Şimdi Ara

League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
2
Favori
4.879
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu)

Evet canlı yayından izliyorum az önce yeni kartlar tanıtıldı ve herşey değişecek gibi gözüküyor.6 ya 6 lık taunt kartı var en cok dikkatimi ceken ve ortaya koydugunuzda elinizdeki ve destenizdeki bütün kartları efsane kartına dönüstürüyor bu kart oyunu mahvedicek tam control warrior kartı ve onları kimse durduramayacak.

Yeni 6 ya 6 lık kartı cıkarmak icin öncelikle 3 e 4 lük efsane kartın elimize gelmesi gerekiyormus.Daha sonra bu kartı kullanıyoruz ve elimize bir harita kartı veriyor.Bu harita kartınıda kullandıktan sonra golden monkey e yani bütün kartlarımızı efsane yapan karta kavusuyoruz.Control warriorlar icin oldugunu düsünüyorum yani efsanelere yönelik oynayan oyuncular icin.Druid icin de bir fantezi buildi yapılabilir 4 manaya mananı 10 yapan kartı kullanıp daha sonra golden monkey kartıyla sürekli efsane basılabilir

Yeni discover(3) özelliği ne diye sorarsanız. Aynı hunter'in 1 manalık kartı gibi size 3 tane 3 manalık kart cıkartıyor istediginizi secip alabiliyorsunuz

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Başlığı Expansion adıyla değiştirip, gelişmelerle birlikte konuyu güncel tutmanız kaydıyla (ilgilenirim derseniz) bu konuyu ana konu olarak kullanalım @Fhaor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANDREI

Başlığı Expansion adıyla değiştirip, gelişmelerle birlikte konuyu güncel tutmanız kaydıyla (ilgilenirim derseniz) bu konuyu ana konu olarak kullanalım @Fhaor

Canlı olarak bütün konuşmayı dinledim.Persembe günü bütün kartların geleceğinden bahsetti.Yalnız şöyle bir durum var 6 ya 6 lık taunt dediğim kart elindeki bütün kartları efsane yapan bunu cıkartmak biraz zor.Bu kartı cıkarmak icin öncelikle 3 e 5 lik efsane olan kartı koymamız gerekiyor daha sonra o efsane kart elimize bir harita veriyor ve o haritayı kullanmamız gerekiyor onu da kullandıktan sonra yeni kart olarak golden monkeyi yani 6 ya 6 lık kartı veriyor.Bence tamamen control warriorlar icin bi kart olmus zaten yenmek zor oluyordu eger 6.turda justicar oynamazsa yenebiliyordum rahatca ama 6 da oynadıklarında kaybediyordum daha da kötülesecek gibi.Bu arada bende secret paladin oynuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rioka -- 6 Kasım 2015; 23:24:38 >

• Teşekkür ederim. Konu linkini üst konuya ekliyorum. Açıklanacak gelişmelerle birlikte konunun ilk mesajını diğer ana konularda mevcut bir sistemle güncellerseniz (http://forum.donanimhaber.com/m_108332347/tm.htm gibi) şık olur.

İyi forumlar;
  • Yeni discover özelliği ne diye sorarsanız. Aynı hunter'in 1 manalık kartı gibi size 3 tane 3 manalık kart cıkartıyor istediginizi secip alabiliyorsunuz
  • bu neymiş ya böyle şaka gibi resimlere bakmadan yazıyı okurken dalga geçiyosunuz sandım ilk 2 kartın olayla bi alakası yok anladığım kadarıyla,eliseyi oynuyosunuz sonra monkeyi çekmeye çalışıyosunuz ve full leg yapıyor decki ama 0 spell 0 weapon full minion 2-3 tane cho falan da verebilir düşününce gene op gibi gözüküyor ama hem uygulaması hem uygulamadan verim alması zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 6 Kasım 2015; 23:43:21 >
  • Legendary'yi aşırı yavaş buldum. bence iş yapmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baLbesh kullanıcısına yanıt
    Evvela Full Legendary bir deste çok mu kullanışlı da bir de bu kadar zahmete katlanılacak orası da ayrı mesele. Henüz yaptım, Win Ratio'yu paylaşmaya gerek yok sanırım

• Çok hızlısın blizz

• 12 Kasımda ilk bölümü açılıyor. Toplamda 4 bölüm olacakmış ve önceki adventure lara göre daha kısa olacağından, bu sebeple daha az kart geleceğinden bahsetmişler.

