Şimdi Ara

MKYK Toplantısında Erdoğan'ı kızdıran İBB Kent Lokantaları sözleri: 'Bunu nasıl söylersin?'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
0
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • MKYK Toplantısında Erdoğan'ı kızdıran İBB Kent Lokantaları sözleri: 'Bunu nasıl söylersin?'

İlki 2022 Haziran'da açılan İBB Kent Lokantaları megakentin dört bir yanına yayılmaya devam ediyor. Ekrem İmamoğlu seçimden kısa süre önce de lokantaların 14.'sünün açılışını Arnavutköy'de gerçekleştirmişti. Kent lokantalarının İstanbullularının seçim tercihinde önemli rol oynadığı yorumu Erdoğan başkanlığındaki toplantıda da gündeme geldi.

Çarşamba günü gerçekleştirilen MKYK toplantısında seçim sonuçları kapsamlıca masaya yatırıldı. Toplantıda Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, Yerel Yönetimler Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz sunumlar yaparak seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Erdoğan değişim sinyali verdi

31 Mart yerel seçimlerinin ardından hem AK Parti'nin A takımı olarak değerlendirilen MYK'da hem de Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde değişim olması gündemde. Kongreye dek MYK'da sınırlı değişimler olabileceği konuşuluyor. Kongre sürecinin başlaması için ise gözler 22 Mayıs'ta gerçekleşecek MKYK toplantısında.

Erdoğan'ın toplantıda "Bu partide kimse layüsel değil. Büyük değişim kongrede olacak" sözleriyle değişimin fitilini ateşlediği konuşuluyor. Bu sırada toplantıdan ilginç bir detay da gündeme geldi. Milliyet'in aktardığına göre; kent lokantaları toplantıda Erdoğan'ın tepkisini çeken anlara yol açtı.

Toplantıda MKYK üyelerinden biri, İBB Başkanı İmamoğlu'nun kent lokantaları açtığını anımsattı, kent lokantalarının reklamını çok iyi yaptıklarını, AK Parti'nin ise halkla ilişkileri alanında eksikleri bulunduğunu dile getirdi. Bunun üzerine Erdoğan, kurmayına tepkiyle karşılık verdi.

Erdoğan: Hani neredeymiş bu lokantalar?

Erdoğan Kent Lokantaları için “Hani neredeymiş bu lokantalar? Gidelim birlikte bakalım ne hizmeti veriyorlarmış" ifadelerini kullandı.

"Bunu nasıl söylersin?"

Kent Lokantaları'yla ilgili değerlendirmeyi yapan kurmayına ise "Sen üç dönem vekillik yapmış birisin. Bunu nasıl söylersin? Karşı tarafın her söylediğine nasıl inanırsınız?” sözleriyle tepki gösterdi.

KENT LOKANTASI ÖNÜNE DEV AFİŞ ASILMIŞTI

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin 28 Mart'ta açtığı Kent Lokantasının önü, yerel seçim döneminde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Arnavutköy mitingi öncesinde dev bir afişle kapatılmıştı.

MKYK Toplantısında Erdoğan'ı kızdıran İBB Kent Lokantaları sözleri: 'Bunu nasıl söylersin?'

İnternetHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoNesil2024 -- 20 Nisan 2024; 14:45:50 >

• AHAHAHAHAHAHAHAHAH AFİŞ BİLE KURTARAMAMIŞ.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Halktan kopuk olunca böyle oluyor MKYK Toplantısında Erdoğan'ı kızdıran İBB Kent Lokantaları sözleri: 'Bunu nasıl söylersin?' 

• Kendi kömür ve makarna dağıtarak başbakan olmadı mı neden inanamamış anlamadım. Taktiğini çaldılar adamın. Hatta 20 sene önce reisden makarna alıp şimdi de imamoğlunun kent lokantasında yemek yiyen adam çoktur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok utanç verici, ekrana kafa atasım geliyor yani. bunları savunanlara allah akıl sağlığı bağış etsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ry4n -- 20 Nisan 2024; 16:11:56 >
  • Erdoğan müsade etse birileri sivrilecek belki ama ortamda kraldan çok kralcı var

• Kent lokantasi olayi bence dogru degil, eger Istanbul'daki herkes istifade edemeyecekse, kimse etmesin.

Ulkeyi yonetenler haric kimse kimsenin yoksullugundan sorumlu degil, ulkeyi yonetenleri secenler de ayni kesim. Ben niye sponsor oluyorum? Veya ben de her gun orada yiyeyim madem, en kotu haftada bir, nasilsa kamu subvanse ediyor.

