Şimdi Ara

LANCIA DELTA ALDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
4.047
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 22 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kkvan (10 mesaj) beyinsis (7 mesaj) aLLyC (5 mesaj) zotacing (4 mesaj) mahmut_emmi (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (35 mesaj) Mobil (37 mesaj) Mini (2 mesaj)
  • @
7 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    7262 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

1.6 120 HP dizel otomatik, Cam tavan. 2013 model 149,000 km de . Güzel araba .

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b4/2a/a0/b42aa08f5fb041634643be844fe34264.png&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/1e/2b/ce/1e2bceb7b2b79fc25721dc944099b28b.png&t=0&width=480&text=1

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/48/b0/98/48b0982979ab01630278de5d776adddb.png&t=0&width=480&text=1

Maşallah diyelim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Tamamen duygusal bir seçim olmuş. O paraya o konfora ulaşamaz, doğru. Ancak 5 yıl sonra satarken çok zarar eder.

Alıntıları Göster

Araba yatırım aracı değildir öncelikle.

Sırf değer kaybetmesin diye dandik arabaya binmek, saçma bir şey.

fiyat 116 bin demişssin. altta tutulmayan araba diyenler gelmiş. 110 bine tutulan getze bineceğime tutulmayan deltaya binerim. kesınlıkle en ıyı kararı vermıssınız. bu aracı tercih ederek zaten arabayı al sat yaparak bısey olabılecegını zanneden beyinsizlerden değilsiniz. hayırlı ugurlu olsun. cok ıyı bır secım ve cok guzel bır araba. değişen boya olayını bilemem ama.

Diz mesafesi segmentinde rakipsiz bir araç. Motoru zaten piyasanın en iyilerinden, hem performanslı hem az yakıyor. Fiat kalitesinden yukarıda Lancia olduğu için.

Bence çok mantıklı bir seçim, güle güle kullanın. Uyduruk 2013 model çağ dışı motorlu Civic'lere 135-150 istenilen ortamda, aşırı mantıklı bir alışveriş.

Arkadaşlar 116 bine dizel otomatik clio bile alamazsınız

Tutulan ve her yerde rastlanan bir araç olsa 170-180 bin bayılmak gerekiyor en az ve onlarda da bu kalite yok.

Her malın bir alıcısı vardır . Satmak zorunda kalmam umarım ama olursa da piyasasının 3-5 aşağısına veririm gider
    quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Kaporta parçaları evet zor olabilir belki ama kaza yapmadıkça bişey olmaz.

Onun haricinde diğer tüm parçalar motor, sensör şu bu, alayı Fiat Bravo ve Giulietta ile ortak parçalar.

Debriyajı Doblo ile aynı falan filan. Böyle bir sürü güzelliği var. Güzel seçim olmuş şu manyak piyasada. Güle güle kullanın.

Fiat Bravoyu yeni almışım sanayide bakımdayım usta dediki motorla alakalı çok dandik ucuz bir X parça şunu al gel değiştirelim, iyi dedim. Gittim parçacıya şu model X bravo parçası istiyorum adam üzgünüm o parça ithal geliyor bu araba italyan üretimi parçası bulunmaz kolay kolay dedi hayddaaaa ben şok burda yorum yazanlar gibi eyvah yandık araba kaldı elimde dedim   Ustaya gittim durumu anlattım gülmeye başladı yahu git tekrar doblo için şu motor parçasını istiyorum de dedi gittim yine parçacı tak diye koydu önüme bu günün parası 20 tl bile değil  

Bu ülkede saab rover kullananlar bile hala binip tamir ettirip kullanıyorken, fiat ve alfa ile full aynı olan lancia için yandın bittin diyenlere gülmemek elde değil  

Türkiye de ikinci el piyasası okuma yazma bilmeyen konuşurken salya saçan dağ hayvanı kılıklı hanzoların elinde olduğu için bu arabanın piyayası hiç olmadı.

quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Hayırlı olsun, ama neden bu araci tercih ettiniz?

Saab almak gibi birsey, firma artik sadece italya içerisinde calisiyor ve 2020 FCA stratejilerinden çıkarıldı, destek yedek parça vs nereden bulacaksınız?

Fiat servislerinden bulacak. Şu an için parçaları temin ediliyor. 10 yıllık yedek parça tedariği muhabbeti de var zorunlu olarak.

Serviste lancia sahibi bir problem yaşamadığını belirtmişti.

Tek handikap, sanayide öyle ha deyince parça bulamaz. yetkili servis mecbur.

Allah korusun kaza yaparsa da kasko işletir, burada da bir problem yaşayacağını sanmıyorum.

