Şimdi Ara

LG 58UH635V 4K TV VATAN BİLGİSAYAR 3000TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
7
Favori
11.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce tv reklamında gördüm, diğer sitelerde 3600TL den başlıyor

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-58uh635v-58-147cm-4k-ultra-hd-webos-3-0-colorprime-pro-smart-led-tv.html

• Yanıyor
  • Çok para çok
  • Arkadaşlar uzun zamandır tv arayışındayım. LG 60UH650V ve Philips 65PUS6121 arasında gidip geliyordum. Sizce alınır mı 3 bin tl'ye iyi gibi? Aklıma vatandan lg televizyon atıp mağazanın önüne fırlatan adam geliyor, caydırıyor beni ama bir öneri lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

Arkadaşlar uzun zamandır tv arayışındayım. LG 60UH650V ve Philips 65PUS6121 arasında gidip geliyordum. Sizce alınır mı 3 bin tl'ye iyi gibi? Aklıma vatandan lg televizyon atıp mağazanın önüne fırlatan adam geliyor, caydırıyor beni ama bir öneri lütfen

bende akşam sipariş verdim umarım fiyat hatası falan değildir. Alt model daha küçüğünü kardeşim kullanıyor ben tavsiye ederim.
  • yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    Al arkadaşım kaçırma bu cihazı Lg candır . Vatanın önünde tv fırlatan adamda vardır problem neden hemen tv yargılıyorsun :) 50uh635 aldım en son çok mutluyuz .daha önce 42la691s aldım oturma odasına mutfakta 22 li bir model var salondada 50uh635v sen al lg ,lg iyidir hele bu paraya 58" bana sıcak geldi fırsat şimdiden hayırlı olsun
  • 50uh635v ile aynı fiyat girilmiş. Bi hata var sanki.
  • Fiyatta yanlışlık olmasın? Alan ya da arayıp soran oldu mu acaba?
  • ben sipariş verdim bakalım bekliyorum
  • yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    Al kardeşim gönül rahatlığıyla al. 2 tane arkadaşıma aldırttım cihazı. Fiyat performans cihazı hele bu fiyata süper.
    WebOS 3.0 , 10 Bit Panel, Bluetooth, Sihirli Kumanda desteği var cihazda bir de 58 inch... Daha ne olsun

Not : Siz sormadan söyliyim, Evet LG'de çalışıyorum
  • 100 hz mi gerçek?
  • TV yi alacaklar için bilgilendirme:

alıntı . 1:

Pari78 @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

Çok araştırdım arkadaşlar hatta bir makalede okudum bu tv ile ilgili ilk olarak kesinlikle 50hz ikini önemlimnokta ise tartışmalı hatta davalık nir olay bazı uzmanlar bu tv nin gerçek 4 k olmadığının rgbw piksel dizilimi olduğunu söylyor tartışmalı bir konu. Lakiiiin almadım bende aldım. Sonuç olarak baktım görüntü kalitesi güzel ee bende moda tasarım grafik dizayn tv yapımcısı catt curt vs işleri ile uğraşmıyorum. Alt tarafı filim izleyeceğim bence f/p olarak iyi. Okuduğum yazı da link olarak şu
    http://m.teknolojioku.c...i-yoksa-3k-mi-31379.html

alıntı . 2 :

major24 @ 15 Ekim 2015; 10:20:45

Kendi dairemde 58uh635v kullanıyorum , ailemin oturduğu evde ise vestel (modelini hatırlamıyorummuhtemelen 40" dir) televizyon var. Renk olarak evet evimdeki televizyon daha iyi. Ama sebebinin ne olduğunu bilmediğim bir şey var.

LG 58uh635v televizyonda da Kuzenimde bulunan samsung televizyonda da izlediğim filmlerde görüntü akışı vestele göre bir tık daha yavaş gibi. Bilgisayar ekranındaki görüntü akışı nasılsa vestel de ki de öyleydi. Bunu sorduğum bazı kişiler fark olmadığını söylese de ben farkına varıyorum ama sebebini bilemiyorum.

58UH635v televizyona gelirsek, ilk açılıştaki Siyah ekranda birçok "ışık süzmesi" olduğu görülüyor. Ama tv açıldıktan sonra "ışık süzmesi" var mı yok mu hiç dikkatimi çeken bir durum olmadı. Önümüzdeki günlerde test ederim. Ama şuana kadar hiç rahatsız olmadım.

Kanal geçişleri: Vestelden sonra bana yavaş geliyor. Çok da sorun değil. Arada 1 sn fark eder max.

Web tarayıcı: Web tarayıcısından dizibox gibi online dizi sitelerinden dizi izleyemiyorum. Tam ekrana geçtikten belirsiz bir süre sonra ya filmi durduruyor yada web tarayıcı hata verip kendini durduruyor ve kapatmamı istiyor. Flash desteği yok ve facebook'da sayfa geçişleri biraz ağır, kasıyor...

Youtube: web tarayıcıdaki sorun youtube da yok. Sıkıntısız kullanılıyor.

USB okuyucu: Usb'yi takar takmaz okuyor. En çok 2.2gb lık 1080p video izledim. En ufak bir kasma yapmadı. Hafta sonu 1 tane 4k kayıt indirip yada xiaomi yi 2 ile çekip izlemeyi denemek istiyorum. gelişmeleri paylaşırım.

İzleme mesafem yaklaşık 3-3.5 metre. aslında 50" lik bir televizyon alacak iken kuzenimin gazıyla 58" almıştım ve pişman olmuştum. İlk başta hesabımı doğru yapmışım benim ihtiyacım olan 50" miş Ama 58" e de kısa sürede gözüm alıştı. Şuan hiç rahatsız etmiyor. Özellikle de USB den Film izlerken :D

LG destek ile görüştüm. Televizyonda Flash desteği yokmuş. HTML5 desteği varmış. Sanırım bu sebeple online dizi izleyemiyorum :(

• Bilgilendirme için teşekkürler
    Vazgeçtim
  • Dahili uydu alıcısı nasıl bu cihazın bilen varmı 4k yı destekliyormu bu konuda bir bilgi bulamadım
  • Arkadaşlar cihaz 4K, herhangi bir dayanağı olmayan saçma bilgilere lütfen aldanmayın. LG nin Youtube sayfasındaki aşağıdaki videoyu izleyin kafanız çok karışıyorsa...

Buyrun Link :

https://www.youtube.com/watch?v=laYhBEtt8Gg
  • panel hızı 50 hz..
  • Zamaninda medimarkt 2800 liraya satti. Yine de guzel fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: resulalan

Zamaninda medimarkt 2800 liraya satti. Yine de guzel fiyat

Kur nasıldı o tarihlerde ?

Bekleyebilecek olan beklesin ama bugünlerde tv almam lazım diyen kaçırmasın. 50hz olabilir ama panel IPS değil VA.
  • 7. Aya kadar vaktim var bekleyim mi alayım mı ne dersiniz
  • Çok para
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.