Şimdi Ara

llumar cam filmi hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
2
Favori
6.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aracıma cam filmi uygulaması yaptıracağım, en kalitelisi diye konuşulduğundan llumar'da karar kıldım ama birkaç sorum olacak.

ilki- eski araçtaki cam filmini mahalle arasında bir yerde çok ucuza yaptırmıştım haliyle bazı sorunlar vardı mesela akşam yağmurlu havada görüşü baya etkiliyordu. llumar'da aynı sorunu yaşamamak için önler 1 arkalar 2 numara olacak, hangi seriyi önerirsiniz?

2, atr serisi için llumarın resmi sitesindeki yetkili bayilerinden birinden fiyat aldım, ön cam dahil 3800tl fiyat verdi (3.500e indirmeye çalışacağım, ön cam ip80 gibi bir film dedi sadece 1000tl oymuş.) sizce fiyat nasıl?

fiyatlar aşırı uçmuş bu arada, ben fiyat sorarken korktum adam da fiyat söylerken korkuyorum ama 3800tl dedi :) şaka gibi.

ist. anadolu yakasında önerileriniz varsa alabilirim ayrıca.

• Lumarın sitesindne orijinal bayi olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca uygulama sonrası üzerinde kod bulunan bir garanti belgesi veriyorlar. Bu kod ile orijinalliği lumarın sitesinden kontrol edebilirsiniz. Eğer aracınıza uzun yıllar binecekseniz bu fiyata değer. Yok ben 1-2 sene biner satarım diyorsanız bence pahalı fiyat.

• fiyat mantıklı. misal 3m için sadece filme baktım 3 metre için 2250 istiyor. 5 metre gitse araca, hadi acemisiniz biraz da mındar etseniz 7 metre. 7 metre 3m film bile 5000 e geliyor takmak da sizden.

eskiden emek daha pahalı oldugu için alıp kendiniz yapmak mantıklıydı. ama 3800 e yapan yer bulduysanız kaçırmayın.

örnek link

www.n11.com
    3m Cam Filmi Modelleri ve Fiyatları - n11.com
    https://www.n11.com/aksesuar-ve-tuning/oto-cam-ve-aksesuar/cam-filmi?m=3M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaygerya -- 13 Ocak 2023; 17:11:32 >
  • AntiFANBOY A kullanıcısına yanıt

uzun süre binmeyi planlıyorum hocam, o yüzden kaliteli olsun diye düşündüm. alt marka filmler 2.5k civarıysa 3800e değer gibi bence de.

@Kaygerya teşekkürler👍

• Önler 1 arkalar 2 olsa bile geceleri sıkıntı yaşatacaktır.

Bende öyle düşünerek Llumar yaptırdım ama geceleri sıkıntı yaşıyorum.

Sonradan eklenen bir şeyin bazı dengeleri bozmaması imkansız gibi bir şey zaten.

• Bende llumar yaptırdım.
    Koyu tonlar kullanıldı özellikle arka cam en koyusu.
    Araç siyah olduğu için çok güzel oldu fakat
    Geceleri dışarıda ışık az ise hiçbir şey gözükmüyor yan camlardan. Llumar ATC yaptırmıştım garanti belgesini vs verdiler sistemden Garanti mesajı geldi fakat arada yansıma dahi var filmlerde.
  • 5 senelik Llumar kullanıcısı olarak değer diyorum. Kaliteli bir cam filmi gerçekten sürüş kalitesini arttırıyor. Llumar Türkiye sitesinden bayi olup olmadığını kontrol edin, hangi seri olduğu bütçe meselesi oluyor. Air80 ön cam filmini de tavsiye ediyorum. Buz mavisi çakma ledlere ve karşıdan vuran güneşe karşı fark ettiriyor.
  • Bu cam filmini de yaptırmazsan yazın eziyet oluyor, yaptırsan görüş kısıtlanıyor. Sanırım görüşün kısıtlanması daha kötü, sıcaktan yansak bir şey olmaz fakat görüş kısıtlanırsa tehlikelere yol açabilir.
  • Konnegeer27 kullanıcısına yanıt

hocam bu çakma xenon kullananlardan yırtayım gerisi önemli değil zaten, ben cuma akşamları sırf stres atmak için boş boş geziyorum bu tipler artık her yerde.

aslında forum olarak bi organizasyon yapabiliriz, cimer'e binlerce başvuru giderse bir değişim olabilir.

• Ön camı değiştirmeden önce air 80 yaptırmıştım. Netliği bile değişmişti. Şimdi ön cam filmsiz ve ön cam dizlerimi yakıyor. Koyu renk araca klimasız olarak çöl sıcağında biniyorum. Camları birer parmak açtığımda idare ediyorum.
  • Ben de LLumar kullanıyorum, bazen geceleri kaldırıma paralel park ederken camı açmak zorunda kalıyorum. Ayna görüşlerini etkiliyor, en kalitelisi olsa dahi.

• on cam filmi (air80) 1000tl olamaz, kac sene once daha fazla vermistim. suan llumarin sitesinde 2580tl gorunuyor

5 cam icin de atr serisine 2610tl gosteriyor

bu durumda 3800tl olamaz gibi gorunuyor.

ayrica llumarin kaliteli oldugunu dusunmuyorum, kaliteli olsa bile ana bayiinin bile satis sonrasi hizmetleri cok kotu. eger ana bayiinin hatalarini telafi edebilecek seviyede bayiilerden alacaksaniz ancak olabilir. BKFTEKin herhangi bir filmi garanti kapsamindan degistirecegine inanmiyorum ben.

ben suan yaptiracak olasam solargard bakardim.

• OzzY® O kullanıcısına yanıt
    Solargard kullanıyorum gerçekten çok kaliteli bir önceki aracıma llumar ATR serisi yaptırmıştım oda fena değildi ama solargard quantum serisi hem film yokmuş gibi hemde ısı kontrolü anlamında çok başarılı
  • OzzY® O kullanıcısına yanıt

Solarguad'ın ön cam için Air80'e denk filmi var mı? Ben Air80 ve Cr70 harici optik özellikli ön cam filmi bilmiyorum. Başka markalarda varsa yaptırmayı düşünüyorum

• Alphace A kullanıcısına yanıt

LX 70 var. on cama uygun geldi bana.

Ultra Performance Plus 80 var birde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzzY® -- 23 Ocak 2023; 8:32:20 >
  • canlee89 kullanıcısına yanıt
    Quantum filmlerden halen memnun musunuz?
  • hardcrss kullanıcısına yanıt
    Evet çok memnunum solargard gerçekten kaliteli bir marka.
  • canlee89 kullanıcısına yanıt

Hocam Solargard filmlerinizi nerede yaptırdınız? Yeni kasa qashqai aldım ona yaptırıcam. Uzun süreli kullanıcam ondan dolayı kaliteli birşey istiyorum

• MavéRicK_09 kullanıcısına yanıt
    Ben İstanbul gkm de yaptırmıştım.

https://solargardturkiye.com/yetkili-bayiler/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.