Binbaşı
20 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 213 (Bu ay: 7)
Gönderileri

2+1 torbali izban yakinlarindan veya 2+1 kemalpasa ulucak tarafinda daire ariyorum.

Konuya vakif olan varsa hangi bolgeyi secer, neden. Torbali daha ucuz.

Ulucakta 2+1 550-750 arasindaki yapilar torbalida 450-600 arasinda degisiyor ama torbali epey buyuk ve alternatif cok

Yasim 43, Dun gece saat 23 de 2.doz asimi oldum ilk dozda sadece 2 gun suren kol agrisi olmustu. Sabah 8-9 gibi hafif ates ve bas agrisi basladi, biraz vucut agrisi oldu. Saat 2 de atesim 39 a cikti ve bas agrisi, eklem agrilari, mide bulantisi oldu. Parol ictim 1 saat sonra atesim 38 e dustu bas agrim gecti ama 6-7 arasi ates yine 39 oldu. Heryerim agriyor bas agrisi ve eklem agrilari fena. 8 gibi bir parol daha ictim,su an agrilarim biraz hafifledi ve atesim biraz dustu. Surekli islak bezle atesimi dusurmeye ugrasiyorum. Yarinda ateslenirsem hastaneye gideyim mi ayni durumu yasayan oldumu acaba.

Liseye baslayacak ogluma sim kart takilip gorusme yapilabilecek ama genc isi bir kol saati ariyorum. Tavsiyesi olacak varmi acaba.

Arkadaşlar İşbir Sirus için 1900-2000 tl arasında fiyat veriyorlar, bu marka nasıldır tavsiye edermisiniz. Fiyat uygunmudur ?

Arkadaşlar 4.sefer servise gitti tv, 1 yıl oldu tv yi alalı ama sürekli arıza verdi, 7 ay il dışındaydık zaten kullanılmadı tv. 2 defa izmir servis 1 defa istanbul genel merkeze gitti ve sorun yok diye geri getirildi tv, çarşamba günü yeniden servise verdim ama yine sorun yok diyeceklerdir. Artık tüketici mahkemesine gitmem gerekiyor anladıgım kadarıyla, nasıl bir yol izlemem gerekiyor konu hakkında bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=https://store.donanimhaber.com/fb/f2/cc/fbf2cc8d9db96b1dc4b19efa95b07daf.jpeg&t=0&width=480&text=1

Arkadaşlar en ucuz hangi android tv box alınabilir netflix izlenecek sadece

Arkadaşlar ihtiyacı olan ögrenciler için 6 adet gm20 alacagım, en uygun amazonda bulabildim(1610-1629). Daha uygun nereden bulabilirim acaba bilgisi olan varmı

Arkadaşlar IT personeliyim ama ios hakkında pek bilgim yok, patronun mac var ve format atılacak ama icloud şifresini bilmiyoruz, format sonrasında icloud şifresi istermi, cihazı açamama gibi bir durum olur mu ?

Arkadaşlar 10 adet tablet alacagım, online derslere giremeyen durumu olmayan çocuklar için. Bana 1000 tl kadar 10" olursa daha iyi, tablet önerirmisiniz. Hem eba hemde zoom ile sorunsuz derslere girmelerini istiyorum

merhaba arkadaşlar sol modemi başka bir tavan tipi modem ile degiştirmek istiyorum. Isp ve mac clone özelligi olan tavan tipi kaliteli router varmı tavsiye edebilecek. tşkler

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 17 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.525
İkinci El Bölümü Mesajları: 304
Konularının görüntülenme sayısı: 192.449 (Bu ay: 2.522)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 771 (Bu hafta: 4)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.