Şimdi Ara

Lassa mı Goodyear mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
0
Favori
37.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Clio 4 aracım için 185/65/15 ebatlarında yaz lastiği bakıyorım seçenekleri buraya kadar indirdim lassa greenways=240 tl ya da goodyear eagle sport=260 tl

Lassa ucuz olmasına rağmen ıslak zeminde B derece goodyear ise C derece, yakıt da ikisi de C

Hangisini almalıyım, yeni önerilere açığım

• Bnmde 4 senecek mevcut goodyear , lassa,continetal brigestone karar veremedim bulundugum yerde yağiş olsada kat edecegim mesafe 1 km filan o yüzden yakit konusunda A yada B bakiyorum A sadece continetal da mevcut..
  • Conti biraz pahalı geldi bana
  • greenways derim. kesinlikle eagle sport alma kullananlar çok fazla g.t attığını arabanın söylüyorlar.bildiğin savuruyormuş o tip şikayetler var.
  • michelin energy saver. çok konforludur.
  • Lassa sözkonusuysa kesin tercihim diğer marka olur
  • Goodyear bu lastiği Türkiye, brezilya gibi ülkelerde satıyor.

Avrupa ülkelerinde satılmayan bir model.Sizce goodyear bu lastiği avrupa ülkelerinde neden satmıyor?
  • goodyear eagle sport alacağına falken, barum falan al daha iyi.
  • derdin bumu
  • Eagle sport dediğiniz lastik goodyear markası taşıması dışında kalite ile uzaktan yakından alakası Yok. Yine aynı şekilde continental contieco contact michelin energy saver berbat lastikler.

Şu lastikler içinde Lassa iyidir. Ayrıca bir seçenek Dunlop. Yakıt c yağışlı Havada frenleme a ses ise 69 db fiyatı da 235 lira hepsiburada da.
    Lassa mı Goodyear mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vetenes -- 24 Mart 2019; 20:38:9 >
  • Eagle sport denen lastiği üretenin allah belasını versin bir sürü para verip aldım Yeşilçam filmindeki gibi sesler çıkartıyor virajlarda. Lastiğin dişleri daha ilk yılda paramparça olmaya başladı. Şu anki hali içler acısı. Ön arka değişerek bu hafta taktım yazlıkları. Kış gelince çöpe atacağım artık 15 bin yapmış lastiği.
  • İkisinide tercih etmezdim , michelin yada conti kullanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.