Çavuş
11 Ekim 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 125 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar lpg yi ruhsata işletmek için notere gittigimde net agırlıgın azami agırlıktan fazla göründüğünü bu nedenle emniyetten düzelttirmem gerektiğini soylediler.Ruhsatta yazan net agırlik 1150 azami agirlik kismi ise boş.Emniyete gittiğimde ise araç uygunluk raporu istedi bu raporda hemen gelmiyormuş servisin söylediği benimde ceza yememem için yarın son günum.Raporu 1 günde temin edebilecegim bir merci var midir yada rapor olmadan halledebileceğim bir yöntem?
Arkadaşlar sorunum şu aracımızın muayenesi en son 2010da yapılmış eski sahibi tarafından sanırım oda lpg kiti taktırdığı için muayene yaptırmış fakat muayeneyi geçtikten sonra bunu ruhsata işletmemiş babamda bu aracı satın alıyor köyde kullandığı için muayenede yaptırmamış taki bugune kadar aracı muayeneye götüreceğiz fakat lpg ruhsata işli değil ve bizde montaj belgeleri yok o günden kalan yeşil lpg ruhsatı diye birşey var sadece.Bir akıl verin ne yapalım acil muayeneye sokup trafiğe çıkmamız gerekiyor.Teşekkürler
arkadaşlar smsler çok geç geliyor ve çok geç gidiyor internetten birşey almak istediğimde bankanın verdiği süre içinde sms gelmiyor buyüzden alışveriş yapamıyorum.Gönderdiğimde yine belirli bir süre sonra sms gidiyor.

Mesaj merkezi numarasını sildim yenıden yazdım olmadı.Diğer kare ile başlayan engelleme servislerinide kaldırdım fayda etmedi.
Telefonum grand neo eski bir telefon acaba sorun ondanmıdır?
Arkadaşlar ben myo mezunu su ürünleri teknıkerıyım askerlıgım yapmak istediğimi belirtmek için subeye gittigimde bana kasımda asker olacagımı soledıler.Ben askerlıgımı daha erken yapabılmek için dılekçe vermeyı düşünuyorum fakat aklımda bır soru var bızım bolumu bıtıren butun arkadaşlar askerlıklerını denızcı olarak yapmışlardır benımde denızcı olmam buyuk ıhtımal.Sorumda burda başlıyor ben erken sevk kararı ıle gıdersem askere denızcı olamama gıbı bı olasılıgım varmı bu konuyu merak etmıştım konu hakkında bılgısı olan arkadaşlar cvp larlarsa sewınırım saygılar.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.152
İkinci El Bölümü Mesajları: 206
Konularının görüntülenme sayısı: 23.662 (Bu ay: 141)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 762 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.