Şimdi Ara

Koruma konvoyuna yol vermeyen araca vurarak yol açmak. (Yok artik!) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
6
Favori
39.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
437 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bazı araçlar hak ediyor bu muameleyi. Mecburmuş gibi 50km hızla sol şeridi işgal edip birde selektör yapınca sağ şeride de geçmiyorlar. Bu tiplere benimde altımda kendime ait araç olmasa vura vura geçiririm ama kendi aracımla sadece az mesafeden önüne kırıyorum, hızımı 10km ye kadar düşürüyorum. Saygı görmek istiyorsa önce göstermeyi bilecek
  • Bazı yorumları okuyunca,boşuna çırpınıyorsunuz arkadaş diyorum :) araç sağ şeritte ve kaçacak yeri yok, bariyerlere mi vursun ? Burada koruma arkadan dokunduruyor, tut ki sürücü panikledi frenledi yada kontrolü kaybetti hesabını kim nasıl verecek arkadaş? Trilyon verilse yada hapis cezası verilse, giden can gelir mi ? Neyin yerini tutacak ?

Bunları büyütmeyin diyenler az değil, arkadaş büyütmediğimiz her sorunu bugün hayatımızda kabullenip yaşıyoruz.

Kanunlarla yasalarla halledilmeyen sorunlar bu saçmalıklarla çözülüyor ve artık kanunların üstünlüğü değil üstünlerin kanunu gibi işliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırsın çok acil işleri var anasını satim. Allah bilir öğlen yemeğine falan gidiyorlardır.
  • Burada korumalarin yaptigini savunan fanatik holigan arkadaslar o kurallar size de lazim. ENsesi sizden kalin birine denk gelince sonra soyle oldu boyle oldu demeyin. Hak hukuk size de lazim olacak.

Dün komutanlarimizi yargilayanlar bugun ulkeye giremiyor mesela Hani bir anda ters dusersiniz sizden daha yandas biriyle sonra kotu olmasin sizin icin. Yandaslik yapmadan vatandas olarak izleyip yorum yapin. Bizler kul degiliz bireyiz 1923'ten beri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 25 Aralık 2018; 2:45:9 >
  • Meslektaşlarım her hangi bir hata yapmamış olması gerektiği gibi tampon dokundurmuşlar.

Bu durumda 2. araç sürücüsü tarafından panik meydana gelir ve bir kaza oluşursa sorumlu 2. Araç sürücüsü olacaktır.Korumaların yaptığı doğru bir hareket olmak ile birlikte destekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Meslektaşlarım her hangi bir hata yapmamış olması gerektiği gibi tampon dokundurmuşlar.

Bu durumda 2. araç sürücüsü tarafından panik meydana gelir ve bir kaza oluşursa sorumlu 2. Araç sürücüsü olacaktır.Korumaların yaptığı doğru bir hareket olmak ile birlikte destekliyorum
    Destekliyorsun çünkü beynin yok.

• duma D kullanıcısına yanıt
    Koruma hizmetinde öncelik Koruma Konvoyunun Güvenliğidir. CB nin konvoyu da aynı şekilde öncelik olarak CB ve Sürücüsünün güvenliği sağlanır gerekirse etraf da ki aralara Tampon vurmak sureti ile sütre yapılır.

Koruma Hizmeti sağlarken hem Konvoy hem Korunacak Araç Sürücüsünün güvenliği hemde Yol Akışını sağlamak amaçlı gerektiğinde Tampon arkadan temas ettirilir bu normal bir durum.
  • ister cumburbaşkanı olsun ister bilmemne olsun trafikte başka insanın canına kastediyorsan bu suçtur bunu görüpte susan poliste suçludur
    bu ülkedeki bazı malum siyasetçiler ne yazık ki kendini halktan üstün görüyor siz kim oluyorsunuz hayırdır bu halk sizi oraya getirdi onların vergisiyle maaş alıp yiyip içiyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 25 Aralık 2018; 3:41:58 >
  • Bana bu durum normal geldi.
    Sonuç olarak KORUMA KONVOYUNA KAYNAK Yapıyor
    amacı ne ? nerden bilinebilir.?
    o araç neden konvoy a yapışık gitmeyi tercih etmiş anlayamadım şahsen.
  • Yahu bunu siz istemediniz miii ??? Hadi ama devamcilar nerdesiniz camoooonnn

