Şimdi Ara

LANCIA DELTA ALDIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
98
Cevap
0
Favori
10.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mantık değil aşk evliliği yapmışsınız . Hayırlı olsun güzel araçtır . Boş araçlara dünyanın parasını verene kadar böyle dolu model alır keyfine bakarsınız

• kimse sormamış ben sorayım: 22bin lira tramer baya yüksek meblağlı. 22 bin liralık hasar sonrası arabanın hangi parçaları değişmiş? önden veya arkadan sağlam bir darbe aldıysa sıkıntı çıkartır. bunları iyice sorgulattın mı? aracın ön ve arka lastiklerde; sol ve sağ lastiklerle çamurluk arası boşluk eşit mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut_emmi -- 12 Ocak 2021; 13:2:20 >
  • Türkiye de ikinci el piyasası okuma yazma bilmeyen konuşurken salya saçan dağ hayvanı kılıklı hanzoların elinde olduğu için bu arabanın piyayası hiç olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam hayırlı olsun,

Fiat grubunun ortak olmayan bir parçası (kaporta , iç mekan vs) sorun çıkarınca ne kadar sürede çözdüğünüzu ne kadar tuttuğunu gelecekte paylaşır mısınız? Benimde önümüzdeki seni için düşündüğüm bir araç

• Ah beee zamanında hayalimdi, param yetmemişti 2010 modelini almaya Bravo almıştım. Hala içimde uktedir.

Hayırlı olsun hocam çok güzel bir araç.

• Hayırlı olsun, maşallah. Kötü yorumlar dikkate alınabilir ama kötü niyetli yorumları kafana takma. Tipi güzel değil desinler, sana göre iyi arabaysa bitmiştir olay.

• Güle güle kullanın. Sınırları zorlayan insanları severim. Yok satarken değerli olsun ikinci eli düşmesin yok yedek parçasını bulamazsın yok elinde patlar diyenlere değil içindeki sesi dinleyenlere saygı duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut_emmi

kimse sormamış ben sorayım: 22bin lira tramer baya yüksek meblağlı. 22 bin liralık hasar sonrası arabanın hangi parçaları değişmiş? önden veya arkadan sağlam bir darbe aldıysa sıkıntı çıkartır. bunları iyice sorgulattın mı? aracın ön ve arka lastiklerde; sol ve sağ lastiklerle çamurluk arası boşluk eşit mi?

Eksperde bu konuyla ilgili her şeye baktırdım. Yanal kayma testi de yaptılar. Araçta şasede vs hiçbir şey yok.

22.000 tramer parça parça. Yani tek ve büyük kazası yok aracın. En ufak çizikte birmotta Almış soluğu. İlk Sahibi zaten. Airbaglar orjinal .

• İyi dilekte bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler .

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

1 usd bazında hesap yapmalısın

2 bu sene arz yoksunluğu sebepli 2. El fiyatlar şişti

• quote:

Orijinalden alıntı: kkvan

Eksperde bu konuyla ilgili her şeye baktırdım. Yanal kayma testi de yaptılar. Araçta şasede vs hiçbir şey yok.

22.000 tramer parça parça. Yani tek ve büyük kazası yok aracın. En ufak çizikte birmotta Almış soluğu. İlk Sahibi zaten. Airbaglar orjinal .

Alıntıları Göster

Hayırlı olsun güle güle kullan.  

• kkvan kullanıcısına yanıt

Siz bakmayın satılmaz edilmez diyenlere. Bu tarz araçlar temiz ve fiyatı uçuk olmadığı sürece kısa zamanda satılır.

Zaten deltaya bakan adam ne aradığını bilen, ne alacağını bilen insandır.

Ben bravo ararken düzgün araç/normal sayılacak fiyatlı ilanlar genelde aynı gün gidiyordu. 2 araç kaçırdım o şekilde :)

• Araç kozmetik olarak çok iyi durumda. Koltuklar ve iç mekan detaylarında en ufak bir yıpranmışlık yok.
    Dışı da aynı şekilde .

