Şimdi Ara

League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
4.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön sipariş açılmış aldığınızda 2 kart hediye geliyormuş. Bu 2 kart winglerin içinde yokmu arkadaşlar?
  • Update gelse de expansion henüz aktif değil @r0ket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: virus18

Ön sipariş açılmış aldığınızda 2 kart hediye geliyormuş. Bu 2 kart winglerin içinde yokmu arkadaşlar?

bu arkadaşın dediği şeyi bilen var mı arkadaşlar , bu arada ön sipariş nerde , oyun içinde shop alınamıyor.
  • _Perseus_ kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş değil hata kaynaklı bir durumdu, giderildi:

http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/topic/19648726342
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş şu an için yapılamıyor adventure kısmına eklenmiş fakat satın alınamıyor, gün içerisinde düzeleceğini umut ediyorum
  • Serverlar'dan kaynaklı bir lag var dün geceden beridir, bu gece girilmez sanırım.
  • ANDREI kullanıcısına yanıt
    Gerekli düzeltmeler yapılmış satın almak için region saatini beklemekten başka bir şey kalmadı.
  • dünyanın en pahalı oyunu, blizzard Apple kadar kazanıyor olsa gerek, üstelik üretmeden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  League of Explorers (45 yeni kart) - 12 Kasım (Ana Konu)

O bu değilde biri bana bu kartı açıklasın. Nasıl böyle bir kart yapılmış olabilir? 10 mana mı!?! Kötünün de ötesinde çok çok çok kötü. Şaka mı ? Nasıl ya?

100 tane 10 manam olsa bir tanesini bu karta vermem yani o derece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ercello -- 12 Kasım 2015; 10:25:26 >

• Dikkat ettimde metaya girebilecek kartların hemen hemen hepsi low cost. Oyun biraz daha hızlanacak gibi.
  • Aynen öyle sabahtan beri bir email trafiği var ki sorma herkes birbirine aynı soruyu sorup duruyor bizim arkadaş grubu arasında çıktı mı diye oysaki bundan 1 hafta öncesine kadar kimse ben alırım demiyordu şimdi herkes yeni adventure'ı alma peşinde cidden adamlar çok güzel para kazanıyor
  • Cidden öyle sabahtan beri deli bir email trafiği var bizim arkadaşlar arasında herkes yeni adventure'ın peşine düşmüş almak için, oysaki bir hafta öncesine kadar kimse almayı düşünmüyor du Adamlar çok güzel para kazanıyorlar
  • 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Benimde tahminim o yönde geçen gün Trumph'ın ve Kripp'in kart değerlendirmelerine yorumlarına baktım çok az da olsa her ikisinin de ortak beğendiği kartlar var, ama geneline bakarsan Trump'ın beğendiğini Krip çöğ demiş Bakalım kartlar bir ortaya çıksın da bizde deneme yanılma yolu ile kendimize göre kartları değerlendirelim meta da belki bir kaç farklı deck görürüz biraz renk gelir elimize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scropion

Benimde tahminim o yönde geçen gün Trumph'ın ve Kripp'in kart değerlendirmelerine yorumlarına baktım çok az da olsa her ikisinin de ortak beğendiği kartlar var, ama geneline bakarsan Trump'ın beğendiğini Krip çöğ demiş Bakalım kartlar bir ortaya çıksın da bizde deneme yanılma yolu ile kendimize göre kartları değerlendirelim meta da belki bir kaç farklı deck görürüz biraz renk gelir elimize

Üzerine deste kurulacak kart yok gibi. Belki brann-bronzebeard denenebilir. Diğer kartlar mevcut destelere girer. Hunter earlyde güçlü iken neden hala early kartları alır hala anlamıyorum. Geçen gün handlock ile oynarken facehuntera öyle bir kombo geldi ki 4 manada kaybettim. Loatheb ve emperor gibi çoğu desteye girebilecek legendary bu adventureda yok bence.

Reno Jackson var onu da görmek lazım eğer mekanik olarak metaya uyum sağlarsa bu kart her destede kendine yer edinebilir ben en çok o kartı merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scropion

Reno Jackson var onu da görmek lazım eğer mekanik olarak metaya uyum sağlarsa bu kart her destede kendine yer edinebilir ben en çok o kartı merak ediyorum

Açıklamaları doğru mu anladım emin değilim. Yanılmıyorsam destede 1 den az kartın varsa hero hp fulleniyor doğru mudur?
  • ön sipariş olucakmı yoksa çıktığında alıcakmıyız arkadaşlar? Kart arkalığı olaydı iyiydi bide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Maçta dekinizde tek kartlar kaldı diyelim deck tracker ile kontrol ediyorsunuz her karttan tek bir tane varsa full can basıyor heroya ama 2 frostbolt var deckte hatırlayamadınız ama kartı kullandınız kart işe yaramıyor çok ilginç bir kart benim anladığım bu ama yine de deneyip görmek lazım
  • EnemyDestroyeD kullanıcısına yanıt
    Geçenler de nette Explorer reward olarak 2 kart verileceğini gördüm bunlar dan biri Tourch diğeri ise hat idi

*The adventure brings 27 new collectible class-specific cards. Some are obtained through completing Class Challenges, while others are obtained through defeating regular bosses. Explorer's Hat and Forgotten Torch are special exceptions, with 2 copies of each of these cards being given to players automatically upon purchasing the first wing of the adventure. These cards are immediately available to purchasing players, even prior to the release of the adventure.
    Kartı attığınız anda destenizde kalan kartlar içerisinde aynı karttan iki tane (çift) yoksa, yani her karttan sadece 1'er tane varsa o zaman canınızı fulleyecek. Koşul sağlandığı zaman sarı sarı parlayacakmış o yüzden düşünüp saymamıza falan gerek olmayacak tabi ki.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.