• Gelsin de ben den yol istesin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Benim arabama öyle birsey yapacak, icinde colugum cocugum anam babam olacak, onlari tehlikeye sokacak, o korumanin önünü keser, sonra ....... neyse agzimi bozmayayim. Bu cakallara prim vermeyin arkadaslar.
    Çok sağlam döverlerdi hocam, bonus olarakta hapse girebilirdin. Manyağına denk gelirsen polis aracının önünü kesilmesi ve terörist şüphesiyle vurulma ihtimalinde olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TulparHAN

Koruma hizmetinde öncelik Koruma Konvoyunun Güvenliğidir. CB nin konvoyu da aynı şekilde öncelik olarak CB ve Sürücüsünün güvenliği sağlanır gerekirse etraf da ki aralara Tampon vurmak sureti ile sütre yapılır.

Koruma Hizmeti sağlarken hem Konvoy hem Korunacak Araç Sürücüsünün güvenliği hemde Yol Akışını sağlamak amaçlı gerektiğinde Tampon arkadan temas ettirilir bu normal bir durum.
    Cumhurbaşkanı konvoyu göremedim ben videoda?

Ayrıca nerede yazıyor önceliğin kimde olduğu? Açalım mı anayasayı?

Bir milletvekili, bir belediye başkanı, vali, hatta Cumhurbaşkanı bile benden üstün değildir. Hele şu videodaki gibi bir dokunsun aracıma, yakasında yapışırım. Teksas mı lan burası?

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 25 Aralık 2018; 6:50:35 >
  • O arac yoldan cikarak ve bariyerlere girerek can ve mal kaybina ugrasa, o koruma aracindaki ve ona vur suna gec diyen tipler nasil hesap verecekti cok merak ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: anyhill

Bu mesaj silindi.
    izmir de yaşamıyorsunuz sanırım, o yolun sağ kısmı - hani sizin 3. şerit olarak gördüğünüz- kahramanlar\çankaya kısmına gider.
    sol 2 şerit ise gaziemir\buca istikametidir. kesinlikle o yolda şerit ihlali yapılmaması gerekiyor. + köprü ucuna geliyorsunuz, en ufak hatada bariyerlerden aşağı uçak araçlar.

zaten adam 2 şeritli yola göre sağda ilerliyor normal hızında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShinQda -- 25 Aralık 2018; 8:9:34 >
  • Korumalar trafik bölge müdürlüğüne aracın plakasını kesin vermiştir. Yapılan haksızlığın üzerine trafik cezası da bonus olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Her şeridin belli bir hız limiti var. Konvoy geliyor diye yol vermek zorunda değilsin. o yoldan gitmek vatandaşın da hakkı. Peş peşe sıralı sol şeritten gidebilirler yapmadıkları şey değil. Bu bildiğin gövde gösterisi.
    Bu arada bilginiz olsun her selektör yapana yol vermek zorunda değilsiniz. Şeridinizde maksimum hıza uyarak gidiyorsanız eğer arkanızdaki kural ihlali yapıyordur. Size selektör yapması ona hak vermez.

Bu adamların yaptığı düpedüz kansızlıktır. Yol vermiyor diye önündeki adamın canına kastedemezsin. Direksiyondaki pekala yaşlı olabilir, kadın olabilir veya direksiyon hakimiyeti çok iyi olmayan biri olabilir. Şu harekette en ufak panikta takla atar araba. Sırf kortej diye bu adamın ölmesi mi gerekiyor?

Ayrıca bilginize, bu adamlar hakkında soruşturma açıldı.
  • Take down yazicak sandım

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.