B

Yarbay
29 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 134 (Bu ay: 0)
Gönderileri
1-Teypte tek anfi çıkışı var bunu baglasak amfinin dört cikicta aktif olur mu
2-anfi bağlanınca teybin normal çıkışı çalışmaya devam eder mi
Servis olarak kullanılan T5 Transporter 1.9tdi motor ustanın dediğine göre blok 5-6 yerinden çatlamış tamiri mümkün değildir denmiş çıkma blok Kayseri de 1 yerde bulduk o da garanti vermemiş bunun yerine Passat Toledo Octavia da kullanılan 1.9 TDI motor bloğu kullanılabilir mi üst kapak ile uyumlu mu? farklı olarak çözüm ne önerirsiniz
https://imgyukle.com/i/EWpJyp
Bu pil li-on değil galiba nikel metal hibrit diyor ama diğer yandan lion gibi 3.7-4.2v ibareleri var muadil olarak ne alınıp takılabilir yada direk lion mu almalı
Ddr3 için mesela MHz aynı Corsair Samsung gskill yada başka markaları 4+4 olarak kullanırsak herhangi bir sorun cakisma vs olur mu şunun için soruyorum bir tane 4gb aldım ileriki zamanlarda bir 4gb daha eklemek istiyorum aynı marka almak herzaman mümkün olmuyor
HD 7770 den sonra ne alınmalı 750ti 660ti r9 270 rx460 vs vs yada 2gb 7850 falan mı bir de bu Asus un çift fanli modelleri çok mu çabuk bozuluyor her 5-6 ilandan biri bozuk Asus
Alternatör kayışini değiştireceğim ama alışveriş sitelerinde sadece aba marka bilya bulabildim daha önce bu markayı kullanan var mı kalitesi nasildir?
Arkadaşlar ikinci el aldığım işlemci normal çalışıyor ama şöyle bir sıkıntı var yada sıkıntı mı bilemedim şimdi ets2 oyununda normalde oyunu oynarken islemcinin ısınıp fanin hızlı dönmesi gerekirken benim işlemci oyunda normal sessizce çalışıyor ama menüye döndüğünde yada ne bileyim kamyon galerisi falan gezerken delirmiş gibi fan çalıştırıyor bir mana veremedim. Isı değerleri Max 65 falan oluyor oyunda mi var gariplik benim işlemci de mi gariplik
2. El bir anakart aldım açılırken del tuşuna bastigim zaman enter password ekranı geliyor bu şifre nerden cikti nasıl gecilir
Clear CMOS ile hallettim
Şu üründen aldım

https://m.trendyol.com/motorobit/12v-termometre-su-gecirmez-sicaklik-sensoru-yesil-p-121363764?from=orders&merchantId=113731&boutiqueId=61

Bunu sadece teyp çalıştığı müddetçe çalıştırmak istiyorum.fikire ihtiyacım var yada araba çalışmaya başladığında açılıp kontak kapanınca kapanan birşey olarak nasıl yapılır
Cipli bir PS2 var ve baska birisinden hazır mcboot yüklü memory kart aldım bunda ne yaparsam yapayım freemcboot calistiramadim daha sonra DVD okuyucusu olmayan bir makina daha aldım bu makinada eski sahibinin dediğine göre iki kere reset yapınca mcboot logosu görünüyor ve PS2 loader sekmesi olan menü çıkıyor giriyorum ama USB ye gerekli klasörleri atmıyor bu halde de makina da bu şekilde oyun oynayamiyorum çözüm önerisi olan var mi
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.886
İkinci El Bölümü Mesajları: 46
Konularının görüntülenme sayısı: 14.587 (Bu ay: 115)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.600 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.