Şimdi Ara

LG 4K TV Önerisi * LG - 55UH615V / 55UH650V mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
6.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3000 ile 3800 TL aralığında TV almak istiyorum. Marka olarak LG'de karar kıldım.

Fakat 55UH615V / 55UH650V iki model arasında kaldım.

Artıları ve eksileri ile öneride bulunabilir misiniz?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla,

• Merhaba,

Kimsenin önerisi yok mudur?
  • LG 55UH615V 55'' (139CM) 4K UHD webOS 3.0 SMART LED TV,DAHİLİ UYDU ALICI 3299 TL

LG 55UH650V 55'' (139 CM) 4K UHD webOS 3.0 SMART LED TV,DAHİLİ UYDU ALICI 3799 TL

Bu ikisi Arasında 2 fark var

1. si 615 in çerçevesi ve ayakları ile 650 nin çerçeve ve ayakları farklı
    2. si 615 de bluetoth yok 650 de bluetooth var. ve işin garip tarafı

615 Heryerde bulunabilecek bir modelken 650 den firmalar adetli alım yapmış ve ürünü bitirmişler. stoklarında çok az var. bu seride 55uh615v Modelini almak çok mantıklı 2 fark için 500 tl fazla vermeye gerek yok bence.
  • Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
  • ben LG bakıyorsanız 55uh650 almanızdan yanayım ama şöyle almanızı tavsiye ederim

3500gibi fiyata gittigidiyordan alırsanız, 150tl kayıtlı visa kart + 150tl word puan veriyor, benzer kampanyalar internetten alındıgındada var
    aynı kampanya ile 3800liraya 55uh770v modelini alabilirsiniz, 1 üst modelidir,

illaki mağazadan alıcam diye çok fark vermeyin birçoğu sizin evinize yolladıgında, gittigidiyordan almakla pek farkı olmuyor ama guzel kampanya bulursanız neden olmasın hayırlı aksamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mefta046

ben LG bakıyorsanız 55uh650 almanızdan yanayım ama şöyle almanızı tavsiye ederim

3500gibi fiyata gittigidiyordan alırsanız, 150tl kayıtlı visa kart + 150tl word puan veriyor, benzer kampanyalar internetten alındıgındada var

illaki mağazadan alıcam diye çok fark vermeyin birçoğu sizin evinize yolladıgında, gittigidiyordan almakla pek farkı olmuyor ama guzel kampanya bulursanız neden olmasın hayırlı aksamlar

Değerli yorumun için çok teşekkürler. Bu şekilde üst versiyonunu almaya karar verdım. 55uh770v

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uh660 da ayrıca akıllı kumanda desteği mevcut, uh615 de yok bu destek.
  • Her iki modelden vazgeçtim.

LG 55UH770V modelini aldım. Bugün kurulumu yaptılar. Akşam kurcalamak için sabırsızlanıyorum :)

Arkadaşlar, değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
  • Aldiginiz tv de Hdr teknolojisi varmi
    Hayirli olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

Aldiginiz tv de Hdr teknolojisi varmi
    Hayirli olsun..

Merhaba,

Teşekkür ederim.

Evet HDR teknolojisi var. Dün kurulum gerçekleşti. Ancak detaylı inceleme fırsatı bulamadım.

İlk izlenimlerim Panel oldukça iyi, her açıdan iyi görüntü alıyorsunuz. Renkleri oldukça başarılı (çok karanlık sahneler için test edemedim. ayrıca bakıp sonuçları paylaşırım.) hiç göz yorgunluğu olmadı.

Kayan yazılarda genelde titremeler yaşayan TV ler vardır. Kayan yazılarda titreme yada bulanıklık görmedim.

Şimdilik izlenimlerim bunlar. Kullandıkça detay bilgi veririm.

İyi akşamlar.
  • Bende ku7500 samsung 55 inc curved 4k hdr almayi planliyorum..Ps4 pro icin

Ayrica Tv niz icin Xbox one s alip yakinda cikacak 4k uhd hdr bluray film alip keyfine varmalisiniz..Hdr teknolojisi bambaska bir sey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 28 Eylül 2016; 19:59:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanalci

quote:

ben LG bakıyorsanız 55uh650 almanızdan yanayım ama şöyle almanızı tavsiye ederim

Değerli yorumun için çok teşekkürler. Bu şekilde üst versiyonunu almaya karar verdım. 55uh770v

Hocam ne kadara geldi ve link paylasmaniz mumkunmu

• quote:

Orijinalden alıntı: nsar

quote:

Orijinalden alıntı: sanalci

quote:

Hocam ne kadara geldi ve link paylasmaniz mumkunmu

Hocam TV gerçekten çok kaliteli. Kesinlikle tavsiye ederim.

WebOs 3.0 olması görüntü kalitesi paneli çok kaliteli. Bütçenize uygun ise bence değerlendirmenizi öneririm.

• sanalci kullanıcısına yanıt
    Tazeleme hızı ve bit rate değeri nedir?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.