Şimdi Ara

Lens Fırsatları (Ana Konu) gözlük sevmeyenler içeri :) (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
752
Cevap
145
Favori
78.195
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serdarkalkan

8.6
    Benim de 8,6 demek ki benim de kullanma şansım düşük
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Cooper vision'ın ne gibi farkı var.Ben acuvue oasys kullanıyorum ama şu daha iyi dediğiniz lens varsa önerilerie açığım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık mı haftalık mı kullanıyorsunuz.

Aylık Cooper vision biotrue günlük ise acuvue oasys one day tavsiye ederim kişiden kişiye bu değişmektedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Cooper vision'ın ne gibi farkı var.Ben acuvue oasys kullanıyorum ama şu daha iyi dediğiniz lens varsa önerilerie açığım
    Acuvue oasys for astigmatism kullaniyldum , deneme amacli cooper vision aldim. Acuvue cok daha iyi. Ben o lensleri 2 ay kullanabiliyoken cooperin lensleri 1.5ay gitmiyor. Aksamlari cabuk kurutuyo vs. saf gibi internette ovdukleri icin almistim cok sukur 1 er adet kaldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

Acuvue oasys for astigmatism kullaniyldum , deneme amacli cooper vision aldim. Acuvue cok daha iyi. Ben o lensleri 2 ay kullanabiliyoken cooperin lensleri 1.5ay gitmiyor. Aksamlari cabuk kurutuyo vs. saf gibi internette ovdukleri icin almistim cok sukur 1 er adet kaldi

Alıntıları Göster
    Sağolun yorum için.Acuvue devam o zaman.Benim de bir tek torik lens ama kuruluk yapıyor.O yüzden daha iyi lens arayışına girdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Sağolun yorum için.Acuvue devam o zaman.Benim de bir tek torik lens ama kuruluk yapıyor.O yüzden daha iyi lens arayışına girdim

Alıntıları Göster
    Size yazdiktan sonra biraz forumu da kurcaladim ama tuhaf bir sekilde cooper visiondan memnun olup acuvueu begenmeyenler varmis. Goz yapisina bagli degisken bir faktor oldugunu dusunuyorum. Yukaridaki yorumum benim deneyimledigim bir durum. Sadece acuvuedan memnun kaldiysaniz devam etmenizi oneririm. Birde su durum var. Aslinda acuvue lar 2 haftalik lensleri, cooperlar 1 aylik. Buna ragmen acuvue cok daha uzun gidiyor.

• Prestor kullanıcısına yanıt
    Evet acuvue 15 günlük ama rahat 1 ay götürüyor.Biraz daha araştırayım daha iyi lens bulursam buraya yazarım

• Prestor kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de acuvue den sonra biofinity kullanan ve biofinity den daha çok memnun olanlardanım.Bana göre acuvue daha erken deforme oluyor ama biofinity 2 ay dayanıyor:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    aman hocam yapma oyle ! Retina incelmesine kadar gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CyberCombat -- 22 Ağustos 2018; 17:33:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberCombat

aman hocam yapma oyle ! Retina incelmesine kadar gider.
    Neyi yapmayayım hocam

• 114ten aldığım lens 150 olmuş yok mu night and day fırsatı?
    Hocam lensi alıp beğenmeyip iade olayını açıklar mısın, pek anlayamadım.

• kralkarga kullanıcısına yanıt
    5 taneden fazla kullanmayıp iade ederseniz başka alacağınız lensten beğenmediğiniz ürünün fiyatı düşülüyor.ilk ürün 80 TL sonra alacağınız ürün 90 TL ise 10 TL ödeme yapmanız gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

114ten aldığım lens 150 olmuş yok mu night and day fırsatı?
    Ekonomimizin durumu...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosh & Lomb

Acuvue oasys

Yukaridaki aylik lensleri 6'sar ay kullandim. Sonrasinda biofinity'yi kesfettim.

Bir kez arada degisiklik olsun diye yine acuvue oasys aldim ama yine memnun kalmadim. Tekrar biofinity'ye dondum.

Cok cok memnunum.

Lensmarkette yapılıyor değil mi bu uygulama?Anlattığınız çok iyi bi uygulama, bunu denemek istiyorum o zaman.

• kralkarga kullanıcısına yanıt
    Evet diğer sitelerle alışveriş yapmam

• Beyler reçetemde çap 8.6 yazıyor ama optik oasys 8.4 de olur dedi ve onu verdi sizce olur mu yoksa 8.6 mı almalıydım?

• lens suyu kampanyası var mı ?
  • Atasun ve opmarlarda 4 al 3 öde felan kampanyası var. Günlük lenslerde sanırım.

İnternette hicbir yerde bu kadar ucuza gelmiyor. Günlük lens kullananlar bence değerlendirmeli.

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.