Şimdi Ara

LG 58UH635V 4K TV VATAN BİLGİSAYAR 3000TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
7
Favori
11.606
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dün akşam sonunda kurulumu yapıldı. amazon prime'dan the grand tour'u açtım 4k denemesi yapmak için ve gerçekten görsel şölen diyebilirim.
    ayrıca ses çıkışı nasıl yerleştirilmiş bilmiyorum ama hakikaten daha güzel ses veriyor, ses tek kaynaktan çıkmasına rağmen normalden daha bi surround gibi geldi bana.
    bu başlığı da sıcak fırsatlardan çıkarıp kulüp haline getirsek daha güzel olacak sanırım. paylaşımlar faydalı oluyor.
  • Mkardes1903 kullanıcısına yanıt
    Dostum bu tkgs nerden kapaniyor bende de trt 4k yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trt4k yı göstermiyorsa transponder ayarlarından ilgili frekansı v h durumunu tersine alıp ilgili frekansı tarama yapınca trt 4k açılıyor tkgs yüzünden TRT4k hariç TRT kanalları gidiyor tekrar yanlış frekansa geçiyor ve sinyal yok diye kanalı siliyor Tkgs saçmalığından olabilicek tüm yöntemleri denememe rağmen kurtulamadım

• Yayınlarımı oturduğum siteden kaynaklı kablo ile almaktayım. Bazen kanal geçişlerinde tv donuyor bir süre tepki vermiyor. Sonra normale dönüyor. Böyle bir şey yaşayan varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: hekimoglu19

Yayınlarımı oturduğum siteden kaynaklı kablo ile almaktayım. Bazen kanal geçişlerinde tv donuyor bir süre tepki vermiyor. Sonra normale dönüyor. Böyle bir şey yaşayan varmı acaba?

tkgs dışında bir sorun yok bahsettiğiniz gibi bir sorun olmadı
    tkgs yüzündne normal uyduya geçtim en sorunsuzu o şimdilik.
  • bu televizyon için duvar askı aparatı önerir misiniz?
  • DÜN BENDE ALDIM ÇOK İNCELEME VAKTİM OLMADI , DAHA ÖNCE PANASONIC 50 INC PLAZMA KULLANIYORDUM.
    BAKALIM DENEYİP GÖRECEĞİM.
    AMA İLK İZLENİMİM GÖRÜNTÜ İYİ , SES İYİ . İNTERNET HIZI İYİ.
    ALMAMDAKİ AMAÇ DIGIPLAY ÜYELİĞİM VAR , CEPTE , LAPTOPTA VE PC DE İZLİYORDUM ŞİMDİ ARTIK TV DE İZLEYECEĞİM.
    TAKILMA KASMA YAPMADI.
  • bilgisayarda fifa 17 - rocket league vs oynuyordum. HDMI ile tvden oynayayım dedim. GTX 1070 ekran kartım var. 1440p de 250 fps oynuyordum. Televizyona bağlayıp 4K'da 150 fps ile oynamaya başladım. Ama acayip kasılıyor. 250 fps olmasına rağmen dona dona oynatıyor. Ne gibi bir sorun var sizce bilgisi olan var mı? Herhangi bir ayarı falan mı var?
  • https://yadi.sk/d/9vsLu67d3CEbic

güncel kanal listesi ekledim gereksiz kanallardan ve radyolardan kurtulmak için...

yeni kanallar mevcut ve kanalın varsa hd si yoksa sd olanı listede...
    https://forum.donanimhaber.com/lg-tv-3-agustos-2017-secilmis-kanal-listesi-uh-serisinde-denendi--128142742#128142742

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 3 Ağustos 2017; 15:17:16 >

• 2011 de lg nin 42 inch 3d smart tv modelini vatandan 1600 e almıştım yetkili servis elemanı geldiğinde fiyatını duyunca şok olmuştu normalde en ucuz 2160 liraya satılıyor normalde demişti vatan arada iyi düşürüyor fiyatları demek ki

Lg tv konusundada kimsenin şüphesi olmasın birde samsung televizyonum var lg den daha memnunuz en belirgin farkı samsungun kasası cayır cayır yanarken lg fazla ısınma yapmıyor
  • Beyler bu TV ile uyumlu olan akıllı kumanda nedir ? Klasik normal kumanda ile kullanıyoruz biraz zor oluyor.
  • hilmignc kullanıcısına yanıt
    Lg mra-650 model akilli kumanda tv ile uyumlu, mra 600 uyumlu degil dikkat edin. 2016 yili icin uretilen kumanda uyumlu yani. Ya da google play store'dan "lg webos magic remote" adli uygulamayi indirin, air mouse ozelligi de dahil akilli kumanda olarak kullanabilirsiniz android telefonunuzu.

• hilmignc kullanıcısına yanıt
    Lg mra 650 modelli uzaktan kumanda tv ile uyumlu. 2016 yili icin uretilen akilli kumanda yani. Ya da google play store'dan "lg webos magic remote" isimli uygulamayi indirerek telefonunuzu akilli kumanda olarak kullanabilirsiniz, air mouse ozelligi de dahil buna.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.