Teğmen
27 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 45 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar chrome da gezerkenken bazı sitelerde yan sekmeye geçtiğimizde sekme başlığının otomatik olarak değişerek #evdekal ya da farklı bir yazı olarak değişiyor. Bunu nasıl engelleyebilirim? Yardımcı olabilecek var mı?
chrome da sağ tıklayıp yeni sekmede aç dediğimde o sekmeye gidene kadar sayfayı yüklemiyor.Bunu ayarlayabilceğim bir yer varmı ? (firefoxda vardı da sanki)
Arena 9 Wins e çıkan kartlar

Soru:
Merhabalar..Tarifemi değiştirmek ve içerisinde internet paketi bulunan bir tarifeye geçmek istiyorum fakat; tarifeleri incelediğimde farklı operatörden gelen yeni abonelerden daha fazla ücret ödemem gerektiğini görüyorum.Yaklaşık 16-17 yıllık aboneyim.Benden; yeni gelen abonelerden daha fazla ücret isteyerek niçin cezalandırıyorsunuz? Bunca yıldır farklı bir operatöre geçmediğim için suçlu muyum?

Cevap:
Sayın **************

İletmiş olduğunuz bildiriminize istinaden, ********* numaranız ile ilgili gerekli incelemeler sağlanmıştır.

Web sitemiz [www.vodafone.com.tr] üzerinde belirtilen mevcut kampanyalarımızdan, gerekli koşulların sağlanması durumunda tüm abonelerimizin faydalanabileceğini belirtmek isteriz. Abonelerimizin talep ve sorunlarını karşılayabilmek, en kısa sürede çözüme ulaştırabilmek ve siz değerli abonelerimizin memnuniyetini kazanmak için; Vodafone olarak yeni servisler, yeni düzenlemeler ile sürekli gelişmekte ve hizmet kalitemizi arttırmakta ve siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz.

Gerek Vodafone Faturalı gerek Vodafone Faturasız hatlarımız için belirli süreler kapsamında farklı avantaj ve içerikte kampanyalar hazırlamaktayız. Talep etmeniz durumunda, şu an abonelerimizin kullanımına sunulmuş olan tarife ve kampanyalarımızdan yararlanabileceğinizi hatırlatırız. Mevcut kampanyalar ve tarifeler hakkında detaylı bilgi için web sitemizi [www.vodafone.com.tr] ziyaret edebilirsiniz.

Saygılarımızla
Vodafone


Çok yaratıcı bir cevap....
Arkadaşlar konuyu buraya açarsam yardım alabileceğim söylendi.

Bir arkadaşın ödevi için şöyle birşey lazım.Bir türkiye haritası üzerinde tüm illerin üzeri ledlerle kaplanacak,sonra bilgisayarda mesela excel i açtığımızda Ankara yazdığımızda Ankaranın üzerindeki,İstanbul yazdıgımızda İstanbul üzerindeki ledler yanacak.
Bu konu hakkında yol gösterebilecek var mı acaba?
Arkadaşlar konuyu doğru yeremi açtım bilmiyorum.
Bir arkadaşın ödevi için şöyle birşey lazım.Bir türkiye haritası üzerinde tüm illerin üzeri ledlerle kaplanacak,sonra bilgisayarda mesela excel i açtığımızda Ankara yazdığımızda Ankaranın üzerindeki,İstanbul yazdıgımızda İstanbul üzerindeki ledler yanacak.
Bu konu hakkında yol gösterebilecek var mı acaba?
Hakkında
Konum: Bursa
Forum İmzası:
Ne kaa ekmek, o kaa köfte...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 161
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 461
İkinci El Bölümü Mesajları: 65
Konularının görüntülenme sayısı: 7.309 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 88 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.