Satmak için almadım zaten. Kullanmak için. Mutlaka alıcısı bulunur sorun olacağını zannetmiyorum .

• Hocam hayırlı olsun öncelikle, eşime araç bakarken bu aracı da favorilerime eklemistim bikac gun once, daha eşime gösteremeden sen almışsın:)

Çok da güzel bir iş yapmışsın, arkadaslar söylenecek herseyi söylemis zaten, kazasız belasız binersin insallah..

Kısaca fikrimi söyleyim, ben polo, leon, a3, pejo 301 sahibi de oldum, piyasası az, sıradısı sayılabilecek araclarım da oldu nissan juke, fiat 500 vs. gibi.. Her aracı da 1 haftada sattım..Binerken acikcasi en cok keyfi de juke ve fiat 500 de aldım..Yani hosuna gitti ve icine sindiyse hic takılma ikinci eline yedek parcasına..

Suanki aracım opel antara, satıp esime 500L, kendime de 95-96 model suzuki sj alıp dağ bayır gezmeyi düsünüyorum kısmetse..

Devir maalesef ekonomi ve mantıklı olma devri, arkadaslar da haklı ancak bu aracın senin basını agrıtcagını düsünmüyorum, yakın zamanda satmak istersen haber ver dostum, ben alırım senden:)

Tekerine taş değmesin,

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: holden12

Hocam hayırlı olsun öncelikle, eşime araç bakarken bu aracı da favorilerime eklemistim bikac gun once, daha eşime gösteremeden sen almışsın:)

Çok da güzel bir iş yapmışsın, arkadaslar söylenecek herseyi söylemis zaten, kazasız belasız binersin insallah..

Kısaca fikrimi söyleyim, ben polo, leon, a3, pejo 301 sahibi de oldum, piyasası az, sıradısı sayılabilecek araclarım da oldu nissan juke, fiat 500 vs. gibi.. Her aracı da 1 haftada sattım..Binerken acikcasi en cok keyfi de juke ve fiat 500 de aldım..Yani hosuna gitti ve icine sindiyse hic takılma ikinci eline yedek parcasına..

Suanki aracım opel antara, satıp esime 500L, kendime de 95-96 model suzuki sj alıp dağ bayır gezmeyi düsünüyorum kısmetse..

Devir maalesef ekonomi ve mantıklı olma devri, arkadaslar da haklı ancak bu aracın senin basını agrıtcagını düsünmüyorum, yakın zamanda satmak istersen haber ver dostum, ben alırım senden:)

Tekerine taş değmesin,

Saygılar

Çok teşekkür ederim . Özelden numara atar iseniz satma düşüncem olmasa da ilerde belki ararım sizi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ykaya1983

Bu araç dünyadaki tek D sınıfı heçbek araç bana göre.Kaydırılan arka koltuğuyla birlikte diz mesafesi ve 4.5 metrelik uzunluğuyla D sınıfı standartlarını karşılıyor neredeyse.C+ diyebiliriz.

Delta ya efsanevi ralli şampiyonu Lancia Delta İntegrale HF Turbo dan beri sempatim vardır. Verilen paraya göre alonabilecek en iyi araçlardan, sahibine hayırlı olsun.

Gerçek D sınıfı hatchback arayanlar DS5 bakabilir bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: holden12

Hocam hayırlı olsun öncelikle, eşime araç bakarken bu aracı da favorilerime eklemistim bikac gun once, daha eşime gösteremeden sen almışsın:)

Tekerine taş değmesin,

Saygılar

Juke ve fiat 500 piyasa aracı değil ama piyasası olmayan araçlar da değil. Kolay satılır ikisi de.

• Maşallah hocam linea almışsınız.. hayırlı olsun  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pbmax -- 13 Ocak 2021; 21:58:19 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.