışverişten falan mı kazandınız ?

23 lira falan olan

Evet alışverişten kazanıldı.Hb uyanmış modemin yanında hediye verilen smart adsl paketine puanı kaldırmış
  • 2 hafta kadardır mousesizim.En son A4 Tech'in 10 TL'lik mouselarından birini kullanıyordum.PC'm yok ama notebook için alacağım.
    PhotoShop gibi programlarda performansı nasıl ? Takılma oluyor mu ? 100 TL küsurdan bu fiyata inmesi güzel.Ama değer mi ? Acil fare almam lâzım.
  • dün akşam verdiğim sipariş bugün geldi.

Vx revaluation a alışığım o yüzden bana biraz ufak geldi ergonomosi.
  • off bıtmıs 2 senedır almayı bekledıgım urun kacırmısım uzuldum..
    elınde fazla olan arkadas varsa talıbım pm beklıyorum
  • Bu ürün elime geçtikten sonra bir daha hepsiburada dan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Hoş fiyatı uygun olduğu ve şuan ihtiyacım olduğu için aldım. Dün sabah siparişi geçtim an itibariyle hala kargoya verilmiş değil. Telefon açıp konuştum. Ürünü bugünde göndermeyecekseniz oradan süper hızlı gönderi ibaresini kaldırın dedim. Geçen sefer aldığım ürünlerde 3 haftada gelmişti. Artık uzak durucam.
  • Benimkide yeni geldi, açıkçası yükseklik olarak biraz ufak geldi elime ancak görüntüsü çok hoş tabiki.
    Bunun yanında tuş sesleride belki eski kullandığım mouse lardna olsa gerek biraz gevşek ve sesli geldi.
    Hep merak etmiştim vx nanoyu ama güzel bu fiyata,umarım alışırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: razumuhin

off bıtmıs 2 senedır almayı bekledıgım urun kacırmısım uzuldum..
    elınde fazla olan arkadas varsa talıbım pm beklıyorum

Hala sepete eklenebiliyor.
  • cihaz bugun geldi, ufak bi kutu ama içinde yazılım cd si yok sanırım. (gerçi standartta var mı bilemiyorum)

dpi değeri çok fena, kullandığım pc deki mouse ile beraber taktım, mouse'a hakim olamadım hızı düşürmek zorunda kaldım :) küçük bi mouse ama 1-2 saat içinde alışınca diğer mouse'lar çok kaba gelecek buna eminim.

tek beğenmediğim özelliği gereksiz olan hızlı scroll olayı. onun yerine scroll butonu tıklaması özelliğini topun hemen altındaki düğmeye vermişler bu alışana kadar çok sorun olur gibi.

bu arada dün 1 gibi sipariş vermiştim, bugun 1 gibi geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rEaDy_for_aCtion

Su basligi okudumda herkeste 2-3 adet mouse varken neden hala mouse aliyorsunuz? 2-3 tane eliniz mi var? 2-3 bilgisayarii ayni anda mi kullanabiliyorsunuz? Ki cogu kullanici laptop kullaniyor ve bu 2-3 mouse a ek olarak birde touchpadleri var. Bu forum ahali amma merakli ihtiyac olmadigi takdirde bilisim urunlerine para harcamaya!

Hocam çok haklısın bende logitech g500 var laptop alırken cıken mouse var hala seytan durtuyordu almayacagım
  • Arkadaşlar vx nano bugun ulastı elime hb den. Ama ben begenmedim. Daha önce microfot un 39 tl lik wireless notebook mouseunu kullanıyordum. Onun hassasiyetinin yanından bile geçmiyor. Sanki atlıyarak gidiyor ve bazen hareketi geç algılıyor. Yazılımını indirip kurdum. Birçok konfigürasyon alternatifi denedim. Ama iyi değil. Bir yerde hata mı yapıyorum bilmiyorum. Sizde durum böyle değil mi? Öneriniz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

Arkadaşlar vx nano bugun ulastı elime hb den. Ama ben begenmedim. Daha önce microfot un 39 tl lik wireless notebook mouseunu kullanıyordum. Onun hassasiyetinin yanından bile geçmiyor. Sanki atlıyarak gidiyor ve bazen hareketi geç algılıyor. Yazılımını indirip kurdum. Birçok konfigürasyon alternatifi denedim. Ama iyi değil. Bir yerde hata mı yapıyorum bilmiyorum. Sizde durum böyle değil mi? Öneriniz var mı?

valla hocam ben online cod2 bile oynadım. sorunsuz geldi bana. tabi biraz garip te geldi, bu kadar küçük mouse kullanmamıştım hiç :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.