Akp'ye gelirsek, gercekten korkutucu. Algi uzerine, soyledigi yalana once kendi inanmak uzere kurulu bir duzen. Allah yardimcilari olsun en tepeden tirnaga. Bir insan, insanligindan bu kadar vazgecmemeli. Kilisdar olmasa, uzatmalari oynamayacaklardi, 90+26 oynayacaklar masallah.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkedeki elitleri bitireceğim diye yola çıkıp kendileri elit olan partiye bak sen.

• Napolyon zamanında demiş ki " Düşman hata yaparken karışmayın. "

• 1 tencere yemek koy adınıda kent lokantası yap pr kas. Millette bunu yiyor malesef

Saat 3te gittim. Yemek kalmadı deyip geri çevirdiler. Hep reklam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliveli90 -- 20 Nisan 2024; 20:45:55 >
  • Reis halktan uzak fildişi kulesinde keyif yapmaya alışmış anlaşılan.

• aliveli90 kullanıcısına yanıt

Rahat ol kardeşim, 2024 model makam arabalarını görünce bütün dertlerini unutursun.

• Stoa kullanıcısına yanıt

Bence sürekli ahaber izliyor ahaberde hicbirsey yapmadi dedikleri icin buda inanmis saniyor imamoglu kent lokantasi actik diyince yalan soyluyor. E sarayin bahcesine bakiyor orada kent lokantasida yok bu yüzden chp yalanlarini niye gelip burada söyluyorsunuz diyor

• PunisherLord P kullanıcısına yanıt

>Kent lokantasi olayi bence dogru degil, eger Istanbul'daki herkes istifade edemeyecekse, kimse etmesin.

tam bi ortalama seçmen :D benim karnıma girmiyorsa kimse doymasın :D :D :D :D o yüzden herkes kendi karnı peşinde :D sonra gelir akplilere laf atarlar sizde cok farklı değilsiniz

• Rajeesh kullanıcısına yanıt
    Alakasi yok, nitelikli egitimle alakali ne gerekiyorsa yapilsin. Krestir, okuldur, ogretmenlere verilecek destektir.

Benim vergimden yapilsin, hatta direk ekstra katki sunayim. Gerekirse benim yetistirecegim cocuk ozel okula gitsin, hani cocuk yapmayi dusunmuyorum ama.

Veya kimsesiz cocuklarla, sahipsiz hayvanlarla ilgili ne gerekirse yapilsin, cocuklarin ihtiyac duydugu sevgi, ozen; hayvanlarin sokaktan alinip yasayabilecekleri saglikli barinaklar, sahiplendirme islemleri, yaralaninca tedavileri vs.

Ama gidip de benim kotulugume calisan, ulkeyi ucuruma surukleyen siyasilere oy veren, tavsan gibi seks yapip cogalan bilmem ne insanlara ben destek olmak istemiyorum. Karnini da doyurmam, ulasimina da destek olmam, beni de hic ilgilendirmez, irgalamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PunisherLord P kullanıcısına yanıt

>Ama gidip de benim kotulugume calisan, ulkeyi ucuruma surukleyen siyasilere oy veren,

akplilerde aynısını dusunuyor sonra izmire 3 lira ödenek verince aglıyorsunuz. ne farkın var? belediyenin görevi milletin siyasi görüşlerini yargılamak değildir. seni ilgilendirmez zaten belediyeyi ilgilendiriyor zira onların görevi

• Denial aşamasına gelmiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Sen makarna, kömür ve çay kuyruğuna gir MKYK Toplantısında Erdoğan'ı kızdıran İBB Kent Lokantaları sözleri: 'Bunu nasıl söylersin?' 

Olum bu nasıl mantık yahuuu, normal lokantalar bile zaten o saatte yemeklerini bitirmiş oluyor, şayet akşam hizmet vermiyorsa çoğu temizlik vs. işine girişiyor.. Kaldı ki burası talep alan bir yer olduğuna göre yemeklerin bitmesi kadar normal birşey var mı..

Saat 3 te hangi lokantada yemek kalıyor? Birde aşırı talep var. Bak adı lokanta restoran değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur1301 -- 21 Nisan 2024; 13:55:19 >

Talep fazla olunca demek ki kalmıyor, sen de fazla rağbet görmeyen esnaf lokantasından yeseydin 150 tl den aşağı bulabilirsen eğer.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.