Tüm bölümler 20$, her bölüm 7$ veya 700 gold ile açılacakmış.

The Grand Tournament biraz sönük kalmıştı diğer eklentilere göre. Bu eklentidende pek umudum yok zira kart sayısının az olduğunu söylemişler. Oyuna yenilik getirmek adına farklı yöntemler izliyorlar ama bence hero canlarını artırarak daha uzun oyun sağlasalar ve kartların çoğunu kullanmak zorunda kalsak daha iyi bir oyun olabilir.
  • Ywizzle kullanıcısına yanıt
    Yayını izlemedim, muhtemelen değinilmemiştir lakin ilk wing'in bir süreliğine ücretsiz olacağı hususunda bir açıklama var mı hocam? Zira toplam 4 wing olduğundan, bu sefer beklemiyorum da.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Hatırlamıyorum bahsettiklerini. Büyük ihtimalle olmayacaktır, Blackrock da olmamıştı. Naxx ilk olduğu için tanıtım amaçlı yapmışlardı sanırım. Blizzard reklam yapmasını bilir

• Ywizzle kullanıcısına yanıt
    bende açılacak herhangi bir kart kalmadı yok yere pack falan açıyorum goldlarla keşke daha önce açıklasalarmış da goldları harcamazdım yok yere

edit : bu arada oyunu bu kadar cancer haline getiren oyundaki oyun stillerini değişmeye zorlamadan sürekli kart getirmeleri basit bir hesap gibi düşünürsek her 5 karttan yada 7 karttan 1 tanesi iyi diyelim. Kart geldikçe iyi kartlar artıyor bu da her class için 30unu da iyi kartlardan oluşan deckler yapma imkanı doğuruyor.Dragon priestin bile yeri gelince kanser olması bu yüzden,tüm deckler yeri gelince çekilmez hali alıyor curve tutturanın kazanması bu yüzden. 2 class ele alırsak ;

priest ; northshire,wrymest agent,dark cultist,twilight guardian,corruptor,voljin,dr.boom
    secret paladin ; secretkeeper,minibot,mustard,shredder,loatheb,challenger,dr.boom

nerdeyse her deck kendi içinde op,bu kadar expansiondan sonra 28-29 kartında 10 numara olduğu deckler oluşunca metanın böyle çekilmez olması normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baLbesh -- 7 Kasım 2015; 0:39:04 >

• baLbesh kullanıcısına yanıt
    Gold biriktirmenin önüne geçmek, oyunculara vakit bırakmayarak gerçek parayla satın almaya yönlendirmek amaçlı olarak kasten bu şekilde yapıldığını düşünüyorum açıklama tarihinin. Diğer konuda daha 2 gün evvel yazmıştım Gold biriktirmeye başlanmalı diye lakin biraz geç kaldık sanırım bu sefer
  • Sanırım aralarında kullanacagım tek kart jeweled scarab olacak.Sizin kullanmayı düsündügünüz var mı
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    yine hafta hafta gelir heralde,uğraşcam artık 12sine kadar 700 gold toplarım gibi zira zaten hergün 100 gold sınırını 4-5 saat içinde geçiyorum iyi bari hocam yeni gelen şeyleri denemeye çalışanlar olucak 1-2 farklı deck görücez metada bi 2-3 hafta falan değişik deckler hakim olur yoksa soğucam oyundan
  • Yapıcaksan şunu TBC temalı bir şey yap, ben öyle bekliyordum... bu kart tasarımlarıda fake gibi duruyor ? Tatmin olan var mı ?
  • Bu kadar erken mi ya ? Daha TGT nin taksidi bitmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carpe Vita -- 7 Kasım 2015; 1:03:24 >
  • murloc op
     League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu) League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu)

• Legendaryi farklı mekaniği yüzünden sevdim. Oynarken tempo kaybetmiyorsunuz. 4mana 3/5 gayet iyi. Mapi bulunca da pek zararı olmuyor. 4mana 6/6'da gayet hoş ama asıl sorun bu kartları çekmek ve elinize gelen legendaryleri oynamak çok yavaş. Ama meta yavaşlarsa her control destesinde görürüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KKochaKK -- 9 Kasım 2015; 22:54:02 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.