Şimdi Ara

League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
4.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Entobm kötü dedim ben yanlış anlamışım kartı ben kopyasını destene ekliyor diye anladım başta doğrusunu görünce aslında güzel kartmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu ayrıntılı şekilde düzelttiğiniz için teşekkür ederim ben bu kadar yapamazdım.
  • Rica ederim @Fhaor,

İyi forumlar;
  • nezaman cıkıyor bellı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

nezaman cıkıyor bellı mı?

12 Kasım

• Böyle bir genişlemeyi beklediğimden..7000 goldum kenarda duruyor....
  • 2.defa para veriyor olacam bu oyuna... 20 onceki wingde verdim 20de şimdi...

• videoya bakacak olursanız golden monkey kartını wing bosslarında deneme şansımız olacak,en merak edilen oydu zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 8 Kasım 2015; 22:26:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dedehakan

2.defa para veriyor olacam bu oyuna... 20 onceki wingde verdim 20de şimdi...

bende öyle 2.kez blizzard işini biliyor
  • Paladinde Keeper of Uldaman iyi gibi. Merakla bekliyorum çıkmasını. 2. hafta class challangeda gelecekmiş sanırım. Removal olarak veya 4. turn buff olarak kullanılabilir. Piloted shredderdan nefret ediyorum açıkçası. Umarım biraz olsun metada yerini karşılayabilir.
  • Discover olayı ile biraz şans ön planda olacak artık sanırım...
  • Golden monkey eglencelik kart arkadaslar. Ladderda kullanilmaz

• yav arkadaş şimdi brm'yimi alsam bunu alsam bilemedim zaten tgt'dede birçok eksik kartım var bu kadar hızlı çıkartma be blizzard
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Brm yi alın. Bu hafta hafta çıkacak zaten. Goldla açabilirsiniz.
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    Brm'yi alın bu adventure her hafta bir wing açılacak gold ile alırsınız bunu da ama ne kadar kartları tamamlamaya çalışsak da Blizard'ın hızına yetişemeyeceğiz gibi istermisiniz yılbaşına da bir şey çıkarsınlar
  • Açıkcası teması/Tarzı Hoşuma gitti bu maceranın. Kartların da oldukça eğlenceli buldum. Hemen hemen her maç aynı rutine bağlamıştı umarım bu paketle bunu biraz kırarlar.

• Bana en çok discover gibi yeni mekanik denemeleri umut veriyor. Oyunun bu tarz yeniliklere ihtiyacı var.

Kartlardan bazıları iyi duruyor ama bakalım deneyip göreceğiz

• Komple Paket ne kadar EU olacak bilen var mı? ya da tahmini fiyat
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Wing olarak alınırsa her wing için 7$ olacak ama toplu olarak alınırsa tüm wingler 20$ olacakmış.Toplu halde alınırsa 4 wing olduğunu düşünürsek 8$ avatajlı duruyor
  • yav şimdi ilk kanadı altınla nası laacaz ben bulamadımda???
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.