B

Yarbay
29 Kasım 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 88 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Başlıkta belirttiğim gibi sorun çözümü direk şamandıra değişimi mi
Bugün biraz temizlik yaptım (can sıkıntısı)
kapıların ve pencerelerin kaplamalarini nemli bezle sildigim zaman rengi ve görüntüsü çok güzel oluyor yeni gibi ama kuruyunca eskiden beter oluyor
Kaplamalri temiz ve canlı renkli göstermek için hangi ürünleri kullanıyorsunuz yada kendinizin hazırladığı formülleriniz var mı? Ne yapmak lazim
2.5k ntc lazım en küçük 5k bulabildim bunu nasıl 2.5k yapariz
Çalışır mı sakata gelmeyelim
Arkadaşlar çıkma ekran aldım ama calistiramadim daha önce soken varsa yada sokebilen teybe bağlanmadan çalışıyor mu bilgi verin

Selam arkadaşlar 2000 model Kangoo var orjinal kaset çalar ve direksiyon kumandalı
Aracın donanımı RNA ve konsolu boş orjinalde radyo bilgi ekranı yok
Ben çıkma radyo ekranı ve kepini aldım ama calistiramadim
Şimdi ekranda iki tane soket var turuncu olan kumanda girişi benim kumanda girişi farklı ekran çalışırsa kumandayı da degistiricem
diğer gri sokette küçük sarı olan teybe giriyor bildiğimiz blaupunkt kumanda girişi
Büyük olan 10pinli için soket konsolda hazır taktım ama hiç tepki vermedi ekran en azından ışığın yada saatin çalışması lazım diye düşünüyorum
Resimleri de ekliycem
Şimdi Clio , sembol yada 1 nesil Kango sahipleri yada daha önce sokmuş olanlar var mı teybi değiştirsem bu ekran çalışır mı

@mustyyyyy
Elektrik kesintisi yaşadığımız zaman kullanabilecegimiz powerbank ile çalışan LED aydınlatma nasıl yapılmalı hangi LED kullanılmalı diğer devre elemanları neler olmalı
Aracıma fren diski arıyorum netten satıcıların birkaçına şase verdim hemen hemen hepsi bu ürünü göndeririz dediler bilen duyan kullanan var mi
2000 model Kangoo kullanıyorum, motor bi ara rölanti sebebiyle epey titreşimli çalışıyordu haliyle filtre kutusunu tutan 2 cıvata ile bobini tutan 1 cıvata kayıp düşmüşler bende tamamlamak istiyorum birkaç parcaciya sordum neredeyse dinlemeden yok deyip kestirip attılar ben bu civatalari nereden bulabilirim
Edit:
[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1203050/06dfa7e0-9de7-412d-98e7-
67c25461c8ef.png[/simage]
Yedi ile numaralandırılmış ama verilen listede 7 yok 😌
Bugün yine aramadigim dükkan kalmadı en son servise sipariş verdim haftaya gelir dediler ama sadece filtre kutusunu sabitleyen civatayi bulabildi servis , bobin civatasi yine eksik kaldı😌
Bugün bakım için gaz kelebeğini soktum. Enjektör den manifolda giden hortumlar bukuldukleri yerden çatlamış değiştirmek istiyorum kaç mm hortum almaliyim? LPG kme marka enjektör Atiker marka
Şunu buldum ama olur mu
https://m.n11.com/lpg-enjektor-hortumu-P397362603
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.587
İkinci El Bölümü Mesajları: 44
Konularının görüntülenme sayısı: 14.587 (Bu ay: 796)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.373 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.