Binbaşı
04 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 188 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Tavsiyesi olan var mı? 2 kişilik düşünüyorum. Çok pahalı fiyat çekti aradığım yurtlar.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/09/4f/54/094f5459f94fa33f73a14e2ccd5f176b.jpeg&t=0&width=480&text=1

Bursa 9870

Çanakkale 10.760 ( kontenjan 10 kişi azalmış )

Balıkesir 12k

Neresi gelir sizce?

Ne leş denemeymiş arkadaş. Soru kökü hatalı soru, saçma sapan paragraf testi şıkları, kuscaktım bitirene kadar.

Bursa için toplu taşımaya 26 ocaktan itibaren artık 01.01.2002 - 31.12.2008 arası doğumlu olanlar HES kodunu kişisel kartıyla eşleştirerek binebiliyor. Haftaya da deneme sınavlarımızın sabah yapılacağı söylendi. 13:00 - 16:00 yasağı sanırım kalkıyor.

Geçen cumartesi direksiyon sınavımı geçtim dosya haftaya pazartesi hazır olur mu?

Normalde R6 m255dx olan ekran kartım AMD sitesinden auto detect yazılımı vasıtasıyla driver güncelledikten sonra R5 230'a döndü. Niye böyle birşey oldu anlamadım? Bilgisi olan var mı?

Ayrıca görev yöneticisinden baktığımda r6 M255DX diye GPU1 olarak ayrı görünürdü, şimdi sadece R6 Graphics GPU0 görünüyor. Oyunlarda performansın düştüğünü hissediyorum.

Daha önceden 5g yayın yapıyordu modem bir ara nolduysa kayboldu, kablosuz ağ kur'dan kontrol ettim 5ghz açık. Ana sayfa'da çevrimiçi görünüyor ama sadece 2.4g ye bağlanabiliyorum. Cihazlarım 5g destekli o bakımdan sorun yok.
tyt 303k dil 26k geldi kırıkkale ingilizce mütercim tercümanlık yazdım gelme ihtimali var mı? Geçen senenin başarı sırası 24k gelmiş.

Obp 93
Resimdeki şekilde üstte böyle bir görüntü oluyor ve görünüşü daraltıyor.

Minicik bir denemecik
Hakkında
Forum İmzası:
Çalışacağına insanlık öğren insanlık!
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Lenovo Z50 75
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
samsung
ISS
D Smart
ISS
Superonline
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.208
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 44.590 (Bu ay: 1.002)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.953 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.