Motor-turbo-yürüyen aksam-şanzıman vs. zaten fiat ile ortak. Tek problem mesela farlarda olur, onu da dediğim gibi servisten çözer.

Fiat'ın zamanına göre iyi yaptığı modeller yeteri kadar piyasa yapamadı, hepsi de çok iyi modellerdir.

Fiat Bravo

Fiat Brava

Fiat Stilo

Lancia Delta

• Binbaşı
    1933 Mesaj
    Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    620 Mesaj
    Hayırlı olsun, kalitesi ve tasarımı ile farklılaşan bir araç. Beğendiğim modellerden. Zamanla bir inceleme yazısı da görmek isteriz.

Kazasız belasız binmenizi dilerim.
    |
    |
  • Yarbay
    7025 Mesaj

Maşallah .Kaça aldin parça durumunu araştırdın mi 

|
    |

Hayırlı olsun? Kaza boya değişen durumu nedir? Kaça aldın?

|
    |
    kazasız belasız kullanın inşallah hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    7262 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Teşekkürler

3 değişen 2 boya var

22.000 gramer

Tamamen Birmot bakımlı

Diğer aracım Fiat Bravo 1.6 emotion

Arada çok ciddi kalite farkı var iç mekanda .

Fiyat 116.000 TL e aldım

Ön arka LED farlar nubuk / deri döşemeler vs çok farklı gerçekten

|
    |
    Çok güzel araç sıfır olarak zamanında bayide incelemiştim. Bağdat cd. alfa romeo satıyordu galiba, içi çok premium hissettirmişti bana, bu ülkede çok güzel araçlar 2.elde değeri yok ve ben buna çok kızıyorum.

Güzel günlerde kullanın efsane araç. Bakımlarını eksik etmeyin, kaliteli filtre ve yağ kullanın, ayrıca saf su ve antifiriz de dikkat edin.
  • Yüzbaşı
    768 Mesaj
    Kısa sürede satmayı düşünmüyorsanız en iyi tercihi yapmışsınız. Hayırlı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu araç dünyadaki tek D sınıfı heçbek araç bana göre.Kaydırılan arka koltuğuyla birlikte diz mesafesi ve 4.5 metrelik uzunluğuyla D sınıfı standartlarını karşılıyor neredeyse.C+ diyebiliriz.

Niye kızıyorsun kardeşim tutan mı var alıp binin işte ne kadar güzel.

|
    |
    Holmen87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Diz mesafesi segmentinde rakipsiz bir araç. Motoru zaten piyasanın en iyilerinden, hem performanslı hem az yakıyor. Fiat kalitesinden yukarıda Lancia olduğu için.

Bence çok mantıklı bir seçim, güle güle kullanın. Uyduruk 2013 model çağ dışı motorlu Civic'lere 135-150 istenilen ortamda, aşırı mantıklı bir alışveriş.

Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020/2021 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    12337 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Tamamen duygusal bir seçim olmuş. O paraya o konfora ulaşamaz, doğru. Ancak 5 yıl sonra satarken çok zarar eder.

Saab almak gibi birsey, firma artik sadece italya içerisinde calisiyor ve 2020 FCA stratejilerinden çıkarıldı, destek yedek parça vs nereden bulacaksınız?

quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

Alıntıları Göster

Araba yatırım aracı değildir öncelikle.

Sırf değer kaybetmesin diye dandik arabaya binmek, saçma bir şey.

Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020/2021 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.
  • Yarbay
    11673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aLLyC

Hayırlı olsun, ama neden bu araci tercih ettiniz?

Fiat servislerinden bulacak. Şu an için parçaları temin ediliyor. 10 yıllık yedek parça tedariği muhabbeti de var zorunlu olarak.

Serviste lancia sahibi bir problem yaşamadığını belirtmişti.

Tek handikap, sanayide öyle ha deyince parça bulamaz. yetkili servis mecbur.

Allah korusun kaza yaparsa da kasko işletir, burada da bir problem yaşayacağını sanmıyorum.

Motor-turbo-yürüyen aksam-şanzıman vs. zaten fiat ile ortak. Tek problem mesela farlarda olur, onu da dediğim gibi servisten çözer.

Fiat'ın zamanına göre iyi yaptığı modeller yeteri kadar piyasa yapamadı, hepsi de çok iyi modellerdir.

Fiat Bravo

Fiat Brava

Fiat Stilo

Lancia Delta

• Yarbay
    5376 Mesaj
    3 parça değişen ve Tutulmayan bir araç ve 116 bin umarım sana baba demez

|
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj

Ben diyecektim arkadaşın morali bozulmasın dedim:)
    |
    |
    CaNeRR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Sohbet
Ekonomi
Canlı Tv izle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,422
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.