Yüzbaşı
05 Nisan 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 438 (Bu ay: 2)
Gönderileri

forum 2. elde referansı olanlar istedikleri kitapları yazsın fiyat vereyim hepsini alırsanız örneğin hepsi 50 lira tutacaksa 25 liraya veririm direkt çalıştığım için uğraşmak istemiyorum.

kitaplara dokunulmadı amazon'da ucuz olduğu için fiyatların da artacağını öngörerek aldığım kitaplar bunlar sadece ilk testlerin bazılarını okulda zaman geçsin diye çözdüm biraz kurşun kalemle çok hafif. altın karmaların içine ekstra denemeler koydum 4-5 tane ayrıca şu geometri kitabıyla hap bilgi serisini beleş yanında gönderirim. apotemi fonksiyonlar da çok gözükmemiş o da 0.

forum 2. elde referansı olanlar istedikleri kitapları yazsın fiyat vereyim hepsini alırsanız örneğin hepsi 50 lira tutacaksa 25 liraya veririm direkt çalıştığım için uğraşmak istemiyorum.

kitaplara dokunulmadı amazon'da ucuz olduğu için fiyatların da artacağını öngörerek aldığım kitaplar bunlar sadece ilk testlerin bazılarını okulda zaman geçsin diye çözdüm biraz kurşun kalemle çok hafif. altın karmaların içine ekstra denemeler koydum 4-5 tane ayrıca şu geometri kitabıyla hap bilgi serisini beleş yanında gönderirim. apotemi fonksiyonlar da çok gözükmemiş o da 0.

Kesinlikle otomatik 100 bin maksimum 150 bin km arası araç önerisi bekliyorum ama bütçe 300-400 bin civari var mıdır böyle güzel bir araç? İş için ve uzun yolda kullanılacak.

Size bu piyasada başarılar dilerim.
İstediğim bölüme yerleştip kurtuldum ve senelerdir verdiğim emeğimin karşılığında, evde yatmayıp babamın işinde yer edindim, üniden sonra tam zamanlı devam ettireceğim.
Size bu piyasada başarılar. Ortalaması 20 yaşında olan kitleye ben kur an okurum müslamanım diyerek nasıl kitap satmayı düşünüyor anlamış değilim (sanırım ailelere oynuyor bilemiyorum) yakın zamanda da lgbt zar zurt üzerinden yürürler. Seçimden sonra da hiçbir konuda bir düzelme olacağını sanmıyorum ekonomik anlamda da kitapların fiyatına bak. Neyse ki kurtuldum hepsinden iş sağlam.
Kitaplığımda 10 tane falan kitap sığacak yer kaldı bilim kurgu ve din köşesi tarzı bir köşe yapmak istiyorum.
Kuranı amazondan 200'den fazla yorumu olan elmalılı hamdi yazır çevirisinden aldım satanic bible avon books basım aldım. incil ve tevrat için dorlion var galiba ama çok yazım yanlışı ve çeviri hatası varmış ucuz ve kaliteli nereden alınabilir?
En son 2018 de okumuştum hepsini tazelemek de istiyorum.
the system found unauthorized changes on the firmware operating system or uefi drivers
press n...

1 aydır açmıyordum bilgisayarı bir sorun yoktu ne yapmam lazım? Format falan diyorlar ama içindeki dosyalar lazım yok mudur bir çözümü?
.
Eyüp B, Youtube üzerinden yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi, "Arkadaşlar merhaba. Bir hoca arkadaşım vasıtasıyla bir yayın keşfetmiştim. Yıllar önce de 345 ilk çıktığı zamanlar kimse bilmiyorken bu yayın yürür gider dediğim gibi bu kitap da yürür gider diyorum. Açık söylemek gerekirse kendi kitabımız(3d mat konu anlatım) çıkmaya yakın iyi bir kitaba denk gelmiş olmak kıskandırsa da size faydalı olacağını düşündüğüm için ve tabiri caizse kimse keşfetmemişken yatırım tavsiyesi verir zamanında ilk ben önermiştim demek için inceledim,iyi olduğuna kanaat getirdim ve bi inceleme videosu da çektim pazar paylaşırım inşallah. Yayınla iletişime geçip birkaç sorusunu çözmek için izin istemiştim. Kabul ederlerse(ki bence kanalımız büyüyor kabul etmelerini diliyorum) tyt adına ara sıra çokluyorum tarzında videolaeım için kullanacağım. Zamanında 3dye beni zorla kabul ettirdiğiniz gbi bu yayına da kabul ettirirseniz ileride çözümlerini ben yaparım belki😃 ephesus akademi diye bahsetmiştim. Adamlara eyüp hoca var iyi çözer diye mail yağmuruna tutarsanız uzun vadede kanala bi yayın daha katmış oluruz inşallah😃 desteklerinizle kanalda beğendiğim yayınlara artık daha az yalavrıyorum çok şükür. Şu ana kadar 10 yayına çıkardık izin aldığımız yayınları. Seme içinde soru çözerken farklı soru modelleei adına çok işimize yarayacak inşallah bı çeşitlilik. İlk Göz ağrımız 3d olsa da diğerlerinden de faydalı bulduklarımı paylaşmaya devam edeceğim. İimdlik izin aldığım yayınlar
...
Mail veya instagram yoluyla şansımı deneyip de dönüş yapmayanlar da var. Şu an bu yayınlar bize yeter inşallah. Çokluyorum 1soruyorum tekrarlıyorum ve tekrar kampları için allah sağlık verdiği ölçüde özellşkle ocaktan sonra iyi tekrarlar yaparız diye ümit ediyorum. Sağlık ve huzur dualarınızı eksik etmemenizi diliyorum"
İdarelik kullandığımız 17 senelik aracımızdan yine idarelik olarak geçiş yapacağımız bir araç arıyoruz en ucuz en performanslı araç 1.6 mjet egea gibi gözüküyor diğer yandan da 1.6 crdi elantra var ama idarelik alacağımız için en düşük fiyatlı çokta kötü olmayan bir araç arıyoruz. Fluence falan da alabilirdik ama adam gidip 150 bin fiyat yazıyor komedi..
Kriterlerimiz kesinlikle otomatik olması ve minimum yakıt tüketmesi, hantal bir araç olmaması, hacim olarak iyi olması hem uzun yolda çok kullanılacak olması hem de iş gereği çok olmasada önemli
Yorumlarınızı bekliyorum

kağıt üzerinde ideapad depolamada 2 ye katlıyor ve işlemci olarak daha iyi sanırım bunu alacağım

ancak msi marka olarak daha yakın geliyor bana

ideapad alıp memnun olmayan yok gördüğüm kadarıyla

hiç laptop kullanmadım bilgim yok yorumlarınızı bekliyorum

tercihen 16 gb ramli ve mümkünse m2 ssd'li, minimum gtx 1650 ekran kartı bulunan laptop önerisine ihtiyacım var. daha önce hiç laptop kullanmadım hiç bilgim yok :)

Hakkında
Forum İmzası:
steamcommunity.com/id/erdo2000
Forum İkinci El İmzası:
steamcommunity.com/id/erdo2000
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
hyundai
Mobil cihaz
samsung
Operatör
Turkcell
ISS
TT
Oyun Platformu
pc
Steam
Steam
Ses Sistemi
Logitech
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 15 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 614
İkinci El Bölümü Mesajları: 126
Konularının görüntülenme sayısı: 459 (Bu ay: 98)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 358 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.